گروه صنایع معدنی فولاد
 
نایب قهرمانی تیم فوتسال فولاد هرمزگان در مسابقات ایمیدرو
گروه صنایع معدنی >فولاد - تیم فوتسال شرکت فولاد هرمزگان که همه مسابقات خود را در مراحل مقدماتی و حذفی قاطعانه شکست داده بود، در عین شایستگی در فینال مغلوب فولاد مبارکه شد و به نایب قهرمانی رسید.
 
به گزارش ماین نیوز، سیزدهمین دوره مسابقات فوتسال ایمیدرو و شرکت‌های تابعه با حضور ۲۹ تیم از شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه ایمیدرو در شهر تبریز برگزار شد.

در تیم فوتسال فولاد هرمزگان بازیکنان و کادر فنی با اسامی میلاد مریدی، حسین آشوری، سجاد حسن پور، سعید صادقی، میثم راسته، مجید رییسی، مرتضی رییسی، حسین جعفرزاده، محمدرضا باهنر، محسن پری زاده، مهران پایدار، رضا معمارزاده، کریم رهبر، علی ذاکری، محمد حمزه پور و محمد رویگر تختی به میدان رفتند.

در این مسابقات تیم فوتسال فولاد هرمزگان که در گروه چهارم قرار داشت، در مرحله مقدماتی پس از برتری ۳ بر ۱ برابر مس شهر بابک و نیز ۴ بر ۱ مقابل سنگ آهن سیرجان، به عنوان تیم اول به مرحله یک‌شانزدهم نهایی راه یافت.

در این مرحله، تیم فوتسال شرکت فولاد هرمزگان با پشت سرگذاشتن تیم اپال پارسیان مشهد با نتیجه ۵ بر ۱ به جمع هشت تیم برتر مسابقات راه یافت. این تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز با برتری ۳ بر ۱ مقابل فولاد خراسان به جمع چهار تیم برتر این مسابقات (نیمه نهایی) رسید. مرحله نیمه نهایی این مسابقات چهارشنبه پنجم مرداد ماه برگزار شد که تیم فوتسال فولاد هرمزگان با نتیجه قاطع ۴ بر ۱ تیم آلومینیوم اراک را شکست داد و به فینال این مسابقات راه یافت.

پنج‌شنبه ۶ مرداد در فینال تیم فوتسال شرکت فولاد هرمزگان به مصاف فولاد مبارکه رفت که در عین شایستگی با یک گل مغلوب این تیم شد و به مقام نایب قهرمانی دست یافت.

پیام مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به مناسبت نایب قهرمانی تیم فوتسال

دکتر عطاالله معروفخانی در پیامی کسب نایب قهرمانی تیم فوتسال فولاد هرمزگان را در مسابقات ایمیدرو تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:
کسب مقام نایب قهرمانی تیم فوتسال فولاد هرمزگان در مسابقات ایمیدرو که استعداد و توانمندی ورزشکاران این شرکت را به نمایش گذاشت و موجب شادمانی کارکنان این مجموعه شد، تبریک عرض می‌کنم.

بی‌شک کوشش‌های بی‌نظیر همه بازیکنان، مربیان و دست‌اندرکاران این تیم نوید روزهای بهتر را برای تیم پرانگیزه و با استعداد فولاد هرمزگان می‌دهد.

اینجانب بار دیگر این عنوان ارزشمند را که مایه مباهات مجموعه فولاد هرمزگان شد، به کادر فنی و بازیکنان غیور تبریک عرض می‌نمایم. امید است با تلاش مجدانه این تیم و سایر تیم‌های ورزشی فولاد هرمزگان در عرصه مسابقات ملی و بین‌المللی شاهد درخشش، حضور مقتدرانه و افتخارآفرینی بیشتر باشیم.

عطاالله معروفخانی
مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵
کد مطلب: 62139
 
مرجع : روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان