گروه معادن ساير حوزه ها
 
پورابراهیمی در تشریح نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های استان کرمان:
شرکت سرمایه گذاری مشترک با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی کرمان تشکیل می‌شود
گروه معادن >ساير حوزه ها - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: مقرر شد شرکت سرمایه گذاری مشترکی با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی از جمله گل گهر، ملی مس و چادرملو تشکیل و در پروژه‌ها صنعتی و معدنی استان کرمان مشارکت کند.
 
به گزارش ماین نیوز، محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های استان کرمان با حضور استاندار و بنگاه‌های اقتصادی، گفت: در جلسه امروز اولویت‌های توسعه بر اساس ظرفیت‌های صنعتی و معدنی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و از سوی دیگر مجریان طرح‌های اقتصادی و متولیان بنگاه‌ها مشکلات و مسائل خود را طرح کردند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، افزود: در نشست امروز مقرر شد کارگروه مشترکی با توجه به حجم سرمایه‌گذاری‌ها به منظور پیگیری مشکلات بنگاه‌های اقتصادی استان کرمان از جمله تامین منابع مالی، زیر ساخت‌ها، آب، برق و زمین تشکیل و از طرف استاندار مسائل پیگیری شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مقرر شد شرکت سرمایه گذاری مشترکی با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی از جمله گل‌گهر، ملی مس و چادرملو تشکیل و در پروژه‌ها صنعتی و معدنی استان کرمان مشارکت کند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵
کد مطلب: 61559
 
مرجع : خبرگزاری خانه ملت