گروه معادن سرب و روی
 
شکسته شدن رکورد پنج ساله تولید شمش روی
گروه معادن >سرب و روی - مدیرعامل شرکت فرآوری مواد معدنی ایران گفت: رکورد پنج ساله تولید شمش روی شرکت شکسته شد.
 
به گزارش ماین نیوز، «حمید علاماتی» در مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت، افزود: رکورد پنج ساله تولید شمش روی شرکت شکسته شد. این شرکت با تولید 2227 تن، 99 درصد برنامه خود را در سه ماهه امسال محقق کرده است.

وی، موفقیت‌های شرکت فرآوری مواد معدنی ایران را مرهون تلاش بی‌وقفه کارکنان فعلی و گذشته دانست و افزود: این شرکت در زمینه بهره‌وری عوامل تولید شامل راندمان کل و کنترل مصرف مواد و انرژی در مجموعه هلدینگ توسعه معادن روی ایران نیز پیشرو است.

مدیرعامل شرکت با تقدیر از زحمات و همت بازنشستگان شرکت، خواستار توجه و مساعدت ویژه مسئولان استانی و شهرستان ماه‌نشان به تسهیل در بازنشستگی کارکنان شرکت شد و افزود: نباید شرایط بازنشستگی به گونه‌ای رقم بخورد که به از کارافتادگی و کم‌توانی کارکنان منجر شود، چون خانواده بیش از هر زمان دیگری به حضور سرزنده و بانشاط بازنشستگان نیازمند است.

علاماتی با اشاره به بازنشستگی 18 نفر از کارکنان این شرکت، از جایگزینی همین تعداد نیروهای بومی در شرکت خبر داد و گفت: برای احداث یک واحد تولیدی با 18 نفر کارگر 65 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در منطقه نیاز است که این شرکت بدون سرمایه‌گذاری خاصی این تعداد اشتغال را در منطقه فراهم آورده است.

در ادامه این مراسم، «مجتبی نوری»، فرماندار شهرستان ماه‌نشان نیز با بیان اقدامات دولت یازدهم در زمینه‌های مختلف، عنوان کرد: مسئولان امر در کارگروه تسهیل و رفع موانع کسب و کار استان و شهرستان به دنبال رونق تولید و رفع مشکلات بنگاه‌های اقتصادی هستند.

وی از اقدامات موثر شرکت فرآوری در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی در منطقه قدردانی کرد و افزود: شرکت فرآوری در زمینه تولید و اشتغال نیز توانسته منویات مقام معظم رهبری را در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گام‌های اساسی برداشته است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۸
کد مطلب: 39333
 
مرجع : خبرگزاری ايسنا