گروه صنایع معدنی فولاد
 
تداوم همیاری خانواده ذوب آهن اصفهان در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد
گروه صنایع معدنی >فولاد - در ادامه حضور فعال مدیریت و کارکنان ذوب آهن اصفهان در امر آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان در سال های گذشته و سال جاری، این همکاری جلوه وسیع و زیباتری به خود گرفت. در هفتمین روز ماه مبارک رمضان مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی، محمد اعتباری مشاور معاون فروش و جمعی از کارکنان ذوب آهن اصفهان در برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت شرکت کردند و با پرداخت کمک های قابل توجه خود در امر آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان مشارکت کردند.
به گزارش ماین نیوز، معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت در این برنامه با اشاره به سابقه طولانی و منحصر به فرد ذوب آهن اصفهان در انجام مسئولیت های اجتماعی در سطح منطقه، استان و کشور به تشریح بخشی از این اقدامات پرداخت. وی در این زمینه به اقدامات بهداشتی، درمانی، محیط زیستی و فعالیت های فرهنگی اجتماعی شرکت اشاره نمود.


مهدی بهرامی با ذکر تلاش های مختلف شرکت در خدمت به نیازمندان به مشارکت مدیریت و کارکنان ذوب آهن اصفهان در امر آزادی زندانیان جرایم غیر عمد استان در سال های گذشته اشاره کرد و کمک نقدی ذوب آهن جهت این امر خیر را اهدا نمود. وی گفت : این حضور و اختصاص کمک های لازم در برنامه های بعدی ادامه خواهد داشت. معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت از صدا و سیمای استان و خیرین مختلف که زمینه جمع آوری کمک های سازمان ها و مردم را فراهم نموده اند تشکر نمود.

در این برنامه تعدادی از همکاران ذوب آهنی که به همراه خانواده های شان نیز شرکت کرده بودند کمک های نقدی خود را اهدا نمودند.

محمد اعتباری خیر مدرسه ساز و مشاور معاون فروش ذوب آهن اصفهان نیز که در این برنامه حضور داشت با اختصاص مبلغ قابل توجهی از طرف خود و اعضای خانواده جهت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استان، متعهد گردید که در زمینه اشتغال ۱۰ نفر از زندانیان آزاد شده که شغل مشخصی ندارند اقدام کند. در این برنامه مبالغ لازم برای ازادی ۳ نفر از زندانیان جمع آوری شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۲
کد مطلب: 65117
 
مرجع : سایت ذوب آهن اصفهان