گروه صنایع معدنی فولاد
 
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان:مالک اصلی این باشگاه مردم خوزستان هستند
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: مالک اصلی این باشگاه مردم خوزستان هستند و دلخوشی آنها به باشگاه فولاد و عملکرد بازیکنان است.
 
به گزارش ماین نیوز، امین ابراهیمی روز سه‌شنبه در حاشیه حضور در تمرینات فولاد خوزستان در جمع بازیکنان این تیم بیان کرد:از مجموعه باشگاه و بازیکنان انتظار داریم که با تمام توان برای مردم خوزستان بجنگند.

وی با خوش‌آمدگویی به کادر فنی جدید و تشکر از کادرفنی سابق گفت:امیدواریم بازیکنان این تیم برای آبرو و حیثیت این باشگاه و مجموعه، باغیرت همیشگی خود تلاش کنند و علاوه بر موفقیت بتوانند جام اخلاق را در میدان مسابقه کسب کنند.

وی افزود: مشارکت از ۲ کلمه همدلی و همفکری تشکیل شده و به طور قطع با حضور آقای گرشاسبی مدیرعامل باتجربه و کاردان باشگاه و آقای نکونام، این مشارکت به طور کامل انجام می‌شود و اتفاق‌های خوب و بزرگ را با کمک هم رقم خواهیم زد.

حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه نیز با تشکر از مدیرعامل و هیات مدیره شرکت و اعضای هیات مدیره باشگاه فولاد به خاطر حمایت از تیم فولاد گفت: تمام اعضای تیم برای کسب موفقیت و شاد کردن مردم خوزستان و کارگران سخت‌کوش شرکت فولاد، متحد و هم قسم شده اند.

تیم فولاد خوزستان اکنون با کسب چهار امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی جای گرفته است.

این نماینده خوزستان تاکنون برای ۲ بار عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کرده است. همچنین پارسال برای نخستین بار به عنوان قهرمانی رقابت‌های جام حذفی کشور دست یافت.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲
کد مطلب: 58492
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا