گروه معادن سنگ آهن
 
آغاز واکسیناسیون متمركز در مجتمع صنعتی چادرملو
گروه معادن >سنگ آهن - مرحله نخست واکسیناسیون کارکنان «مجتمع صنعتی چادرملو» در برابر ویروس کرونا در ادامه واكسيناسيون غيرمتمركز قبلی از امروز به صورت متمركز(سه شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۰)آغاز شد.
به گزارش ماین نیوز، مدیر مجتمع صنعتی چادرملو با تاکید بر اهمیت حفظ سلامت کارکنان و پیمانکاران در برابر ویروس کرونا و لزوم حفظ تولید پایدار فولاد در کشور، اظهار کرد:باتوجه به لزوم حفظ ثبات بازار و برآوردن نیاز کشور با موافقت مدیرعامل محترم شرکت و با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی یزد، برنامه واکسیناسیون متمرکز تمامی کارکنان و پیمانکاران شاغل در مجتمع صنعتی چادرملو آغاز و در برابر این بیماری واکسینه می شوند.

مهندس خلیلی افزود: همکاران واحد منابع انسانی و واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست تمام شركت ها موظف شده اند تمام امکانات لازم برای شتاب‌بخشی و اجرای مطلوب روند واکسیناسیون را برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا به کار گیرند.

به گفته مدیر مجتمع صنعتی چادرملو،تزریق واکسن کرونا به کارکنان، روزانه برای دست کم ۱۰۰۰ تَن از همکاران برنامه ریزی شده و به منظور پوشش واکسیناسیون کارکنان شاغل با پیگیری‌ها و تعاملاتی که با دانشگاه علوم پزشکی یزد صورت گرفته،سهمیه‌های لازم اختصاص یافته است.

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۴
کد مطلب: 57598