گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
در گفت‌وگو با ماين نيوز اعلام شد؛
گلكار عضو هيات مديره ايرالكو شد/قدمي مديرعامل المهدي
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - علي‌اكبر گلكار ضمن تائيد خروجش از آلومينيوم المهدي هرمزال از انتصاب خود به عنوان عضو موظف هيات مديره شركت آلومينيوم ايران (ايرالكو) خبر داد.
 
علي‌اكبر گلكار در گفت‌وگو با خبرنگار ماين نيوز با تائيد خبر كناره‌گيري از مديرعاملي شركت آلومينيوم المهدي هرمزال در عين حال خبر داد كه حكمش به عنوان عضو هيات مديره موظف شركت ايرالكو از سوي رئيس ايميدرو صادر شده است.

وي با بيان اينكه آقاي مهدي قدمي به عنوان مديرعامل جديد آلومينيوم المهدي هرمزال منصوب شده است و ظرف يك دو روز آينده به اين شركت مي‌آيد، براي وي آرزوي موفقيت كرد.

گلكار همچنين درباره سوابق كاري خود و همچنين سابقه حضورش در ايرالكو نيز توضيح داد: تمام سابقه كاري بنده با صنعت آلومينيوم گره خورده است. در زماني مديرعامل بوكسيت گينه بودم. در آلومينيوم هرمزال و المهدي نيز سابقه سال‌ها كار و مديريت را دارم. ضمن اينكه در آلوميناي جاجرم هم حضور داشته‌ام. اولين بوكسيتي كه از گجرات هند وارد كشور شد نيز توسط بنده كارهايش انجام شد كه از آن آلوميناي مرغوبي هم استحصال شد.

مديرعامل سابق آلومينيوم المهدي هرمزال افزود: سابقه فعاليت در شركت ايرالكو را نيز دارم و در زماني كه آقاي سرقيني مديرعامل اين شركت بودم بنده قائم مقام ايشان بودم. زماني هم مدير مجتمع بودم و مجري طرح 110 هزار تني ايرالكو هم بودم كه با چيني‌ها آن‌را اجرا كرديم.

وي افزود: پيوند بنده با صنعت آلومينيوم است و اعتقاد دارم كه آلومينيوم المهدي با وجود جانمايي بسيار خوبي كه دارد مظلوم واقع شده و مسئولان بايد خيلي بيشتر به آن توجه كنند. حالا هم كه همكار دوستان ايرالكو شده‌ام هر كمكي از دستم بربيايد براي دوستان المهدي انجام مي‌دهد.

به گزارش ماين نيوز، علي‌اكبر گلكار متولد سال 1336 تهران بوده و داراي مدرك تحصيلي فوق ليساني معدن از دانشگاه تهران است.

ذكر اين نكته نيز ضروري است كه علي‌اكبر گلكار به نمايندگي از طرف شرکت سرمايه‌گذاري استان آذربايجان غربي (سهامي خاص) در هيات مديره ايرالكو حضور خواهد داشت. اين در حالي است كه تاكنون علي‌اکبر باقرشاهي به نمايندگي از اين شركت در هيات مديره ايرالكو حضور داشت.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۶
کد مطلب: 18485
 
۷ نظر
 


جناب اقاي نعمت زاده و جناب اقاي كرباسيان از درايت. شما در تغييير مديريت المهدي و هرمزال متشكريم انشالله كام ملت هرمزگان را شيرين تر فرمائيد (998)
France
۱۳۹۳-۱۰-۰۹ ۱۱:۲۵:۴۴
 
درود بر مهندس نعمت زاده (1005)
۱۳۹۳-۱۰-۱۰ ۰۰:۱۷:۱۵
 
جناب. كرباسيان. تشكر (1010)
France
۱۳۹۳-۱۰-۱۰ ۰۶:۳۲:۱۶
 
از دولت تدبير و اميد كه نداي الومينيوم المهدي و هرمزال را شنيد و احابت كرد متشكريم (1020)
France
۱۳۹۳-۱۰-۱۱ ۱۱:۱۰:۵۳
 
سعيدي
خوب به سلامتي انشاءالله! (1028)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۰-۱۳ ۱۲:۵۵:۱۱
 
خوش آمدی مهندس ، صنعت آلمینیوم به مدیرانی چون شما نیاز دارد تا از فلاکت خارج و به چرخۀ ارز آوری بزگردد . (1239)
۱۳۹۳-۱۲-۰۸ ۱۰:۰۷:۵۹
 
سعید سلیمانی
بنده به مدت ۴ سال نماینده کارگری آلومینیوم هرمزال بودم در طول زندگی ام مردی به بزرگمنشی مهندس گلکار ندیدم ایشان همیشه مدافع حقوق کارگر بودند و همیشه یک حرف خیلی قشنگ میزدنند می فرمودند : دوست دارم شمش آلومینیومی تولید شود که لبخند می زند ... همیشه به روحیه کارگر به اندازه تولید و حتی گاهی بیشتر توجه داشتند و این یکی از رمزهای موفقیت ایشان در زمان مدیریتشان بود که متاسفانه با رفتن ایشان از مجموعه روحیه کارگری در مجموعه بسیار ضعیف شده خصوصا در این روزها ... خداوند همیشه نگهدار ایشان باشد انشاا.. (3312)
۱۳۹۵-۰۵-۰۷ ۰۱:۰۹:۱۹