گروه معادن زغال‌سنگ
 
سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد مطرح کرد:
هیچ برنامه‌ای برای واگذاری شرکت زغالسنگ کرمان نداریم
گروه معادن >زغال‌سنگ - نشست پایانی سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد با اعضای شورای کارگری شرکت ذغال سنک کرمان در محل فرمانداری شهرستان زرند برگزار شد.
 
به گزارش ماین نیوز، در این نشست که فرماندار زرند و جمعی از مسولان استانی، مدیران صندوق و سرپرست شرکت زغالسنگ حضور داشتند، اعضای شورای کارگری معادن زغالسنگ نقطه نظرات ومشکلات خود را بیان نمودند.

در این جلسه حسین عامریان با اشاره به جلسات قبلی خود در این سفر با شورای کارگری و دیدار با کارگران در محل شرکت زغال سنگ کرمان گفت: همه ما عضو یک خانواده هستیم و باید با همدلی و تعامل به سمت افزایش تولید و سودآوری شرکت زغالسنگ حرکت کنیم.

وی افزود: کارگران این واحد معدنی دغدغه‌ها و ابهاماتی دارند که ما نیز برای پاسخگویی به این دغدغه‌ها در جمع آنها حاضر شدیم.

عامریان گفت: هیچ برنامه‌ای برای واگذاری شرکت زغالسنگ نداریم و شرکت سرمایه‌گذاری صندوق نیز متعلق به بازنشستگان صندوق فولاد است.

وی با بیان اینکه صندوق تا کنون بر اساس قانون به تعهدات خود عمل کرده و کارگران حقوق و مزایای خود را دریافت کرده و این روند ادامه خواهد داشت، افزود: ملاک عمل ما قانون است و صندوق در چارچوب اختیارات قانونی خود به وظایف خود در قبال شرکت زغالسنگ عمل می‌کند.

وی افزود: موضوع تبدیل وضعیت کارگران ایثارگر را بر اساس قانون پیگیری خواهیم کرد.

وی با اشاره به دیدارهای خود با آقایان پورابراهیمی و زاهدی نمایندگان مردم کرمان گفت: امیدواریم با همدلی نمایندگان و مسولان استان و مدیران صندوق شاهد رونق تولید در شرکت زغالسنگ باشیم.

صادق زاده فرماندار زرند نیز در سخنانی با استقبال از سفر حسین عامریان و هیات همراه نسبت به بهبود وضعیت شرکت زغالسنگ و حل مشکلات کارگران ابراز امیدواری کرد.

همچنین در پایان سفر سه روزه سرپرست صندوق بازنشستگی فولاد به استان کرمان نشست مدیران شرکت زغالسنگ کرمان با ایشان برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۹
کد مطلب: 58457
 
مرجع : خبرگزاری ایلنا