گروه معادن سنگ آهن
 
دشتی اردکانی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی:
نقش مثبت چادرملو در توسعه کشور، استان یزد و شهر اردکان قابل تقدیر است .
گروه معادن >سنگ آهن - نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در شرایطی که شدیدترین تحریم ها علیه ایران وضع شده، توانسته است ارزآوری قابل توجهی برای کشور داشته باشد.
 
به گزارش ماین نیوز، محمدرضا دشتی اردکانی، درباره اهمیت و نقش شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در توسعه اقتصادی منطقه و کشور گفت: شرکت صنعتی و معدنی چادرملوتأثیرات بسزایی را در کل استان یزد داشته است خصوصاً در حوزه شهرستان اردکان آثار اقدامات مثبت این شرکت مشاهده می شود.

وی افزود: ما در بحث بیماری کرونا شاهد این بودیم که واقعاً شرکت چادرملو با تمام امکانات به میدان مبارزه با کرونا آمد و با کمک هایی که به بیمارستان های استان یزد و شهرستان اردکان داشت، توانستیم تا حدود زیادی این بیماری را که واقعاً جان همه انسان ها را تهدید می کند، مدیریت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یازدهم بیان کرد: شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در حوزه اشتغال زایی و درآمدزایی برای کشور بسیار خوش درخشیده است. این شرکت برروی پروژه های مهمی سرمایه گذاری کرده است که نمونه بارز آن انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران است.

دشتی اردکانی درخصوص نحوه عملکرد مهندس ناصر تقی زاده مدیرعامل محترم شرکت صنعتی و معدنی چادرملو گفت: از زمانی که مدیریت جدید چادرملو اداره این شرکت را در دست گرفته است ، اقدامات مثبتی در سال جاری صورت پذیرفته و همچنین جلسات مختلفی را با ایشان برگزار کرده ایم و امیدواریم که این شرکت بتواند به مطالبات مردم و نمایندگان استان عمل کند.

وی با اشاره به ارزآوری شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در شرایط تحریمی گفت: شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در شرایطی که شدیدترین تحریم ها علیه ایران وضع شده، توانسته است ارزآوری قابل توجهی برای کشور داشته باشد و همچنین در مدیریت واردات بسیاری از کالاها اثرگذاری مثبتی داشته است.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۰
کد مطلب: 53624
 
مرجع : شرکت معدنی و صنعتی چادرملو