گروه صنایع معدنی فولاد
 
با توجه به پروژه های زیست محیطی فولاد مبارکه برداشت آب خام تا سال ۱۴۰۴ به صفر می رسد
گروه صنایع معدنی >فولاد - مدیر بهداشت حرفه ای، ایمنی و محیط زیست فولاد مبارکه گفت: با اجرای کامل پروژه های زیست محیطی فولاد مبارکه در زمینه آب که تا سه سال آینده عملیاتی می شود؛ فولاد مبارکه برداشت آب خام را به صفر می رساند.
 
به گزارش ماین نیوز، حسین مدرسی فر مدیر بهداشت حرفه ای، ایمنی و محیط زیست فولاد مبارکه در حاشیه افتتاح دو پروژه زیست محیطی این شرکت عنوان کرد: مجموعه فولاد مبارکه با توجه به قرار داشتن در منطقه ای که آب یکی از
معضلات اساسی آن در استمرار تولید است، از سال های گذشته با سرمایه گذاری بسیار زیاد جهت تامین منابع آب پایدار اقدام نموده است.

مدیر بهداشت حرفه ای، ایمنی و محیط زیست فولاد مبارکه اظهار کرد: خرید پساب شهرهای اطراف، تصفیه و استفاده از آن که از سال ۹۳ عملیاتی شده یکی از مهمترین اقدامات در این زمینه بوده است که خوشبختانه امروز شاهد افتتاح پروژه های تکمیلی آن هستیم.

مدرسی فر افزود: با بهره برداری از این طرح، قابلیت استفاده از آب ریجکت شده و غیرقابل استفاده، به عنوان آب صنعتی در خط تولید فراهم شد و این پروژه تا سال ۱۴۰۴ استمرار دارد تا بعد از آن هیچ آبی خامی برای صنعت استفاده نشود.

وی گفت: با اجرای کامل پروژه های زیست محیطی فولاد مبارکه در زمینه آب که تا سه سال آینده عملیاتی می شود؛ فولاد مبارکه برداشت آب خام را به صفر می رساند.
تاریخ انتشار : جمعه ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹
کد مطلب: 64192
 
مرجع : ایراسین