گروه صنایع معدنی فولاد
 
دیدار مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با نماینده مردم لنجان
گروه صنایع معدنی >فولاد - حسین رجایی نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ذوب آهن اصفهان با مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، دراین دیدار بر مسائلی همچون توسعه همکاری های دوجانبه در جهت رفع مشکلات منطقه و کارخانه ذوب آهن ، توسعه فعالیت های مشارکتی در حوزه های مختلف و افزایش تعامل و همفکری بین مسئولین به منظور هم افزایی توانمندی ها تاکید شد .

رجایی در این دیدار ، یکی از مسائل مهم کشور و همچنین شهرستان لنجان را اشتغال دانست و گفت : حل این مشکل که از طریق تعامل بیشتر با صنایع و سازمان های منطقه امکان پذیر است و در ابعاد اجتماعی و فرهنگی نیز تاثیرات سازنده ای دارد .

وی افزود : پیشرفت ذوب آهن اصفهان و تعالی این شرکت که اشتغال زایی را در پی دارد، موجب رونق اقتصادی و توسعه منطقه است و قطعاً حل نشدن مسائل و مشکلات این شرکت می تواند تبعات منفی برای شهرستان داشته باشد لذا تعامل با این مجتمع عظیم صنعتی در اولویت مسئولین منطقه است .

مهندس رخصتی نیز در این دیدار بر همکاری و تعامل بیشتر ذوب آهن اصفهان نسبت با منطقه به عنوان یک مسئولیت اجتماعی مهم این سازمان تاکید کرد و گفت : برای کمک به رونق اقتصادی بیشتر در لنجان ، تلاش می شود تا حد ممکن نیازهای خود را از طریق این منطقه تامین کنیم .

وی ، رویکرد مسئولین شهرستان لنجان نسبت به ذوب آهن اصفهان را سازنده و تعاملی دانست و گفت : در فضای صمیمانه و با هدف خدمت به مردم ، می توان نتایج مثبتی حاصل نمود.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸
کد مطلب: 61005
 
مرجع : ذوب آهن اصفهان