گروه صنایع معدنی فولاد
 
برای اولین بار از سوی متخصصین فولاد خوزستان رقم خورد؛
تعمیر پمپ های پرومینت واحد تصفیه خانه آب
گروه صنایع معدنی >فولاد - پمپ های پرومینت برای اولین بار از سوی متخصصین واحد تصفیه خانه آب فولاد خوزستان تعمیر و بازسازی شدند.
 
به گزارش ماین نیوز، محمد حسن معینی مدیر تصفیه خانه با اعلام این خبر گفت: این پمپ های شیمیایی که ساخت کشور آلمان هستند؛ دارای مکانیزم پیچیده‌ای بوده که بعد از اینکه فولاد خوزستان این تجهیزات را خریداری نمود، به دلیل تحریم های بین المللی اتصالات و قطعات جانبی این تجهیزات به سختی و با قیمت بالا در بازار تهیه می شد.

معینی افزود: بعد از بررسی مسائل و با همکاری گروه طراحی شرکت فولاد خوزستان، بسیاری از قطعات طراحی، ساخت و مهندسی معکوس گردید و به دست متخصصین مونتاژ و پمپ های مذکور در سرویس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: با بکارگیری مهندسی معکوس توانستیم تمامی ایرادات را در حین کار مشاهده و بررسی کنیم و آنها را برطرف نماییم.

وی در پایان گفت: این اقدام برای اولین بار در فولاد خوزستان انجام شده است؛ شایان ذکر است برای تعمیر چنین پمپ هایی شرکت های سازنده یا نمایندگی مربوطه قبول همکاری نمی کردند و یا دستمزد بالایی درخواست می نمودند، که جا دارد از زحمات بی دریغ کارکنان تعمیرات و سرپرستی نت تشکر ویژه نمایم.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۳
کد مطلب: 62193