گروه صنایع معدنی فولاد
 
جریمه ۱۰۵ میلیارد ریالی یک واحد تولیدی فولاد
گروه صنایع معدنی >فولاد - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی با تاکید بر تداوم نظارت‌های هوشمند، از جریمه ۱۰۵میلیارد ریالی یک واحد تولیدی فولاد در استان خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، یوسف پایدار در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه در راستای بازرسی‌های هوشمند و با استفاده از سامانه‌های نظارت و بازرسی برای یکی از واحدهای تولیدکننده فولاد به دلیل عرضه خارج از شبکه محصولات فولادی پرونده تخلفاتی تشکیل شده است، اظهار داشت: با جمع‌بندی مستندات و پس از طی مراحل قانونی رسیدگی به تخلف یاد شده، رای قطعی و جریمه به میزان ۱۰۵ میلیارد ریال برای این واحد صادر شده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان، افزود: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان با استفاده از سامانه‌های جامع انبار و تجارت با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت کلیه دستگاه‌های نظارتی استانی در حال پیگیری بوده و با متخلفان طبق قوانین و مقررات به شدت برخورد خواهد شد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان، تصریح کرد : شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از گرانفروشی، کم‌فروشی، احتکار، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور گزارش‌ها و شکایت‌های خود را از طریق سامانه این سازمان و تلفن گویای 124 ستاد خبری منعکس کنند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۸
کد مطلب: 58608
 
مرجع : خبرگزاری فارس