گروه معادن ساير حوزه ها
 
سیاهکلی خبر داد:
بررسی طرح استیضاح وزیر صمت در کمیسیون صنایع مجلس
کفایت تعداد امضاها برای استیضاح
گروه معادن >ساير حوزه ها - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس وضعیت نامناسب بازار خودرو، گرانی کالاها و نبود مدیریت صحیح بازار در حوزه های مختلف را از جمله دلایل استیضاح وزیر صمت دانست و گفت: طرح استیضاح به کمیسیون صنایع مجلس ارجاع شده و در حال بررسی است.
 
به گزارش ماین نیوز، لطف اله سیاه کلی عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی در رابطه با دلایل طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از جمله دلایل استیضاح وزیر صمت عدم اجرا و پیگیری برنامه‌ها و وعده‌های ایام رأی اعتماد و گرانی کالاها و نبود مدیریت صحیح بازار در حوزه‌های مختلف از جمله خودرو، وضعیت نامناسب کیفیت خودروهای تولید داخلی، وضعیت نامناسب مدیریت در حوزه معادن و همچنین برهم زدن ساختار وزارت خانه بوده که موجب نارضایتی و گلایه مردم شده است و ما به عنوان نمایندگان مردم وظیفه داریم، کار نظارتی خودمان را انجام دهیم.

نماینده مردم قزوین، البرز و ابیک در مجلس اضافه کرد: در حال حاضر این طرح به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع شده و این کمیسیون وظیفه دارد پس از بررسی نظر خودش را به هیات رئیسه اعلام کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شنیده شده که برخی از نمایندگان امضای خود را برای استیضاح وزیر صمت پس گرفته اند اما این طرح درجریان بوده چرا که تعداد افرادی که این طرح را امضا کردند بیش از انصراف داده ها هستند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۶
کد مطلب: 61658
 
مرجع : خبرگزاری خانه ملت