گروه صنایع معدنی فولاد
 
شرکت فولاد اقلید پارس یک‌ساله شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - شرکت فولاد اقلید پارس که نهم بهمن‌ماه 1400 در اداره ثبت شرکت‌ها با سهامداری 51 درصدی «ومعادن» 30 درصدی «کچاد» و 19 درصدی «ایریتک» ثبت‌شده بود، امسال یک‌ساله شد تا فعل خواستن را صرف کرده و موفقیت‌های چشمگیری را در سطح مهندسی و اجرای عملیات پروژه آهن اسفنجی، به دست آورد.
 
به گزارش ماین نیوز، مهندس رضا شریفی که از مهرماه سال 1400 از سوی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات (ومعادن) مأمور ثبت شرکت فولاد اقلید شده بود، به‌عنوان مدیرعامل این شرکت، مهم‌ترین اتفاقاتی را که در این یک سال افتاده بود، یادآوری کرد.

وی ضمن تشکر از تمام حامیان بیرونی، سهامداران و مدیران آن‌ها، از تمام تیم شرکت فولاد اقلید پارس تقدیر کرد و افزود: زمانی که شرکت را با دو سه نفر از پرسنل کلید زدیم به امید چنین روزهای فشارهای روحی، روانی و بیرونی را تحمل می‌کردیم.


مهندس محمدرضا کهریزی رئیس هیئت‌مدیره شرکت نیز با اشاره به شاخص بودن پروژه آهن اسفنجی اقلید در میان 48 پروژه صنعتی دولت سیزدهم، تصریح کرد: چادرملو به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرانان پیشرفت ایران بیشترین پروژه را در این میان دارد که فولاد اقلید یکی از شاخص‌ترین آن‌هاست.

وی با ابراز خرسندی از وضعیت پیشرفت پروژه، ابراز امیدواری کرد که در سال پیش رو تعداد افراد بیشتری در این پروژه مشغول به کار شوند و متعاقب آن درصد پیشرفت چشمگیرتری را نیز شاهد باشیم.


در پایان جلسه گزارش‌های ویدئویی از میزان پیشرفت جبهه‌های مختلف عمرانی، زیرساخت و … منتشر شد و درنهایت با عکس یادگاری و بریدن کیک این جشن نمادین به پایان رسید.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶
کد مطلب: 64387
 
مرجع : روابط عمومی شرکت فولاد اقلید پارس