گروه صنایع معدنی فولاد
 
با حکم مدیرعامل کاوه پارس؛
علی دهاقین مدیرعامل فولاد کاوه جنوب کیش شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش تغییر کرد.
 
به گزارش خبرنگار ماین نیوز، براین اساس طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس علی دهاقین به عنوان مدیرعامل جدید شرکت فولاد کاوه جنوب کیش منصوب و جانشین محمدرضا بنی اسدی در این سمت شد.

گفتنی است علی دهاقین پیش از این مدیرعامل مجتمع فولاد صنعت بناب بوده که ریاست هیات مدیره آن را مهدی جهانگیری، نائب رئیس اتاق تهران و رئیس هیات مدیره بانک گردشگری بر عهده دارد. دهاقین در دوره‌ای نیز به عنوان معاون بهره‌برداری و قائم مقام مدیرعامل در این شرکت فعالیت کرده است.

همچنین مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با حضور سیدمحمد اتابک، مدیرعامل شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس برگزار شد.

اتابک در این مراسم از خدمات محمدرضا بنی اسدی راد ظرف هشت سال گذشته تجلیل و دهاقین را مدیری کارآمد و باتجربه برشمرد و افزود: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به همت مهندس فروزنده با توجیه اقتصادی و مهندسی بنا نهاده شد و آقای بنی اسدی راد نیز به عنوان یکی از بنیانگذاران بزرگترین سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان نقش بی بدیلی در توسعه این شرکت تا رسیدن به این نقطه را داشت که اینک نیز با حمایت های آقای سعیدی کیا این روند ادامه خواهد داشت و امید که با حضور و مدیریت آقای دهاقین و با همدلی و همراهی تمامی کارکنان شاهد بهره برداری فاز یک فولادسازی در آینده نزدیک باشیم.

مدیرعامل کاوه پارس مهندس دهاقین را مدیری شایسته دانست که در پرونده کاری‌اش چندین پروژه فولادسازی قرار دارد.

در ادامه این مراسم احمد حزبایی‌زاده، معاون بهره‌برداری به نمایندگی از محمدرضا بنی اسدی راد لوح و هدایایی را از دست مدیرعامل کاوه پارس دریافت کرد.

در ادامه نیز حکم علی دهاقین از سوی سیدمحمد اتابک به وی ابلاغ شد.

در متن این حکم آمده است:
جناب آقای مهندس دهاقین
با سلام
با توجه به تعهد، تخصص و تجربه ارزشمند جنابعالی با استناد به مصوبه ۳۱/ ۴/ ۱۳۹۴ هیات مدیره به موجب این حکم به سمت مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش تعیین و منصوب می گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و استفاده از همفکری و همکاری مدیران و کارکنان محترم آن شرکت با بهره مندی از اخلاق و ارزش های اسلامی در پیشبرد اهداف و سیاست های محوله به ویژه مدیریت بهینه اقتصادی از طریق پایش مستمر شاخص های اقتصادی، پرهیز از توسعه ساختار اداری و توجه به چابکسازی شرکت از طریق کاهش تصدی گری، هم افزایی بین شرکت های مجموعه با رعایت اصول رقابت پذیری، رعایت حقوق ذینفعان به ویژه حقوق مالکانه، اعمال کنترل های لازم برای پیشگیری هرگونه فساد و نظارت مستمر بر مجموعه تحت امر با استفاده از اصل سرعت و سلامت در کار اهتمام ورزید. از خداوند سبحان توفیق روز افزون برای جنابعالی مسالت دارم.
شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس
مدیرعامل سیدمحمد اتابک

به گزارش ماین نیوز، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در حال حاضر آهن اسفنجی تولید می‌کند و قرار است فاز نخست فولادسازی این پروژه طی نیمه دوم سال جاری به بهره‌برداری برسد. فولاد کاوه جنوب کیش از مهمترین پروژه‌های صنایع معدنی در دست اجرای هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس متعلق به بنیاد مستضعفان محسوب می‌شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۳۰
کد مطلب: 26424
 
۳ نظر
 


محمد دهاقین
سلام خسته نباشید؟؟محمد هستمآشنایی دیرنه..فامیل قدیم؟تبریک مدیرعامل خیلی مدبر،عقل احسنت.
با آرزوی موفقیت دوباره برای برادر گرامیم. (3396)
۱۳۹۵-۰۷-۲۷ ۱۸:۵۰:۰۴
 
علي اقا من چند دفعه برای شما پیام دادم ولی شما جواب ندادید بنده فامیل هستیم چرا دنیا اینجوری فامیلها از هم فرار میکنند (3739)
۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۲۳:۰۲:۰۱
 
محمد
عزیزم اینجا سایت خبریه ... (3788)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۱۱-۲۳ ۱۵:۰۵:۰۳