گروه تجهيزات و ماشين آلات
 
بیل هیدرولیکی ۳۷ تنی ساخت شرکت هپکو اراک رونمایی شد
گروه تجهيزات و ماشين آلات - بیل هیدرولیکی ۳۷ تنی ساخت شرکت هپکو اراک با نام تجاری HEC ۳۷۰، روز سه شنبه در حاشیه افتتاح چهاردهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نیم‌ور شهرستان محلات با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استان مرکزی رونمایی شد.
 
به گزارش ماین نیوز، مدیر بازاریاب شرکت هپکو در خصوص این محصول جدید شرکت هپکو در جمع خبرنگاران استان مرکزی افزود: این بیل از لحاظ عملیاتی در معادن و تمام مناطقی که عملیات معدنی دارند، استفاده می‌شود.

«حامد شفیعی» افزود: تمام تکنولوژی بکاررفته در این دستگاه برابر استانداردهای جهانی مربوط به شرکت هپکو است و از لحاظ قیمت و کیفیت قابل مقایسه با نمونه‌های خارجی نیست و جزو بهترین‌های دنیا محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: این دستگاه تاکنون وارد کشور می شده و نمونه داخلی نداشته اما در حال حاضر تولید انبوه این دستگاه در دستور کار شرکت هپکو قرار دارد.

مدیر بازاریاب شرکت هپکو ادامه داد: شرکت هپکو این توانایی را دارد که تولید انبوه این محصول جدید را در برنامه داشته باشد، البته این محصول هم اکنون در معادن استفاده می شود و به دلیل ایام ماه‌های محرم و صفر اکنون رونمایی می‌شود.

شفیعی اظهار داشت: میزان صرفه جویی ارزی این محصول بسته به میزان تولید دارد و اگر حمایت های ملی ایرانی وجود داشته باشد می توانیم ۳۰ درصد صرفه جویی ارزی داشته باشیم.

وی گفت: پیش بینی شده تا آخر امسال حدود ۴۰ دستگاه از این محصول در هپکو تولید شود و برای سال آینده نیز تولید ۱۰۰ دستگاه برنامه‌ریزی شده است.

مدیر بازاریاب شرکت هپکو افزود: حمایت‌های بخش خصوصی از تولیدات شرکت هپکو جای تقدیر دارد.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی سنگ ایران امروز در نیم‌ور محلات گشایش یافت و ۲۲ مهرماه جاری نیز دایر است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷
کد مطلب: 62971
 
مرجع : خبرگزاری ايرنا