گروه صنایع معدنی فولاد
 
تندیس و لوح زرین سومین اجلاس سراسری نشان تعالی کیفیت به مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اعطا شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - سومین اجلاس سراسری تقدیر از واحدهای پیشرو در کیفیت و نوآوری‌‌، به مناسبت بزرگداشت روز ملی کیفیت، یکم آذرماه ۱۴۰۰ در سالن همایش‌های صدا و سیمای تهران با حضور ۴۸ شرکت برگزار شد و لوح و تندیس زرین سازمان پیشرو در کیفیت و نوآوری به مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان اهدا شد.
به گزارش ماین نیوز، در اجلاس یاد شده، وحید ظریف، مهران پاک‌بین، داریوش خمیسی و کریم شیالی به نمایندگی از سوی شرکت فولاد خوزستان حضور داشتند.

دکتر علیرضا یوسفی مدیر مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه تهران، مهم ترین رکن مدیریت و رهبری در سازمان را در گرو ارتباط با کارکنان و بیرون از سازمان دانست.

وی افزود: اگر مدیر سازمان می‌خواهد در مسیر تعالی گام بردارد، باید اعتماد به نفس کارکنان را تقویت کند. در صورت پیاده‌سازی این مهم بسیاری از فعالیت‌ها از سوی زیرمجموعه انجام می‌شود و دیگر نیازی به رصد لحظه‌ای و درگیر شدن مدیران نیست.

یوسفی در ادامه تصریح کرد: مدیران برای تاثیر گذاری بر کارکنان، باید تجربه‌های مثبت و موفق خود را برای آنان بازگو کنند.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، از محورهای اصلی همایش می‌توان به ترویج فرهنگ خود ارزیابی در سازمان ها و شناخت نقاط قوت و زمینه های قابل بهبود، شناسایی و تقدیر از فعالان عرصه اقتصاد در زمینه کیفیت، توسعه و نهادینه سازی نظام مدیریت کیفیت جامع و هدایت در مسیر دستیابی به موفقیت پایدار و افزایش توان رقابت‌پذیری در سطح ملی و بین‌المللی اشاره کرد.

این گزارش حاکی است، در این همایش داریوش خمیسی مدیر کیفیت به نمایندگی از امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان لوح و تندیس زرین سومین اجلاس نشان تعالی کیفیت را دریافت کرد.

گفتنی است، سومین اجلاس سراسری نشان تعالی کیفیت، عصرگاه روز سه‌شنبه یکم آذرماه ۱۴۰۱ در سالن همایش‌های صدا و سیمای تهران برگزار و با قرائت سوگندنامه کیفیت با حضور مدیران و نمایندگان شرکت‌های حاضر در جلسه به پایان رسید.


تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶
کد مطلب: 63427