گروه معادن سنگ آهن
 
مانور برای محک نیرو های عملیاتی
مانور بزرگ عملیاتی و انفجار توسط شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر برگزار شد
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر صبح دیروز مانور عملیاتی و انفجار جهت محک نیرو های خود در حوادث برگزار کرد.
 
به گزارش ماین نیوز، در این مانور گسترده و همه جانبه که در واحد اکسیژن پلنت این شرکت برگزار شئ نیرو های آتشنشانی، ایمنی و اورژانس سعی کردند نقش های خود را در حوادث، به صورت عملی و میدانی تمرین کنند. در این مانورعملیاتی که با هدف آمادگی نیروها برای مقابله با هرگونه شرایط اضظراری برنامه ریزی و اجرا شد، نیروهای حاضر در عملیات با سرعت و آمادگی کامل شرایط بحرانی را مدیریت کردند.


گفتنی ست در این مانور علاوه بر نیروهای اورژانس، آتشنشانی، امدلدنجات و ایمنی شرکت توسعه آهن، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی سیرجان و تعدادی از نیروهای اورژانس 115 شهرستان برای نظارت و شرکت در این عملیات حضور داشتند. همچنین در پایان این مانور عملیاتی پد بالگرد شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر به منظور انتقال سریع مصدومان در منطقه گل گهر و روستاهای اطراف به طور رسمی افتتاح شد.

لازم به ذکر است در برگزاری این مانور از آمبولانس های شرکت توسعه آهن، شرکت گل گهر و اورژانس 115 و اتوبوس آمبولانس های شرکت گل گهر و اورژانس 115 و همچنین بالگرد اورژانس پیش بیمارستانی 115 شهرستان سیرجان برای انتقال مصدومان فرضی استفاده شد.تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵
کد مطلب: 63536
 
مرجع : دنیای معدن