گروه معادن
 
۷۰۰۰ میلیارد تومان حقوق دولتی معادن استان کرمان به خزانه دولت واریز شده است
گروه معادن - استاندار کرمان گفت: در هفت ماهه نخست سال جاری مبلغ ۷ هزار میلیارد تومان حقوق دولتی معادن استان کرمان به حساب خزانه دولت واریز شده است.
 
به گزارش ماین نیوز، نشست بررسی مشکلات زیرساختی شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه عصر امروز با حضور علی نیکزادی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، علی زینی‌وند استاندار کرمان، خضریان سخنگو کمیسیون اصل 90 مجلس، محمدی نماینده بافت، رابر و ارزوئیه و مسئولان استانی و شهرستانی در مجتمع فولاد بافت برگزار شد.

علی زینی‌وند استاندار کرمان در این جلسه با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: استان کرمان زادگاه شهید سلیمانی است که افتخار بزرگی است و تفکر بسیج پرورش دهنده سرداران بزرگی همانند شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت است.

وی با بیان اینکه امسال دومین باری است که نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به استان کرمان سفر می‌کند و این سفرها دستآوردهای خوبی به دنبال داشته است گفت: کرمان استان ثروتمندی بوده و منشاء تحولات زیادی در استقرار نظام اسلامی است.

استاندار کرمان با اشاره به اینکه در هفت ماهه نخست سال جاری مبلغ 7 هزار میلیارد تومان حقوق دولتی معادن استان کرمان به خزانه دولت واریز شده است افزود: امسال دو میلیارد و 400 میلیون تومان مازاد درآمد مالیاتی وصولی استان بوده که به حساب خزانه واریز شده است.

وی با بیان اینکه توسعه متوازن در استان کرمان را پیگیری می‌کنیم گفت: کمبودها و کاستی‌هایی در استان وجود دارد و مشکل اصلی استان کرمان، مشکل آب است.

حجت‌الاسلام محمد محمدزاده امام جمعه بافت در این جلسه با بیان اینکه سفر نایب رئیس مجلس به کرمان سفر پر خیر و برکتی است اظهار داشت: راه، مشکل اصلی مردم سه شهرستان بافت، رابر و ارزوئیه است و مردم از رفت و آمد در این جاده نگرانی دارند.

امام جمعه بافت با اشاره به دیگر مشکلات منطقه بیان کرد: هر سه شهرستان مشکل بیکاری جوانان را دارند و اشتغال در این شهرستان‌ها بسیار اهمیت دارد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴
کد مطلب: 58565
 
مرجع : خبرگزاری تسنيم