گروه معادن سنگ آهن
 
بازدید افشین پیروانی از معادن سنگ آهن سنگان خواف
گروه معادن >سنگ آهن - افشین پیروانی بازیکن اسبق باشگاه پرسپولیس امروز از طرح تجهیز معادن سنگ‌آهن سنگان خواف بازدید کرد.
به گزارش ماین نیوز، افشین پیروانی در حاشیه این بازدید گفت: سنگان منطقه‌ای است که از یک طرف دارای ثروت عظیمی بوده و از طرفی دیگر محرومیت زیادی دارد.

وی افزود: این همه پول در این منطقه ریخته است اما اهالی آن بهره‌ای نمی‌برند.

بازیکن سابق تیم ملی اضافه کرد: اگر معدنکاران و صنعتگران فعال در معادن سنگ‌آهن سنگان از سود حاصل از فروش، جابه‌جایی سنگ آهن و سایر خدماتی که ارائه می‌دهند به توسعه زیرساخت‌های آموزشی، بهداشت، ورزش و سایر مسائل کمک ناچیزی کنند منطقه متحول خواهد شد.

وی افزود: مرحوم پدرم در زمان حیاتش در زمینه معدن و راه‌سازی فعالیت می‌کرد؛ من نیز برای سرمایه‌گذاری به این منطقه آمده‌ام و قرار است ماشین‌آلات معدنی در اختیار معدنکاران قرار دهم.

پیروانی ادامه داد: اگر علم و منطق را به کار بگیریم، پیشرفت می‌کنیم.

وی با اذعان به اینکه با یک گل بهار نمی‌شود، از همه افرادی که در این منطقه دستی بر آتش دارند اعم از مسئولان، معدنکاران، صنعتگران و اهالی خواست تا برای توسعه و آبادانی سنگان دست به دست هم بدهند.

پیروانی در عین حال آمادگی خود را برای کمک به توسعه منطقه سنگان اعلام کرد.

افشین پیروانی در این سفر به همراه مدیرعامل شرکت حفار ماشین شیراز (نماینده رسمی شرکت لیوگانگ چین در ایران)، نمایندگی شرکت مزبور را در سنگان خواف افتتاح کرد؛ همچنین نشست مشترکی با شورای شهر، شهردار، معدنکاران و صنعتگران سنگان برگزار و با گروهی از فوتبال‌دوستان و حامیان تیم پیروزی دیدار کرد.

افشین پیروانی متولد ۱۷ بهمن‌ ماه ۱۳۴۸ در شیراز است و نخستین بازی خود را در تیم ملی فوتبال ایران برابر تاجیکستان در سال ۱۳۷۲ و آخرین بازی را نیز برابر کویت در سال ۱۳۸۱ انجام داده؛ وی هم‌اینک عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس است.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲ ساعت ۰۰:۴۴
کد مطلب: 2097
 
۲ نظر
مرجع : خبرگزاری فارس
 


چرا این همه حقوق میلیونی به کارگران معدن میدین هرکدام مابهالتفاوت شش هفت میلیون گرفتند ازپول بیت المال کارمند هاحقوقشان به دومیلیون نمی رسد (682)
۱۳۹۳-۰۶-۱۰ ۰۰:۵۵:۰۶
 
نادر
اقای پیروانی اینجا ادم رو استخدام نمیکنن هر چه درس بخونی بی فایده است بچه های شهرهای مثل مشهد تربت نیشابور رو استخدام میکنن در صورتی که بچه های همین منطقه همه بیکارن .گردو خاک وبی ابی و..... ما تحمل کنیم فایده رو دیگران به جیب میزنن ..09356352368 (3541)
۱۳۹۵-۱۱-۲۷ ۱۴:۳۱:۰۰