گروه معادن سنگ آهن
 
موکب‌های گل‌گهر فردا میزبان عزاداران در اربعین حسینی؛
همه گل‌گهر پای کار اربعین است
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و برخی شرکت‌های وابسته در برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی در سیرجان، مشارکتی فعال دارند.
 
به گزارش ماین نیوز، گل‌گهر فردا موکب بزرگ خود را با تعداد زیادی غرفه و ارائه خدمات فرهنگی، مذهبی و اجتماعی شامل نمایشگاه عکس روایت محرم، مشاوره، خدمات سلامت، کودک و نوجوان، محیط زیست، کانون هواداران باشگاه ورزشی و... برگزار خواهد کرد.

کتابت احادیث حسینی و دلنوشته‌های اربعین توسط هنرمندان خوشنویس سیرجان و مداحی مداحان اهل بیت(ع)، از دیگر برنامه‌های موکب گل‌گهر است.

آماده سازی مسیر و اکران بیلیبورد‌های مختلف و همچنین پخش زنده این رویداد به همراه ارتباط مستقیم با کربلای معلی از دیگر اقدامات شرکت گل گهر می‌باشد.

همچنین تیم پزشکی و پرستاری بهمراه اتوبوس آمبولانس گل‌گهر و خودروهای امدادی این شرکت نیز در مسیر پیاده روی جنب این موکب مستقر بوده و آماده خدمات رسانی به خیل عظیم جاماندگان اربعین حسینی در سیرجان هستند.

روابط‌عمومی گل‌گهر امشب در بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم شریف سیرجان جهت شرکت در پیاده روی بزرگ اربعین در سیرجان، برای بازدید از موکب و غرفه‌های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی گل‌گهر دعوت به عمل آورد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷
کد مطلب: 62796