گروه معادن سنگ آهن
 
تقدیر از مدیرعامل گهرزمین به واسطه برگزاری نمایشگاه نوروزی صنایع دستی و سوغات سیرجان
گروه معادن >سنگ آهن - نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی از مدیرعامل شرکت سنگ آهن گهرزمین بواسطه برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و سوغات سیرجان در ایام نوروز تقدیر و تشکر نمود.
به گزارش ماین نیوز، در قسمتی از متن این پیام آمده است:

این خاک غنی که سرتاسرش مصلای عطر پاک الهی است، مامن ریشه های فرهنگ غنی و تمدن عظیم و شهر فرهنگ و هنر است و تمامی دستانی که برای حفظ احیاء و ماندگاری این سرزمین به هم گره خوردند و فرصتی بی بدیل را برای معرفی فرهنگ، آداب و رسوم، سوغات و صنایع دستی سیرجان مهیا نمودند و این زنجیره مقدس را بر قله های پرافتخار آویختند حافظان و باسطان و افتخار آفرینان واقعی شهرمان هستند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: شایسته می دانم در کمال احترام و به رسم ادب و اخلاص از مشارکت و حضور گرم حضرتعالی در برپایی و برگزاری نمایشگاه نوروزی صنایع دستی و سوغات سیرجان تقدیر نموده و این لوح سپاس، تقدیم همت رفیع تان می گردد. از اینکه با تلاش های ارزنده و خستگی ناپذیر در بهار قرآن ۱۴۴۴ مصادف با بهار طبیعت ۱۴۰۲، جهت بسط و گسترش نام پر آوازه سیرجان و بجا آوردن رسم میهمان نوازی از مسافران نوروزی همت گمارده اید، برایتان از رحمت ذات الهی همواره سعادت و سلامت خواستارم.

موفقیت روزافزون قرین لحظه های نابتان باد.

تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۲
کد مطلب: 65121
 
مرجع : روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سنگ آهن گهرزمین