گروه صنایع معدنی فولاد
 
عزم ذوب‌آهن اصفهان برای اجرای فرمان مقام معظم رهبری
گروه صنایع معدنی >فولاد - مهدی کوهی مدیر عامل شرکت ذوب آهن اصفهان در اولین روزهای سال ۱۴۰۲ با حمیدرضا محمدی فشارکی فرماندار شهرستان لنجان به منظور پیگیری و تحقق شعار سال و بررسی مسائل مربوطه در محل این فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.
 
به گزارش ماین نیوز، فرماندار شهرستان لنجان با ابراز خرسندی از حضور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در آستانه سال نو در ذوب آهن و عزم دولت در مرتفع نمودن موانع واحدهای تولیدی ، در سخنانی تولید را یکی از ارکان مهم اقتصاد کشور برشمرد و گفت : تولید یعنی افزایش اشتغال ، افزایش درآمد و ایجاد رفاه و افزایش رضایتمندی جامعه و بدون تردید تولید برای شکوفایی و تاثیر بر سفره مردم با موانع جدی روبرو است که باید در رفع آنها با حداکثر توان کوشید.

محمدی با اشاره به لزوم حمایت از کارگران زحمتکش ذوب آهن اصفهان افزود: مدیران ارشد این واحد تولیدی و قطب صنعت کشور باید با برنامه ریزی دقیق و کاهش هزینه‌های تولید، افزایش بهره‌وری، افزایش کیفیت محصول ،رقابتی شدن کیفیت و افزایش توسعه و در نهایت سودآوری، صادرات و غیر وابسته شدن اقتصاد به نفت کمک نمایند.

مهدی کوهی نیز با بیان اینکه سفر وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به ذوب آهن بیش از سه ساعت بطول انجامید و ایشان با پرسنل دیدار و با برخی مشکلات از نزدیک آشنا شد ، افزود : مدیران و کارکنان ذوب آهن اصفهان برای افزایش تولید و برنامه ریزی برای تولید ریل ملی و تنوع محصولات فولادی مطابق با نیاز بازارهای داخلی و خارجی بعنوان لبیک به تحقق شعار سال مقام معظم رهبری مدظله العالی ، آمادگی کامل دارند .

مدیر عامل ذوب‌آهن با اشاره به اقدامات و پروژه های زیست محیطی این شرکت، ابراز امیدواری کرد با استفاده از نیروهای تحصیل کرده این مجتمع عظیم صنعتی و همفکری شرکت های دانش بنیان ، طرح های رفع و کاهش آلایندگی در شهرستان بیش از پیش دنبال شود.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۶
کد مطلب: 65114
 
مرجع : سایت ذوب آهن اصفهان