گروه معادن سنگ آهن
 
نخستین جشنواره ایده‌های برتر چادرملو برگزار می‌شود
گروه معادن >سنگ آهن - نخستین جشنواره ایده های برتر شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با حضور نامزدهای دریافت جوایز برگزیده، داوران و مدیران شرکت در سالن آمفی تأتر مجتمع معدنی چادرملو برگزار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، در این مراسم که صبح سه شنبه برگزار شد، ناصر تقی زاده، مدیرعامل و عضو هیئات مدیره چادرملو پس از گزارش دبیران اجرایی و علمی جشنواره در زمینه نحوه فراخوان و جمع آوری ایده های همکاران شاغل در شرکت، در پیامی تصویری به نقش و اهمیت توجه به خلاقیت و ایده پردازی کارکنان در رشد و اعتلای شرکت پرداخت و اظهار داشت: هدف چادرملو برای اتخاذ این راهبرد ایجاد زمینه مناسب در مسیر رشد و شکوفایی استعدادها و ترغیب کارکنان و کارگران به مشارکت در رشد و بالندگی شرکت است.

تقی زاده ادامه داد: افزایش بهره‌وری، بهبود فرآیند تولید و کاهش هزینه‌ها، کاهش مصرف انرژی و داخلی سازی قطعات صنعتی و ماشین آلات معدنی بوده است.

مدیرعامل چادرملو عنوان کرد: در عین حال از توانمندی مراکز علمی و پژوهشی، نخبگان دانشگاهی و شرکت‌های دانش بنیان غافل نبودیم به همین دلیل اقدام به تاسیس مرکز نوآوری، تحقیق و توسعه چادرملو در برج فناوری و نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران کردیم.

در این مراسم پس از قرائت بیانیه هیئت داوران، ۱۳ ایده برگزیده معرفی و به ارائه دهندگان آنها لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جوایز نقدی اهدا شد.

گفتنی است؛ در نخستین جشنواره ایده‌های فناورانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ۹۴۶ ایده به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از بررسی در ۱۱ کارگروه ارزیابی، ۴۸۳ ایده به مرحله داوری راه یافتند و در نهایت ۱۳ ایده برتر در مراسم پایانی این جشنواره معرفی شدند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵
کد مطلب: 58057
 
مرجع : خبرگزاری مهر