گروه صنایع معدنی سیمان
 
مدیرعامل "سصفها" تاکید کرد:
پیگیری‌ها برای اصلاح قیمت کیسه‌های سیمان
از "سصفها" در بورس کالا استقبال نشد
گروه صنایع معدنی >سیمان - مدیرعامل شرکت سیمان اصفهان گفت:به دلیل افزایش قیمت تمام شده کالا ضرورت دارد قیمت‌ها اصلاح شده و تلاش در جهت کاهش قیمت تمام شده محصول و پیگیری اصلاح قیمت محصول از مبادی ذیربط در حال انجام است.
 
به گزارش ماین نیوز، حبیب اله بهرامی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سیمان اصفهان درخصوص افزایش سرمایه اظهار کرد: در حال حاضر این شرکت افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها را در دستور کار ندارد.

وی درباره افزایش قیمت تولیدات شرکت افزود: به دلیل افزایش قیمت تمام شده کالا ضرورت دارد قیمت‌ها اصلاح شده و تلاش در جهت کاهش قیمت تمام شده محصول و پیگیری اصلاح قیمت محصول از مبادی ذیربط در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت سیمان اصفهان با اشاره به آخرین نرخ کلینکر خاکستری و صادرات شرکت ادامه داد: آخرین نرخ کلینکر خاکستری با هزینه حمل، ۱۸ دلار و روش حمل به صورت تحویل FOT صورت می‌گیرد. به دلیل شیوع ویروس کرونا در سه ماهه اول سال جاری مقدار صادرات کلینکر بالغ بر ۴۳ هزار تن بوده که پیش بینی می‌شود باتوجه به مذاکرات صورت گرفته این میزان در سه ماهه دوم سال افزایش یابد.

بهرامی خاطرنشان کرد: از پروژه‌های در حال ساخت واحد‌های سیمانی شرکت سیمان اصفهان می‌توان به سیمان دهلران، سیمان عمران آریا، سیمان کارون، سیمان لارستان، سیمان سفید ابرکوه، سیمان بیارجمند، سیمان خرم آباد، سیمان سفید زاگرس، سیمان خرامه، سیمان چابهار، سیمان شهرکرد و سیمان سپو اشاره کرد.


عضو هیات مدیره درخصوص عرضه سیمان از طریق بورس کالا گفت: شرکت سیمان اصفهان در سال‌های گذشته نسبت به عرضه سیمان در بورس کالا اقدام کرده که به دلیل عدم تقاضای مطلوب ادامه دار نبوده، اما در حال حاضر شرکت آمادگی عرضه سیمان جهت فروش داخلی و صادراتی از طریق بورس کالا را دارد. ظرفیت اسمی تولید کلینکر و سیمان نیز مطابق سنوات گذشته به صورت داخلی و صادراتی در حال پیگیری است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۹
کد مطلب: 51679
 
مرجع : سايت خبری بورس نیوز