گروه صنایع معدنی فولاد
 
رئیس سازمان انرژی اتمی:
ساخت کارخانه فولاد در شهر نطنز اقدامی اشتباه بود
گروه صنایع معدنی >فولاد - رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: با وجود تنش آبی موجود ساخت کارخانه فولاد در شهر نطنز اقدامی اشتباه بود.
 
به گزارش ماین نیوز، محمد اسلامی در حاشیه سفر به نطنز عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: بحران آب یکی از مهمترین چالش های موجود در سطح جهان است و نباید تصمیماتی اتخاذ شود که این موضوع تشدید شود.

وی با بیان اینکه تنش آبی در شهرستان نطنز بالا است، ابراز داشت: با وجود این شرایط احداث کارخانه فولاد در این شهرستان کاری اشتباه بود.

صنایع فولاد آب بر است
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه صنایع فولاد آب بر است، تصریح کرد: نباید به بهانه تولید اشتغال و توسعه صنعتی تصمیماتی گرفته شود که آیندگان را با مشکل مواجه کند.

وی با اشاره به اینکه لازم است برای هر منطقه ظرفیت سنجی شود، گفت: باید با توجه به ظرفیت های موجود تصمیمات مناسب اتخاذ شود.

اسلامی با اشاره به اینکه نباید تصمیمات و اقدامات انجام شده کپی برداری از مناطق دیگر باشد، افزود: هر کدام از مناطق در کشور مستعد ظرفیت های خاصی است که نمیتوان این ظرفیت ها را به دیگر مناطق تعمیم داد.

لزوم تثبیت جمعیت روستایی
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم تثبیت جمعیت روستایی خاطرنشان کرد: لازم است زیرساخت های لازم به این منظور تهیه و تامین شود.

جانمایی و اختصاص زمین برای طرح نهضت ملی مسکن
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به برخی از مطالبات مردم در بحث مسکن خاطرنشان کرد: برای جانمایی و اختصاص زمین برای طرح نهضت ملی مسکن اقداماتی انجام شده است که با عملیاتی شدن آن به زودی شاهد اتفاقات خوبی در نطنز خواهیم بود.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳
کد مطلب: 61615
 
مرجع : بازار