گروه معادن ساير حوزه ها
 
حسینی کیا:
استیضاح وزیر صمت سه شنبه هفته آینده در کمیسیون صنایع بررسی می‌شود
گروه معادن >ساير حوزه ها - نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی استیضاح وزیر صمت در سه‌شنبه هفته آینده در کمیسیون متبوعش خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، سیدجواد حسینی کیا درباره استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: در راستای اجرای قانون آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز با 36 امضا به کمیسیون صنایع و معادن واصل شده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی در تشریح محورهای استیضاح وزیر صمت، افزود: نداشتن برنامه برای حوزه معادن و مشکلات حوزه صنعت و بازار خودرو محورهای استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت است.

وی اضافه کرد: بررسی استیضاح وزیر صمت در دستورکار سه‌شنبه هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن قرار داد و این موضوع با حضور وزیر و نمایندگان متقاضی استیضاح رسیدگی می‌شود البته باید به این نکته نیز توجه کرد، همچنان امکان افزایش یا کاهش تعداد امضاها وجود دارد.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: در صورتی که تا سه‌شنبه هفته آینده تعداد امضاکنندگان استیضاح وزیر صمت کاهش نیابد، جلسه کمیسیون برگزار می‌شود و گزارش آن به هیات رئیسه مجلس اعلام می‌شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸
کد مطلب: 61659
 
مرجع : خبرگزاری خانه ملت