گزارش تصویری/۱۱ عکس جذاب و متفاوت معدنی
گروه معادن - 11 عکس جذاب و متفاوت معدنی را ببینید و لذت ببرید.
 
 
به گزارش ماین نیوز، این 11 عکس به شرح زیرند:

۱- برنارد اوتو هالترمن یک معدنچی طلا، بیزینس من و سیاستمدار موفق در استرالیا بود. شاید بزرگترین ادعای که منجر به شهرتش شد مربوط به قطعه هالترمن باشد، بزرگترین قطعه طلایی که تاکنون کشف شده است، با ۱.۵ متر طول، ۲۸۶ کیلوگرم وزن در "هیل اند" نزدیک باتورست. قطعه ای که تخمین زده می شود حاوی ۵۰۰۰ اونس معادل ۵۷ کیلوگرم طلا بوده است.

۲- معدن دیاموند (الماس) در میرنا در سیبری شرقی در روسیه واقع شده است. این معدن آنقدر بزرگ است که از فضای خارج از جو نیز قابل مشاهده است. حفره این معدن آنقدر بزرگ است که هلیکوپترهایی که بخواهند از روی آن عبور کنند دچار مشکل می شوند و اسیر جریان هوا شده و به سمت پایین کشیده می شوند.

۳- نمایی زیبا از زمان کار. ۴۰۰ پروژه منابع طبیعی در استرالیا به ارزش حدود ۴۵۰ میلیارد دلار وجود دارد. در این عکس معدنکاری سنگ آهن در منطقه پیلبارا در استرالیای غربی مشاهده می شود.

۴- این معدن مس قدیمی در بوته در مونتانا در آمریکا واقع شده که بین سالهای ۱۹۵۵ تا ۱۹۸۲ فعال بوده است. سیستمی دقیق از پمپها و زهکشی سطح آب را به اندازه کافی پایین نگه داشته تا فعالیت معدنکاری به خوبی انجام شود. این معدن در حال حاضر به مکانی برای بازدید توریست ها تبدیل شده است.

۵- معدنکاری طلا در قالب هنری، نماهای زیبای سیاه و سفید.

۶- کمپ معدنکاری طلا

۷- یک مسیر قدیمی معدنکاری که کمی احساس عجیبی با دیدن آن به ما دست می دهد!

۸- در جستجوی طلا – برخی چیزها تغییر نکرده اند.

۹- سال ۱۹۳۴ انگلستان، معدنکار زغال سنگ و مثل اسب کار کردن در شفت معدن

۱۰- معدن الماس دیاویک در ۲۰ کیلومتری ایست آیلند در لاک دگراس واقع شده است. این دریاچه با ۶۰ کیلومتر طول در حدود ۳۰۰ کیلومتری شمال شرقی یلونایف، پایتخت سرزمینهای شمال غربی کانادا واقع شده است. مدار قطب شمال در ۲۲۰ کیلومتری شمال این معدن قرار دارد.

۱۱- سال ۱۹۳۹ میلادی، بریتانیا، معدنکاران زغال سنگ در ماشین های حمل سنگ منتظر شروع شیفت کاری خود هستند.
تاریخ انتشار : شنبه ۹ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۲۶
کد مطلب: 983