گروه صنایع معدنی فولاد
 
مدیرعامل ایمیدرو در اصفهان
حمایت ایمیدرو از اجرای طرح نورد گرم ۲ فولاد مبارکه
گروه صنایع معدنی >فولاد - ایمیدرو صد در صد از اجرای طرح نورد گرم 2 شرکت فولاد مبارکه اصفهان حمایت می کند.
 
به گزارش ماین نیوز، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل ایمیدرو در نخستین گردهمایی مدیران ایمیدرو در سال 98 در اصفهان ، خرید معدن در زمینه تامین پایدار مواد معدن را بیش از هر چیز برای فولادمبارکه ضروری دانست و گفت: در ایمیدرو صد در صد از اجرای طرح نورد گرم 2حمایت می شود و اجرای این طرح ، برای فولادمبارکه همانند خرید معدن حیاتی است.

خداداد غریب پور دولت را در هر شرایطی حامی اجرای این طرح دانست و گفت: امیدواریم سال آینده در اجرای نوردگرم ۲ قدم های مثبتی برداشته شده باشد.

وی افزود: به منظور حمایت مالی از شرکت فولادمبارکه در اجرای طرح های توسعه ، ایمیدرو سود سهام خود را در اختیار فولادمبارکه قرار می دهد.

خداداد غریب پور گفت: با واگذاری ستاد تنظیم زنجیره فولاد به ایمیدرو، شاهد توازن در این زنجیره خواهیم بو د و توسعه ها در تمامی واحدها بر اساس منافع جمعی برنامه ریزی خواهد شد.

وی افزود : فولادمبارکه می تواند الگو و سمبل بومی سازی فناوری، ماشین آلات و قطعات باشد تا دیگر صنایع هم بتوانند از این امکان استفاده کنند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل ایمیدرو گفت: فولادمبارکه می تواند فرآیند بومی سازی را از طرح به پروسه تبدیل کند تا فرهنگ بومی سازی شده در فولادمبارکه به جریان دائمی تبدیل شود.

در این گردهمایی حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولادمبارکه با گزارشی از عملکرد مثبت ایمیدرو گفت: درایت ایمیدرو، کار را برای تمام فولادسازان هموار کرده و موجب شده است تنشهای محتمل، در سایه این تدبیرها خنثی شود و ایمیدرو همچون سدی در برابر هیجان ها مقابله کند تا صنایع معدنی و فولادی در آرامش به کار خود ادامه دهند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
کد مطلب: 48361
 
مرجع : خبرگزاری صدا و سیما