گروه صنایع معدنی فولاد
 
رتبه برتر ایمنی جنوب شرق کشور به فولاد هرمزگان رسید
گروه صنایع معدنی >فولاد - شرکت فولاد هرمزگان موفق شد نشان درجه ۲ ایمن‌یار جنوب شرق کشور را و عنوان واحد برگزیده و نشان درجه ۱ ایمنی جنوب شرق را به خود اختصاص دهد.
به گزارش ماین نیوز، کمیته اعطای نشان ایمنی در منطقه جنوب شرق کشور، فولاد هرمزگان را به عنوان واحد برگزیده ایمنی انتخاب و نشان درجه ۱ ایمنی را به دکتر عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان اعطا کرد.

‎در متن این تقدیرنامه که از سوی مدیرکل تعاونی سه استان کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان تنظیم شده آمده است: جناب آقای دکتر عطاالله معروفخانی
‎مدیرعامل محترم شرکت فولاد هرمزگان

‎انتخاب آن شرکت ازسوی کمیته اعطای نشان ایمنی در منطقه جنوب شرق کشور به عنوان واحد برگزیده ایمنی و کسب نشان درجه ۱ ایمنی در سال ۱۴۰۰ را تبریک عرض نموده و بدینوسیله از حسن تدبیر و تلاش کارکنان آن شرکت در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایمنی تشکر و قدردانی می‌گردد. امید است با تلاش و کوشش همه جانبه و در رهبری و تعهد آن مدیریت نسبت به بهبود مستمر و حفظ شاخص‌های این نشان موفق باشید.

‎از درگاه خداوند تبارک و تعالی توفیق روز افزون آن مجموعه را خوستاریم.

‎همچنین علی اکبر محمود صالحی، مدیر HSE شرکت فولاد هرمزگان به عنوان ایمن‌یار برگزیده ایمنی در جنوب شرق کشور برگزیده و موفق شد نشان درجه ۲ ایمنی سال ۱۴۰۰ را کسب کند.


تاریخ انتشار : شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰
کد مطلب: 62142
 
مرجع : روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان