گروه صنایع معدنی فولاد
 
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه کمیته مدیریت این شرکت:
آینده‌ای به‌شدت رقابتی در پیش داریم
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: بازار و شرایطی که صنعت فولاد در آن قرار گرفته، به‌گونه‌ای است که قیمت محصولات فولادی پایین آمده که البته جنگ روسیه و اکراین در این امر بی‌تاثیر نبود؛ آینده‌ای به‌شدت رقابتی در پیش داریم، ضرورت توجه به محصولات کیفی با ارزش افزوده بالاتر، از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است.
 
به گزارش ماین نیوز، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسه کمیته مدیریت این شرکت اظهار داشت: عملکرد ۴ ماهه تولید، راه‌اندازی واحد گاززدایی و کربن‌زدایی در مجتمع فولاد سبا و تولید تختال فولادهای الکتریکی، اتفاقات خوب سال جاری بوده که جای تقدیر و تشکر از کارکنان شرکت دارد.

وی افزود: چشم‌انداز تولید امسال، عبور از مرز ۱۰میلیون تن فولاد خام است تا تولید به میزان قابل قبولی محقق شود.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: بازار و شرایطی که صنعت فولاد در آن قرار گرفته، به‌گونه‌ای است که قیمت محصولات فولادی پایین آمده که البته جنگ روسیه و اکراین در این امر بی‌تاثیر نبود؛ آینده‌ای به‌شدت رقابتی در پیش داریم و آنچه که پیش‌بینی می‌شود این است که باید در استراتژی‌های خود بازبینی به عمل آوریم. ضرورت توجه به محصولات کیفی با ارزش افزوده بالاتر، از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار است.

طیب‌نیا خاطرنشان کرد: امروزه اهمیت مدیریت هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری در استفاده از منابع و انرژی‌ها دوچندان شده است.

مدیرعامل فولاد مبارکه تاکید کرد: با توجه به چالش انرژی و هزینه‌ها در صنعت فولاد برای مسیر پیش رو برنامه‌ریزی‌هایی در دستور کار قرار گرفته است.
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶
کد مطلب: 62136
 
مرجع : ایراسین