گروه صنایع معدنی فولاد
 
آهن و فولاد غدیر ایرانیان گوهینامه چهار ستاره سطح پیشروان بهره وری دریافت کرد
گروه صنایع معدنی >فولاد - در جریان برگزاری نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان گوهینامه چهار ستاره سطح پیشروان بهره وری دریافت کرد.
به گزارش ماین نیوز، در متن این گواهینامه که به امضای «وجیه الله جعفری» معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل ایمیدرو رسیده، خطاب به مهندس فرشاد، مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان آمده است: ایفای نقش در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور ماموریتی است بزرگ که اجرای آن نیازمند به کارگیری همه توانمندی ها و ظرفیت های گسترده و نهفته کشور به ویژه بخش معدن و صنایع معدنی است.


بر اساس ارزیابی به عمل آمده طی فرآیند ارزیابی بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران در سال 1401، این گواهینامه به پاس قدردانی از تعهد و تلاش بی وقفه مدیران و کارکنان آن شرکت در مسیر توسعه، رشد و تعالی اعطا می شود.

امید است با تلاش بیشتر و لطف خداوند متعال شاهد دستیابی آن شرکت به مدارج بالاتر در تعالی و پیشرفت باشیم.

برپایه این گزارش، در خاتمه این مراسم جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی در سطوح مختلف به ۳۶ شرکت برتر کشور اعطا شد.

همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران از سوی ایمیدرو به عنوان یک الگوی بومی در بخش معدن و صنایع معدنی و با هدف حفظ بهبود مستمر، بهره‌وری و تعالی شرکت‌های این بخش از سال ۹۱ برگزار می شود.


در فرآیند ثبت نام شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی برای ارزیابی بهره وری، ۶۰ شرکت حضور یافتند که در نهایت ۴۰ شرکت بخش خصوصی و دولتی مورد ارزیابی قرار گرفتند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳
کد مطلب: 64250
 
مرجع : دنیای معدن