گروه معادن
 
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان:
معدن تیتانیوم قلعه گنج فعال می‌شود
گروه معادن - مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: عملیات اجرایی اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معدن تیتانیوم قلعه گنج به زودی آغاز خواهد شد.
 
به گزارش ماین نیوز، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از برگزاری نشست مشترکی با نماینده مردم شش شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار قلعه گنج و سرمایه گذاران بخش خصوصی در شهرستان قلعه گنج خبر داد.

مسلم مروجی فر با بیان اینکه تعیین تکلیف معادن غیر فعال از برنامه‌های وزارت صمت در دولت مردمی آیت الله رئیسی است، گفت: این جلسه با هدف فعال کردن معدن تیتانیوم قلعه گنج از طریق بخش خصوصی برگزار شد.

وی افزود: با توافق انجام شده و انعقاد تفاهم نامه‌ای که در این جلسه بین سرمایه گذاران بخش خصوصی امضا شد، عملیات اجرایی اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معدن تیتانیوم قلعه گنج به زودی آغاز خواهد شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان تصریح کرد: این اداره کل با فراهم نمودن زمینه برای فعالیت و سرمایه گذاری سرمایه گذاران گام‌های بلندی را در افزایش تولید و اشتغال در جنوب برداشته که صدور مجوز یک روزه، حذف بروکراسی اداری و رفع مشکلات واحد‌های مختلف معدنی، صنعتی، کشاورزی و... از طریق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و کار گروه قضایی استان از جمله این اقدامات بشمار می‌روند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۳
کد مطلب: 66256
 
مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان