گروه معادن ساير حوزه ها
 
مخالفت کمیسیون صنایع مجلس با تحقیق و تفحص از «ایمیدرو»
گروه معادن >ساير حوزه ها - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون، تقاضای عده‌ای از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران «ایمیدرو»به تصویب نرسید.
 
به گزارش ماین نیوز، لطف‌الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن از تعیین تکلیف طرح تحقیق و تفحص از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) خبر داد، اظهار داشت: با توجه به مجموع مباحث مطرح شده در جلسات گذشته کمیسیون امروز در رابطه با این تقاضا رأی‌گیری شده و در نهایت به تصویب کمیسیون نرسید.

وی افزود: در جلسه امروز همچنین طرح عرضه کالاهای زنجیره فولاد، فلزات و پتروشیمی از طریق بورس در دستور کار قرار گرفت و نظرات فعالان بخش خصوصی، نمایندگان عضو کمیسیون و مسئولان دولتی دریافت شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به وجود برخی ابهامات و نیز نقطه نظرات متنوع در این خصوص، طرح به کمیته تخصصی زیرمجموعه کمیسیون ارجاع شد تا پس از رفع برخی اشکالات و نقاط ابهام، مجدداً در صحن مجلس بررسی و تعیین تکلیف شود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴
کد مطلب: 60989
 
مرجع : خبرگزاری فارس