گروه معادن سرب و روی
 
در نشست پایش طرح های جامع فولاد، طلا، سرب و روی و زغال سنگ مطرح شد:
نعیمی: تهیه طرح های جامع معدن و صنایع معدنی با استفاده از نظرات انجمن های تخصصی
شرح خدمات پایش و ارتقای طرح جامع سرب و روی کشور نهایی شد
گروه معادن >سرب و روی - قائم مقام ایمیدرو از تهیه طرح های جامع فولاد، طلا، سرب و روی و زغال سنگ با استفاده از نظرات انجمن های تخصصی حوزه های فوق خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، عباس نعیمی در نشست پایش طرح های جامع فولاد، طلا، سرب و روی و زغال سنگ که با حضور مدیران عامل شرکت های معدن و صنایع معدنی برگزار شد، افزود: رویکرد ایمیدرو در تهیه طرح های جامع، استفاده از نظرات شرکت ها و انجمن های تخصصی است.

وی گفت: بر این اساس در حال نهایی کردن این طرح ها با تمرکز بر هم اندیشی با فعالان این حوزه هستیم.

عضو هیات عامل ایمیدرو با اشاره به اقدامات انجام شده در تهیه طرح جامع زغال سنگ، گفت: اقدام برای استعلام و انتخاب مشاور به منظور تکمیل اطلاعات پایه معادن و بررسی بازار این حوزه در ایران و صادرات در حال انجام است.

طرح جامع سرب و روی

نعیمی افزود: در طرح جامع سرب روی که مجتمع سرب روی مهدی آباد مجری آن است، شرح خدمات پایش تهیه شده است.

قائم مقام ایمیدرو در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تهیه شرح خدمات پایش و ارتقای طرح جامع سرب و روی کشور، عنوان کرد: بروز رسانی بانک اطلاعاتی این حوزه، تحلیل داده ها و پیش نیازها در راستای تحقق چشم انداز، توسعه صنایع زنجیره سرب وروی، بررسی بازار و تجارت سرب و روی در ایران و جهان و ... از جمله مواردی است که طرح جامع سرب و روی مورد توجه است.

طرح جامع فولاد

قائم مقام ایمیدرو گفت: شرکت ملی فولاد ایران به عنوان مجری تکمیل سیاست های مورد توجه در طرح جامع فولاد، نسخه نهایی شده را طی این ماه ارایه خواهد کرد.

طرح جامع طلا

نعیمی افزود: طرح جامع طلا در حال تهیه است و در این طرح اطلاعات و برنامه های هدفگذاری شده در زنجیره(اکتشاف تا مصرف) دیده شده است.

این گزارش می افزاید، در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، محمد آقاجانلو معادن طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو، وجیه الله جعفری مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، امین صفری مدیر مجتمع سرب و روی مهدی آباد، امیرحسین نادری مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران حضور داشتند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۳
کد مطلب: 51969
 
مرجع : ایمیدرو