گروه معادن مس
 
مدیر مس منطقه کرمان مطرح کرد:
بهره برداری از پروژه های مس با حضور رییس جمهور در یک ماه آینده
گروه معادن >مس - مدیر مس منطقه کرمان از افتتاح و آغاز بهره برداری از پروژه های مس در یک ماه آینده با حضور رییس جمهور خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، به نقل از مس پرس، مهندس محمد حسنی در مراسم ضیافت افطاری که با حضور مدیران مس منطقه کرمان، ائمه جمعه ، فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستانهای رفسنجان ، شهربابک و پاریز در سرچشمه برگزار شد، گفت: در سه ماه اول سال جاری در بحث تولید وضعیت نسبتا خوبی داریم؛ البته مشکلاتی هم وجود دارد که با همت و درایت مدیران پرتلاش مس برطرف خواهیم کرد.

وی در ادامه به بحث توسعه پروژه های مس اشاره کرد و افزود: خوشبختانه پروژه هایی که قرار بود سال گذشته توسط ریاست محترم جمهور افتتاح شود، اکنون به اتمام رسیده و آماده بهره برداری است.

مهندس حسنی پروژه کوره جدید ذوب مجتمع مس سرچشمه و پالایشگاه خاتون آباد را از عظیم ترین پروژه های مس منطقه کرمان عنوان کرد و گفت : انشاا... این دو پروژه و چند پروژه دیگر پایان تیرماه با حضور ریاست محترم جمهور افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر مس منطقه ای کرمان در بخش دیگری از صحبتهایش به تعامل خوب مدیران استان با مجموعه مس اشاره کرد و گفت: بحمدا... تعامل بسیار خوبی با مدیران دستگاههای اجرایی استان و به خصوص شهرستان های رفسنجان ، شهربابک و سیرجان داریم که در نوع خود بی سابقه است .

وی بیان کرد : اگر امروز موفقیتی در مجموعه مس بدست آمده است ، حاصل همکاری و تلاش بی وقفه نهاد ها و دستگاههای اجرایی استان بوده است ، اگر هم ضعف و ایراداتی در این زمینه وجود دارد ، تمام تلاش خود را در جهت بر طرف کردن آنها بکار خواهیم برد.

مهندس حسنی به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال اشاره و اظهار داشت : هدف ما کمک به اقتصاد کشور و استان است .
وی تاکید کرد : هم تو لید را افزایش می دهیم و هم به افزایش اشتغال کمک خواهیم کرد

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱
کد مطلب: 38426