گروه صنایع معدنی فولاد
 
در گفت‌وگو با ماین نیوز مطرح شد؛
آخرین وضعیت پرداخت مطالبات و عیدی بازنشستگان فولاد
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد از پرداخت حقوق بهمن ماه بازنشستگان فولاد تا قبل از 15 اسفند خبر داد.
مسلم دریه در گفت وگو با خبرنگار ماین نیوز درباره آخرین وضعیت پرداخت معوقات و مطالبات بازنشستگان صنعت فولاد توضیح داد: با کمک رئیس جمهوری و وزرای صنعت و کار مطالبات و عیدی بازنشستگان پرداخت شد.

او بدون اشاره به میزان پول واریز شده به حساب بازنشستگان فولاد عنوان کرد: حقوق بهمن ماه بازنشستگان نیز تا قبل از 15 اسفند به طور کامل تسویه می شود و حقوق اسفند ماه هم به زودی و در اوایل سال آینده پرداخت می شود.

به گزارش ماین نیوز، امروز پایگاه اطلاع رسانی دولت با انتشار خبری اعلام کرد که حقوق همه بازنشستگان و مستمری‌بگیران صنعت فولاد کشور تا پایان دی ماه سال جاری پرداخت و تسویه و مابقی مطالبات این افراد به سرعت پرداخت خواهد شد.

براین اساس منابع مالی مورد نیاز برای پرداخت مطالبات بازنشستگان و مستمری‌بگیران صنعت فولاد کشور با حمایت و پیگیری ویژه رئیس‌جمهور و از محل واگذاری مستقیم سهام و اموال صندوق بازنشستگی فولاد به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در حال انجام است.

براساس این گزارش، حقوق بهمن ماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران صنعت فولاد تا 14 اسفند و حقوق اسفندماه در اوایل سال آینده پرداخت خواهد شد.
همچنین براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی دولت قرار بود عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران صنعت فولاد کشور نیز تا پایان امروز به حساب این افراد واریز شود.

رئیس جمهوری نیز دستور فوری را در زمینه پرداخت مطالبات بازنشستگان فولاد صادر کرده است.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۲۵
کد مطلب: 4255
 
۵۶ نظر
 


امیر
جناب آقای دریه تا این ساعت 1 ریال هم بعنوان مطالبات ( مربوط به سنوات گذشته ) به حساب ما واریز نشده . (81)
۱۳۹۲-۱۲-۰۶ ۰۷:۲۹:۵۷
 
عليرضا
خسته نباشيد اين قدر همه زور زدن تازه حقوق بهمن را پرداخت كردند پس چرا حقوق اسفند را اون طرف سال ميديد؟ شما اقاي دريه فكر مخارج شب عيد ما نيستيد؟ بقيه بازنشستگان ساير ارگان ها و دستگاهها هم حقوق اسفند را در اواخر فروردين 93 ميگيرند؟؟؟واقعا خيلي خسته نباشيد!!!!!!!!!!!!
تازه از اين بدتر اقاي اردشير سعد محمدي مدير عامل ذوب اهن اصفهان بيمه درماني و كل رفاهيات ما بازنشستگان ذوب اهن را نيز قطع كردند و اين يعني فاجعه مديريتي شماها.
لطفا بخاطر ما بازنشستگان منتشر نماييد
با تشكر (82)
۱۳۹۲-۱۲-۰۶ ۰۹:۵۲:۳۳
 
دوست عزیز ذوب آهن که تابحال طی چند سال گذشته هیچ رفاهیاتی به ما نداده مگر چیزی به بازنشستگان میداده ؟ (97)
۱۳۹۲-۱۲-۱۶ ۱۰:۰۶:۱۶
 
زمانی بازنشسته فولاد ی
سلام
ما بازنشستگان فولادی که الان چند سال است حقوق خود را با تاخیر 2 ماهه دریافت کردیم انتظار داشتیم شب عید قبل از عید حقوق و مطالبات سالیان قبل ما پرداخت شود ولی الان میگویند بعد از غید حقوق داده میشو که این دور از انصاق در شب عید است در شب عید محارج بیشتر میشود ولی بدون پول ما چکار کنیم (83)
۱۳۹۲-۱۲-۰۶ ۱۳:۵۳:۰۰
 
ناشناس
تا به این تاریخ یک ریال واریز نشده. (1300)
۱۳۹۳-۱۲-۱۶ ۱۶:۰۹:۰۴
 
غلام
ما همچنان منتظر تفاوت حقوق های سنوات گذشته هستیم . (84)
۱۳۹۲-۱۲-۰۶ ۱۶:۰۲:۰۶
 
ناشناس
تمام اینها که تاکنون پرداخت شده ریالی از مطالبات نیست و تمام مربوط به حقوق ماهیانه معوقه است . ضمن تشکر از رسانه های محترم خواهشمند است در بکار بردن کلمات دقت لازم را بکار ببرند .
ما از سال 1388 تا این تاریخ مطالبات طلبکاریم که ریالی به حساب ما واریز نشده است . (85)
۱۳۹۲-۱۲-۰۶ ۲۲:۲۴:۰۴
 
ناشناس
جناب آقای دریه آیا واقعا" ریاست محترم جمهوری و نمایندگان مجلس و حتی رده های بالا تر کشوری می دانند تابستان گذشته یکی از بازنشستگان فولاد خودش را از پنجره ساختمان کانون بازنشستگان شهر کرد پائین انداخت و مرد . آیا مسئولین می دانند یکی از همین بازنشستگان بدلیل عدم پرداخت حقوق به موقع در جلوی مجلس اقدام به خود سوزی نمود . آیا همه ماهه باید بازنشستگان فولاد باید اتوبوس ها از شهر های مختلف برای احقاق این چندر غاز حقوق راهی تهران شوند . اگر وزرا هم بی اطلاعند انها را هم مطلع کنید . چرا وزرات رفاه در خصوص وضعیت حقوق این بازنشستگان توضیح نمی دهد که بلاخره این افراد کشوری هستند یانه . مطمئنه نخواهید گفت که این بازنشسته ها دیوانه بوده اند
یا عاقل نبوده اند . جناب آقای دریه آیا همه ماهه آقای رئیس جمهور نسبت به پرداخت حقوق همه ارگانها دستور میدهد یا وزرا علی راس این کار را می کنند . در صندوق فولاد واقعا" چه خبر است . (93)
۱۳۹۲-۱۲-۱۲ ۱۸:۰۵:۱۲
 
منصور
خداازتون نگزره شب عیده با داشتن فرزند معلول ودو فرزند دانشجو چکار کنم . (94)
۱۳۹۲-۱۲-۱۲ ۲۳:۴۸:۴۸
 
مرتضی
آقای دریه کدام مطالبات به ما داده شد؟اصلا کسی در فکر بازنشسته ی فولاد هست کسانی که سلامتی خود را در معادن جاگذاشتند!و با دست خالی و کوله باری از بیماری در کنج منزل خود جان می دهند اینان مظلومان تاریخ هستند که همیشه نزد زن و بچه ی خود خجالت میکشند.اگر با وجدانی راحت عمر سپری میکنید دیدار به قیامت.... (98)
۱۳۹۲-۱۲-۱۷ ۲۳:۱۹:۲۷
 
با سلام
خواهشمندیم خدمت اقای دریه مدير عامل محترم صندوق بفرمایید که حقوق اسفند ما بازنشستگان فولاد را قبل از عید نوروز پرداخت کنند با تشکر (101)
۱۳۹۲-۱۲-۱۸ ۱۳:۴۴:۰۸
 
شما دعا کنین حقوق دی ماه بدن دیگه اسفند پیش کش (1163)
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۱۶:۲۸:۵۴
 
والا....مردم از کجا بیارن بخورند؟ خب یه لطفی بکنید در حق این بازنشستگان (1181)
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۹:۱۷:۰۳
 
به تو چه
حقوق مارو کی میدننننننننننننننننننن (1223)
۱۳۹۳-۱۲-۰۶ ۱۶:۴۳:۰۶
 
یه بازنشسته!!
با عرض سلام..جناب شما یه نظر به این بازنشسته ها بکنین..حقوق رو که ندادین(همون حقوق بسیااااار زیااد؟!!)عیدی هم که خبری ازش نیس....بن های خریدهم که اصن لا موجود!رفاهی هم که بازنشستگان رو شامل نمیشه...حقوقم که ماشالله انقدر زیاده که نمیدونیم چطوری خرجش کنیم..اعصاب هم که برای بازنشستگان فولاد=0..بیمه خدمات درمان هم...بیمه س؟!...پس جناب میشه بفرمایین ما چطوری زندگی(!؟)کنیم؟والا ماهم ادمیم (1182)
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۹:۲۷:۲۱
 
0
حقوق اسفند طبق قول و قرار ها ی11 بهمن آقای ربیعی واریز نشد .از مطالبات سنوات گذشته که هم رئیس جمهور دستورسرعتیش را داده بود خبری نیست . در فروردین ماه چون قرار است افزایش حقوق ها هم عمل شودو محاسبات و عملیات آن هم کار ساده ای نیست و تنظیمات در فیش حقوق مشکل است 6 ماه نباید حقوق بگیرند .! (105)
۱۳۹۲-۱۲-۲۱ ۰۹:۳۵:۴۴
 
زمانی
با سلام و خسته نباشید
اط شما خبر گزاری محترم ماین نیوز خواهشمندم در مورد مطالبات سالهای گدشته بازنشستگان فولاد که قرار بود قبل از عید پرداخت شود و تا کنون پرداخت نشده است پیگیری بفرمایید و این مطالبات میتواند مشکل مالی بسیاری از بازنشستگان فولاد را حل کند
جواب ما بازنشستگان فولادی را که کسی نمیدهد
باز هم تشکز مینمایم (130)
پاسخ سردبیر سایت: تاکنون اخبار و گزارشهای متعددی درباره مطالبات بازنشستگان فولاد در ماین نیوز منتشر کرده ایم. انشالله در سال جدید نیز همین رویه را دنبال می کنیم تا مشکلات بازنشستگان عزیز هرچه سریعتر حل شود. با تشکر از شما دوست عزیزم که سایت را رصد می کنید و با ارائه پیشنهادات خود ما را در امر خطیر اطلاع رسانی و بیان مشکلات به گوش مسئولان یاری می فرمایید.
با سپاس فراوان
۱۳۹۳-۰۱-۲۰ ۱۴:۱۱:۳۱
 
متشکرم ، یک دنیا متشکرم تنها سایتی بود که خدمات شایانی به بازنشستگان فولاد داد . بزرگواری کنید و پیگیری کنید . اگر نیاز به تشویق مکاتبه ای داشتید جواب دهید تا با مسولین مکاتبه انجام شود . و در همین جا هم برای تمامی عزیزان ماین نیوز تقاضای تشویقی مادی و معنوی می گردد . (134)
پاسخ سردبير ماين نيوز: با تشكر از شما بازنشسته ارجمند. رضايتمندي و خدمت به شما بزرگترين افتخار ماست. ما را از نظرات سازنده خود بي نصيب نگذاريد. موضوعات مربوط به بازنشستگان فولاد همچنان در ماين نيوز پيگيري خواهد شد.
با تشكر فراوان
۱۳۹۳-۰۱-۲۳ ۰۸:۴۰:۴۰
 
سعید
واقعا متشکریم از ماین نیوز اگر شما به فکر ما بازنشستگان باشید وگرنه مسولان بازنشستگان فولاد رو فراموش کردند. (132)
Germany
۱۳۹۳-۰۱-۲۱ ۱۶:۰۸:۲۱
 
سعید
واقعا متشکریم از ماین نیوز اگر شما به فکر ما بازنشستگان باشید وگرنه مسولان بازنشستگان فولاد رو فراموش کردند. (133)
پاسخ سردبير ماين نيوز: با تشكر از شما كه پيگير اخبار بازنشستگان فولاد از ماين نيوز هستيد. انشاالله بتوانيم در راستاي احقاق شما بازنشستگان عزيز و زحمتكش صنعت فولاد گام كوچكي برداريم.
Germany
۱۳۹۳-۰۱-۲۱ ۱۶:۰۸:۲۳
 
h
از سایت ماین نیوز واقعا" متشکریم از مسولین محترم هم تقاضای تشویقی مادی و هم تشویقی معنوی را برای دست اندر کاران و اطلاع رسانی خوبی که داشتند می نمایم. بازنشسته صنعت فولاد (137)
پاسخ سردبير ماين نيوز: شما نسبت به لطف داريد بازنشسته گرامي صنعت فولاد. وظيفه اطلاع رساني به ما حكم مي كرد كه مشكلات شما را پيگيري كنيم و اين پيگيري همچنان ادامه خواهد يافت. ما را حتما از نظرات سازنده خود بهره مند سازيد. بسيار سپاسگذاريم كه به ما لطف داريد و همين تشكر شما براي ما از بسياري از كمكهاي مادي و معنوي مسئولان ارزشمندتر است.
سپاس فراوان
۱۳۹۳-۰۱-۲۳ ۱۸:۳۵:۰۶
 
رحیم جلیلی
معوقه نه ماهه ی سال نود دو واریز نشده (217)
۱۳۹۳-۰۲-۱۰ ۱۷:۵۵:۵۸
 
حسین
باسلام ماین نیوز ازاینکه وضوع بازنشستگان فولاد را پیگیری میکنید خدا از شما راضی باشد نمیدانم این اقایان که هر روز یک دروغی سرهم میکنند چطور سر روی مهر نماز میگذارند خدا از سر تقصیرات احمدی نزاد نگذرد (629)
۱۳۹۳-۰۵-۱۳ ۰۷:۲۵:۰۲
 
حسین
نمیدانم کی میخواهند حقوق ما بازنشستگان را سر موقع پرداخت نمایند سال 93 هم به نیمه رسید (640)
United States
۱۳۹۳-۰۵-۲۳ ۱۲:۴۶:۰۷
 
علی
ای کاش دروغ دروغگوها را خفه می کرد (1159)
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۱۰:۵۸:۱۰
 
م
واقعا مسئولین برای کارکنان فولاد سنگ تموم گذاشتن فقط مواظب باشن ورشکست نشن از این همه مطالبات و... (1162)
۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۱۶:۲۵:۱۷
 
بی رزق
اقای دریه بنده بار نشسته فولاهستم در کدام روز مطا لبات ازطرف شما ارسال شده//////// ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد... (1168)
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۰۸:۴۷:۵۱
 
سحرخیز
سال 93 ایم داداش....الانم بهمنه....تاریخ انتشار خبرت که برا سال92!!!
ماهنوز مشکلمون حل نشده.....!!
اشکال نداره...ما هم صاحب و خدایی داریم......... (1170)
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۱:۲۸:۲۴
 
بی رز ق
امروز بهمن تمام شد اما با نز دیک شدن نوروز شرمندکی ما در برابرزن وبچه ها شروع میشود . مگر باز نشستگا ن بغیر از گرفتن حقوق چه کاری برایشا ن ماند ه انهم که از پسش بر نمیاید پس این همه مدیر و خدم ودفتر تشکلیات وهزینه بر ای چیست........ 1393.11.30 (1177)
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۰۳:۳۹:۲۳
 
علی
چرا حقوق نمیدن (1189)
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۱۱:۳۹:۱۱
 
بی رزق
همه ارگان ها با مصیبت تا حدودی از مطا لبات خود را گرفتن الا فولادی ها مگر سخت تر از کار ما پیدا میشد. روی سخن من با کسانی است که در کوره های قوس اهواز کار میکردن انهم در گرمای 55هوا و1700 کورهه ها 3 کوره در تابستان اهواز این هم مزد دستمان......... (1212)
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۰۴:۰۹:۵۷
 
بازنشسته
چرا حقوق نمیدن چرا کسی که از 1200 درجه حرارت و به قول پیامبر جهاد برای معاش زندگی باکیش نیست چرا چرا تحریک میکنید چرا اشوب درست میکنید ه کسی بعدها جوابگویی اشوب میابشد چرا چرا چرا (1192)
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۱۶:۱۹:۲۱
 
باز نشسته
ضمن عرض سلام وخسته نباشید به کلیه دست اندر کاران ماین نیوز ازا اینکه دراین اشفته بازار خبری بفکر باز نشتگا ن یا بهتر بگویم از یاد رفتگان صنعت فولاد هستید کمال سپاس وتشکر را دارم. (1220)
۱۳۹۳-۱۲-۰۶ ۰۲:۴۶:۵۶
 
بازنشسته ذوب اهن
امروز 4 اسفند هست هنوز حقوق دیماه رو ندادن کسانی که دست اندرکاره پرداخت حقوق بازنشستگان هستن حتما تصمیم دارن همه بازنشستگان شورش کنند ولی علتش و سیساتش را ما نمیدانیم (1203)
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۳:۳۷:۲۱
 
رضا
دروغ می گویند ؟؟؟؟؟ امروز که نهم اسفند ماه 93است ، هنوز حقوق دی ماه 93 بازنشستگان فولاد را نداده اند . کاملا دروغ می گویند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1244)
۱۳۹۳-۱۲-۰۸ ۱۲:۱۲:۰۲
 
علی
پولها را از رحیمی وخاوری و......بگیرید بدهید به بازنشستگان (1245)
۱۳۹۳-۱۲-۰۸ ۱۲:۱۶:۲۷
 
جواد
چرا دروغ کدام معوقه به حساب کی ریخته. شده. (1261)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۰۹ ۲۲:۰۸:۵۱
 
محمد
هر چه بدبختی دارن بازنشستگان فولاد زیر سر این هیئت مدیره اس همش
دروغ یه حرف راست تا حالا از این آقایون ندیده ایم فقط جیب خودشون را پر میکنند (1267)
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۲۲:۴۴:۳۱
 
احمد
دروغ گوتر از اقای ... دردنیا خلق نشده است (1313)
۱۳۹۳-۱۲-۱۸ ۰۹:۳۵:۰۰
 
ناشناس
این آقای ... تمام حرفهایش از سر منشاء دروع است فقط وعده و دروغ خدا ازت نگذره که باعث بدبختی صندوق توی و امثال تو ....................... (1315)
۱۳۹۳-۱۲-۲۱ ۰۰:۳۳:۰۳
 
بازنشته فولاد اهواز
مسئولان فولاد اهواز در سالهای بین 70 تا80 یادشان هست که چقدر کارکنان اصرار داشتنند که ا زیر پوشش تائمین اجتماعی بمانند ولی شرکت قبول نمیکرد کار ان زمان به اعتصاب غذا رسید باز قبول نمیکردنند تجمع در مقابل استانداری اهواز هم کار ساز نبود یادتاندهست؟ ما چنینین روزهای را پیش بنینی میکردیدیم وشما قبول نمیکردیدید !! بفرمایید حالا شما کجا هستید که گرفتاری های مارا ببنید ؟؟ حتما یک پست نان واب دار دیگر برای به روز سیاه نشاندن یک عده دیگر!!! (1435)
۱۳۹۴-۰۲-۰۷ ۱۵:۲۹:۱۱
 
اسماعیل نوروزی گلوندانی
اگر شما به روز هستید پس چرا جواب زمان پرداخت مابقی حقوق بگیران ماه فروردین ماه را اعلام نمی فرمایید آیا شما فکر می کنید این افراد میلیاردر هستند وحقوقشان از پارو بالا می رود. (1481)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۱۹ ۱۱:۳۳:۴۰
 
بی رزق
جناب دریه ضمن تشکر امروز هجدهم اردیبهشت نود چهار پیامک حاکی از عذر خواهی شما بدستمان رسید! باکمال معذرت عذر موجه شما سفره خالی مارا پر نمیکند فکر اساسی باید کرد این جور نشاید. دو ماه یکبار حقوق !!؟؟ (1484)
۱۳۹۴-۰۲-۱۹ ۲۰:۳۲:۴۲
 
بازنشسته اهوازی
در گرمای بالای پنجاه درجه کار کردم.! در زیر بمباران نا جوانمردانه صدام سنگر تولید را رها نکردم با همکاری سایر همکاران در بدترین شرایط خط تولید متوقف نکردیم !یادتان باشد این فقط گرمای محیط بود سه کوره قوس الکتریکی هر کدام هزار وهفت صد درجه یعنی جهنم خوب وظیفه مان بود ! اما وظیفه شما چیست؟ این است ان کرامتی که همیشه سر در کانونهای بازنشستگی نمایان است کرامت بازنشسته فقط در قاب شیشه ای نفیس انههم بالای سر رئیس!؟ (1705)
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۰۲:۵۸:۰۶
 
محمد غیاثی
تابستان تمام شد وما به دلیل پرداخت نشدن حقوق نتوانستیم مسافرت برویم شرمنده قولی که یک سال به بچه هایم داده ام (1914)
۱۳۹۴-۰۵-۲۳ ۱۴:۱۶:۱۵
 
باز نشسته
شرمندهگی برای مدیران ومسو لین صندوق باز نشستگان است که فقط ادعا دارند ونمی توانند از حقوق ابواب جمعی خود دفاع کنند ! اخر کسی نیست از این جما عت بپرسد وجود شما با ان حقوق های کلانی که می گیرید به چه درد می خورد هروز دریغ از دیروز (1944)
۱۳۹۴-۰۵-۲۷ ۱۸:۲۱:۰۳
 
بازنشسه
خسته نباشید چی شد ؟ حقوقمان را دادید؟ مال دو برج قبل ؟ خوب اینکه که مال طلبکاران است حالا چی بخوریم ؟ هنر کرددید پول خود مان را بعد از سه ماه ؟ انهم یکی را ؟ این ماه چکار کنیم؟ این مال خرداد؟ حالا اگر بشار جون پول میخواست از زیر بالشت تک تک مردم می گرفتدید! هنوز تیر و مرداد هم مانده انرا چه کار می کنید (1981)
۱۳۹۴-۰۶-۰۲ ۰۴:۲۰:۴۱
 
بازنشسته
تیتر بالا مربوط به سالهای قبل است..یعنی هیچگونه تغیر وتفاوتی در انجام مسولیت محوله متولیان امور صندوق رخ نداده، فقط در فاصله بین سال قبل واکنون مدیران حقوق خود را گرفته وخود وخانوادهشان بی دغدغه به زندگی اذامه می دهند.اکنون پایان سال نود وچهار است ولی حقوق دی..بهمن...واسفند را نگرفتیم !!! میدانید چه بلایی بر سر خانواده های اسیب پذیر کارگری می اورید..چه استرسی وجودشان را گرفته...ارامش واسایش انها در چه موقعتی قرار دارد؟ ونه، ؟ قدر مسلم اگر هم بدانید برایتان مهم نیست... (2710)
۱۳۹۴-۱۲-۰۷ ۱۹:۵۶:۱۹
 
خانواده شهید سید منصور حریرچیان مستمری بگیر ذوب اهن
با سلام وتشکر فراوان از رئس جمهور عزیز ومحترممان ودیگر دست اندرکاران دلسوز در صنعت فولاد امید هر چه زودتر مشکلات این قشر زحمت کش جامعه با همت شما عزیزان رفع گردد.با تشکر94/12/13 (2733)
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۱۳:۳۰:۵۴
 
بازنشسته
خوب دوست عزیز وهمکار گرامی! این سپاسگذاری شما بخاطر همان عذاب خانواده های ما نیست؟ خوشبحال شما. احتمالا در امد نسبتا خوبی دارید واز دل کارگرانی که بعلت نداشتن پول دارو دردشان دو چندان شده خبر دار نیستی؟ بخاطر اخطار های پی در پی بانکی که کتبا به در منزل می اید نیستید؟ از شرمنده بودن فرزند من بدلیل ندادن شهریه ونرفتن به کلاس نیسید؟ از التماس به ماموران برق برای قطع نکردن برق منزل بدلیل نپرداختن ابونمان خبر ندارید؟ ودست اخر از خالی بودن سفره ما باخبر نیستید؟ وگرنه اینقدر با اعتماد به نفس از ویرانگری کانون خانواده ها تشکر نمی کردید (2744)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۵ ۰۲:۰۰:۵۲
 
نام منو میخای؟برو توی سینه سنگهای معدن باب نیزو پیداکن.یا کنج خرابه ها.
متن منو میخای؟خداخیری به توبده که میتونی اقلن متن دل خسته منو تایپ کنی.ولی توکه تایپش میکنی من چه جوری ارسالش کنم؟مگرمیشه ازاینهمه موانع متن مو ردش بدم؟همه این موانع که ساخته شده بخاطراینست که صدای من به گوش مسولین صندوق بازنشستگی فولادنرسد.شماکه ازرسانه ملی اعلان میکنیدکه معوقات راپرداخت کردیم،چرااینقدردروغ میگی؟مگردرحدیث نبوی نیامده که اگرهمه بدیهای دنیارادراتاقی بگذارندودرش راقفل کنند،کلیدآن .در. دروغ است.آقای عزیزشما ازسال 88تاکنون هیچگونه معوقات فولادیهاراپرداخت نکردید.حقوق مارا دوماه دوماه پرداخت میکنیدتاچه رسدبه معوقات.خداپدرمعوقاتمان را بیامرزد.افتادبه قیامت که پای میزان عدالت الهی بما خاهید داد.جوانیمان را درمعادن گذارندیم به امیداین روزها.غافل ازاینکه اگردرجوانی گدایی رفته بودیم الآن دستمان جلوی شما درازنبود.زیرابعضی ازفرزندان همون گداها.الآن درکشورهای خارج توی دانشگاهند.وروزی میرسدکه فرزندانشان افتخاری برای پدرومادرانشان میشوند.اما منه ذوباهنی چی؟که دربرابردخترم بخاطرجهیزیه بایدعرق بریزم..آقای مسول صندوق آیااین برای توعار وننگ نیست؟ اگرخوب فکرکنی به این نتیجه میرسی که آخه من حداقل یکی از ابزارها ودستهای ماشین اقتصادکشوربودم.الان به این روزافتادم که توروالتماس میکنم.ای داد و بی داد!!! (2874)
۱۳۹۵-۰۱-۲۰ ۱۶:۵۳:۱۷
 
بازنشسته
همکار عزیز،،،، التماس چرا؟ فریاد بزن،هیچوقت حق وحقوق را با التماس بتو نمی دهند؟ چون میدانن در موضع ضعف هستی،اری دوست زخم خورده از نا برابری من...فریاد بزن،،حتی اگر ،بغض در گلو داری، سرنوشت انسان مظلومی که در برابر ظلم التماس کند،بجز ذلت،خواری نیست،فریاد بزن،،،، (3049)
۱۳۹۵-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۱:۴۱
 
بازنشسته
بین بازنشستگان تفاوت زیادی وجود دارد وبر اساس تعداد وتاثیر گذاریشان بر روی روند سیاسی کشور درجه بندی میشوند!! سه روز قبل پیامکی از وزارت تعاون یا صندوق بازنشستگی کشوری،،مبنی بر نبودن بودجه ونپرداختن حقوق اردیبهشت به بازنشستگان نیروی های مسلح،فرستاده شد،که به واکنش شدید بازنشستگان مواجه گردید،تمام رسانه ها به این مورد پرداختند،،اما چه شد؟؟؟!!! فورا ربیعی،ونوبخت،،،وتمام متولیان مربوطه با دستپاچگی و..عجله اقدام به روفو کردن واصلاح پیامک برامدند،وتا جایی پیش رفتند که فرستنده پیامک را مجرم اعلام نمودند،،،عنایت بفرمایید اینها همه در حالیست که طی پنج ماه گذشته بازنشستگان صنعت فولاد،وخانواده هایشان در چه شرایطی بسر می برند،ودر سال جدید هنوز حقوقی دریافت نکردند،وتنها عکس العمل متولیان درج مطلب در رسانه ها ولوث کردن این واقعه مصیبت بار وانداختن مسولیت بدوش دیگران،نماینده،،،، وزیر،،،مدیر صندوق بازنشستگی،،،،خلاصه ک هیچ مسولی قادر به پذیرفتن گناه خویش نیست! واعلامی هم برای پایان یافتن این کابوس وحشتناک ند ارند،فقط،،وفقط،،شامل مرور زمان گردیده، ورنج مصیایب ان برای خانواده هاست،،،،،تفاوت را ببینید وبازهم ساکت بنشیند تا حقوقتان را در سینی طلا به در خانه تان بیاورند!!!!!!! (3099)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۲۳:۴۹:۳۶
 
بازنشسته
استخوان لای زخم......خوب اقایان متل تمام بازنشستگان یک روز را معین کنید تا ان باز نشسته مفلوک برای زندگیش برنامه ریزی کند...اگر شما برنامه ریزی درست وحسابی ندارید. ما بازنشستگان چه گناهی داریم..که باید به اتش عدم مدیریت شما بسوزیم انوقت هم خدا بده برکت باین روش مدیریت یک خط در میان حقوق های کلان هم که دستمزد تان هست..... (3230)
۱۳۹۵-۰۴-۰۶ ۱۳:۰۸:۴۷
 
پس چی شد این فیش های خرداد با اضافات منتظرید شنبه هم تعطیل شود ای انسان های خدوم (3309)
۱۳۹۵-۰۵-۰۶ ۰۸:۳۰:۳۰
 
بازنشسته
اینهم از فیش حقوق خرداد. بازهم وعده های تو خالی. وبچه گول زن نکنید اقایان شما که قول قرار هایتان اعتباری ندارید....پس چرا به این دروغ ها ادامه میدهید. از یکماه قبل اس ام اس میاید که معوقات محاسبه گردیده وبزودی پرداخت میشود........تمام سازمانهای. دولتی بازنشستگانشان این مبلغ ناچیز را دریافت کردند. فقط ما ماندیم....ودروغ های شما!!!!!!!!! (3314)
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۱:۴۷:۰۸