گروه معادن
 
در راستای تامین زیرساخت‌ها؛
معادن پروده طبس تا پایان سال برقدار می‌شوند
گروه معادن - مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی اظهار کرد: طرح برق رسانی به معادن پروده طبس تا پایان امسال راه اندازی می‌شود.
 
به گزارش ماین نیوز، داریوش دیودیده، امروز سه شنبه 21 دی به رسانه‌های گروهی اعلام کرد: از جمله این طرح ها، برق رسانی به معادن پروده طبس است که پیش بینی می‌شود تا پایان امسال به بهره برداری برسد. در استان خراسان جنوبی، در بخش زیرساختی، ۱۳۰ میلیارد تومان قرارداد برق رسانی در حال اجرا داریم.

 وی بیان کرد: طرح برق رسانی نهبندان به شاهکو با ۱۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری، از دیگر پروژه هاست که بخش زیادی از تجهیزات خریداری و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی اظهار کرد: برای پروژه خط ۲ مدار ۲۰ کیلو ولت معدن غنی آباد، پیمانکار تعیین، و تجهیز کارگاه انجام شده و پیش بینی می‌شود تا پایان تابستان آینده به بهره برداری برسد.

دیودیده با بیان اینکه مطالعات طرح برق رسانی به معادن خضراء در درح تا اوایل تابستان سال آینده به اتمام می‌رسد، یادآور شد: مطالعات پست برق شاهکوه- هیرد نیز در حال انجام است و تا پایان امسال تکمیل می‌شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵
کد مطلب: 59363
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا