گروه صنایع معدنی فولاد
 
پروژه فاضلاب نیشابور با سرمایه‌گذاری بخش صنعت تکمیل می‌شود
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور گفت: پروژه فاضلاب شهر نیشابور با سرمایه‌گذاری مجتمع فولاد خراسان تکمیل و 50 هزار مشترک آب تحت پوشش شبکه جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب قرار می‌گیرند.
 
به گزارش ماین نیوز، "علیرضا اخویان" در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه در حال حاضر 60 هزار مشترک آب در این شهر از خدمات بخش فاضلاب برخوردارند، اظهار کرد: جمعيت تحت پوشش شبكه جمع‌آوري و دفع بهداشتي فاضلاب شهر نیشابور طی چهار سال از 54 درصد فعلی به 100 درصد افزایش می‌یابد.

وی در ادامه با اشاره به اجراي طرح جهاد آبرساني گفت: 200 میلیارد ریال برای اجرای این طرح در نیشابور پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور همچنین از شناسایی پنج هزار اقامتگاه غیردائم در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: تعرفه آب این اقامتگاه‌ها مانند مسکونی (50 درصد ارزان‌تر) محاسبه می‌شود که مقرر شد از این پس مبلغ آب‌بهای آن‌ها با تعرفه غیرمسکونی دریافت شود.

اخویان مشترکان را به مدیریت مصرف آب فراخواند و گفت: در صورت صرفه‌جویی 10 درصدی در تابستان، با مشکل قطعی آب مواجه نخواهیم شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان نیشابور گفت: طرح پلیس آب از اول خرداد سال جاری در نیشابور آغاز به کار کرده که بر اساس آن با مشترکان پرمصرف برخورد می‌شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰
کد مطلب: 61729
 
مرجع : پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)