گروه صنایع معدنی فولاد
 
پیام مدیرعامل فولاد هرمزگان به مناسبت سی امین سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیرعامل فولاد هرمزگان با صدور پیامی سی امین سالروز افتتاح شرکت فولاد مبارکه را تبریک گفت.
 
به گزارش ماین نیوز، متن پیام به شرح زیر است:

سی‌امین سالگرد افتتاح شرکت فولاد مبارکه را در حالی پشت سر می‌گذاریم که شاهد بلوغ و تعالی آن به‌عنوان یکی از موفق‌ترین شرکت‌های صنعتی و اقتصادی ایران اسلامی هستیم. به درستی باید اذعان کرد که گام‌های استوار این مولود انقلاب اسلامی در راستای استقلال، خودکفایی و تأمین نیاز‌های اصلی و استراتژیک کشور، جایگاه و منزلت ایران در عرصه تولید و صنعت فولاد را به نحو چشم‌گیری در گیتی ارتقا داده است.

مایه خرسندی است که امروز دیگر شرکت معظم فولاد مبارکه تنها یک کارخانه نیست، بلکه الگوی ملی بنگاه‌داری و نقشه راه و مسیری برای توسعه کشور است که اهتمام ویژه‌ای برای خلق آیند‌های بهتر برای میهن دارد.

شرکت فولاد هرمزگان بر خود می‌بالد که به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های اصلی شرکت فولاد مبارکه، همواره در راستای سیاست‌ها و برنامه‌های کلی این شرکت حرکت نموده و توفیقات اصلی فولاد هرمزگان، مرهون دنباله‌روی از تدابیر کلان فولاد مبارکه برای توسعه و تعالی ایران اسلامی است.

شایسته است در سی‌امین سالگرد افتتاح فولاد مبارکه، این مولود انقلاب اسلامی، مراتب عمیق مسرت خود و همکارانم در شرکت فولاد هرمزگان را نسبت به بلوغ و عملکرد این شرکت اعلام داشته و آرزومندی خود برای کسب توفیقات بیشتر این شرکت را در دهه چهارم آن ابراز نماییم.

عطاالله معروفخانی
‎مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵
کد مطلب: 64102
 
مرجع : ‌می‌متالز