گروه معادن ساير حوزه ها
 
سخنگوی هیات رییسه مجلس: استیضاح وزیر صمت اعلام وصول شد
گروه معادن >ساير حوزه ها - سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول نخستین طرح استیضاح وزیر دولت سیزدهم در مجلس خبر داد و گفت: طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول و برای بررسی به کمیسیون تخصصی ارسال شد.
 
به گزارش ماین نیوز، سیدنظام الدین موسوی در توضیح جزییات جلسه امروز یکشنبه هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی به خبرنگاران گفت: در جلسه امروز و براساس طبق زمان بندی ثبت درخواست‌ها برای استیضاح، طرح استیضاح سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول و برای بررسی به کمیسیون تخصصی آن ارسال شد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس افزود: درخواست های مختلفی برای استیضاح برخی وزرا به هیات رئیسه ارسال شده است که بررسی می شود.

وی تصریح کرد: در این جلسه تقویم دستورکارهای سه ماهه مجلس بررسی و مشخص شد. همچنین در این جلسه مکاتبات و دیدگاه‌های برخی نمایندگان درباره نحوه قرعه کشی نطق‌ها، تذکرات و اخطارهای روزانه در صحن علنی مجلس بررسی و تصمیم ‌گیری شد.

 پیش از این و در نشست علنی ۲۴ خرداد مجلس شورای اسلامی سؤال محمد وحیدی نماینده مردم بجنورد در مورد افزایش قیمت کالاها و نرخ تورم از سید رضا فاطمی امین در دستور کار قرار گرفت که پس از سخنان نماینده سوال کننده، ‌ موافقان و مخالفان و پاسخ های وزیر صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان از پاسخ‌های فاطمی امین قانع نشدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶
کد مطلب: 61649
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا