گروه صنایع معدنی فولاد
 
دیدار مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با هدف همکاری‌های دوجانبه با مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور دیدار کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، اسماعیل للگانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور و هیات همراه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۰ با هدف همکاری‌های دوجانبه با امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که علی اصغر مشهدی‌زاده معاون مالی و اقتصادی فولاد خوزستان و غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط عمومی نیز حضور داشتند، دو طرف بر همکاری های مستمر تاکید کردند.

امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در این دیدار اظهار داشت: توسعه منابع انسانی یکی از اولویت های مهم مجموعه شرکت فولاد خوزستان است.

وی گفت: امیدواریم با تقویت سطح همکاری‌ شرکت فولاد خوزستان و بانک رفاه کارگران شاهد توسعه هر چه بیشتر فعالیت‌های فی‌مابین باشیم.

اسماعیل للگانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران، مجموعه فولاد خوزستان را شریک تجاری این بانک دانست و افزود: فولاد یکی از صنايع فعال و تاثیرگذار استان و کشور است و این شرکت شریک تجاری بانک رفاه کارگران به شمار می‌آید. در مسیر کمک به پایداری تولید و توسعه مجموعه فولاد خوزستان از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب: 59397