گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت اعلام کرد:
اولویت تامین ماشین آلات معدنی برای وزارت صمت
گروه تجهيزات و ماشين آلات - معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت در سفر به استان هرمزگان گفت: مهمترین نکته برای معادن استان، تامین ماشین آلات معدنی است.
 
به گزارش ماین نیوز، رضا محتشمی پور ضمن اشاره به پیگیری ها در جهت رفع موانع پیش روی معادن افزود: محدودیت هایی برای تامین ماشین آلات معدنی در کشور وجود دارد که این محدودیت ها به تولید معادن لطمه می زند.

معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت بیان کرد: پس از زلزله 23 آبان ماه، معدن رضوان و کارخانه کنسانتره این معدن با خسارات زیادی مواجه شد که مشکلات عدیده ای برای این معدن و کارخانه بوجود آورد.

محتشمی پور در ادامه ضمن اشاره به فعالیت مجدد معدن و پیگیری رفع مشکلات بوجود آمده در کارخانه کنسانتره رضوان اعلام کرد: پیش بینی جهت افتتاح این کارخانه در ایام الله دهه فجر در دستور کار قرار گرفته است.

معاون امور معادن و فرآوری مواد وزارت صمت درپایان اظهار کرد: تمام تلاش برای جبران خسارت زلزله اخیر و پیگیری مسائل خرد موجود در معدن رضوان و مشکلات تامین ماشین آلات معدنی کلیه معادن و همچنین راه اندازی کارخانه کنسانتره آهن در دستور کار وزارت قرار گرفته است که قطعا با راه اندازی این کارخانه فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال در حوزه صنعت استان و کشور رقم خواهد خورد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹
کد مطلب: 58939
 
مرجع : شاتا