گروه صنایع معدنی فولاد
 
دریه در گفت‌وگو با ماین نیوز:
تمام معوقات و حقوق بازنشستگان فولاد پرداخت شد
گروه صنایع معدنی >فولاد - پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد کشور موضوعی بود که از زمستان گذشته به دلیل عدم پرداخت به موقع با اعتراض اعضای این صندوق روبرو شد. اعتراض بازنشستگان کار را به جایی کشاند که 5 اسفند 92 دستور پرداخت معوقات حقوق بهمن ماه بازنشتگان تا 14 اسفند ماه و پرداخت حقوق اسفند ماه تا ابتدای فرودین ماه، از سوی حسن روحانی، رئیس جمهوری صادر شد.
به گزارش ماین نیوز، پس از صدور این دستور، مسلم دریه مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد در گفت‌وگو با ماین نیوز اعلام کرد: طبق دستور رئیس جمهوری حقوق تمامی بازنشستگان عضو صندوق فولاد تا تاریخ موردنظر پرداخت خواهد شد.

در نتیجه بازنشستگان صندوق فولاد با خیالی آسوده خود را برای استقبال از سال جدید آماده کردند، اما شیرینی این خبر با به پایان رسیدن اسفند ماه، جای خود را به تلخی می داد.

برخی ابهامات درباره پرداخت حقوق بازنشستگان

پس از تعطیلات سال جدید در حالی که قرار بود حقوق اسفند ماه در اوایل سال جدید پرداخت شود برخی از بازنشستگان همچنان در انتظار گرفتن حقوق عقب افتاده و عیدی خود بودند. برای پیگیری بیشتر این موضوع به سراغ مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد رفتیم تا علت تاخیر در پرداخت را جویا شویم.

مسلم دریه در پاسخ به این سوال که چرا برخی از بازنشستگان صندوق فولاد هنوز موفق به دریافت حقوق خود نشده اند؟ اظهار کرد: تمام معوقات و حقوق بازنشستگان قبل از آغاز سال 93 پرداخت شد و چنین اظهاراتی نادرست است.

وی افزود: اگر کسی اظهار می کند حقوق و عیدی خود را دریافت نکرده است، نام و شماره تماسش را بدهد تا با پیگیری مشکل را حل کنیم.

او با اشاره به پرداخت عیدی بازنشستگان اظهار کرد: پرداخت حقوق و عیدی بازنشستگان فولاد در اسفند ماه در طول عمر تاسیس این صندوق اتفاقی بزرگ بود. ما تا سال 92 هیچگاه موفق به پرداخت حقوق و عیدی در پایان سال نبودیم.

افزایش حقوق برای فروردین محاسبه می شود

با تصویب افزایش 25 درصدی دستمزد در شورای عالی کار بازنشستگان به افزایش حقوق خود در سال جاری امیدوار شدند اما به گفته برخی از آنها ممکن است برای محاسبه این افزایش حقوق 6 ماه پرداخت حقوق به تعویق افتد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد در مورد افزایش حقوق بازنشستگان در سال جدید اظهار کرد: افزایش حقوق طبق قانون تصویب شده انجام می شود و سعی می کنیم محاسبات حقوقی آن تا پایان فروردین تمام شود.

در واقع دریه این اطمینان را داد که سال جدید حقوق بازنشستگان ضمن افزایش به موقع پرداخت شود.

برنامه های سال 93

وی درباره برنامه های جدید این صندوق در سال جدید اظهار کرد: برنامه های جدیدی با توجه سرفصل های کاری در دست انجام است. این برنامه ها بیشتر در بخش معادن و فولاد است که به زودی در مورد آن اطلاع رسانی می کنیم.

دریه از ارائه جزئیات بیشتر در مورد این برنامه خودداری کرد و گفت: در زمان مناسب راجع به این موضوع اطلاع رسانی خواهیم کرد.

توضیح: پایگاه خبری و تحلیلی معادن و صنایع معدنی (ماین نیوز) آمادگی دارد با دریافت نظرات بازنشستگان عزیز و انتقال این نظرات به صندوق بازنشستگان فولاد زمینه حل مشکلات احتمالی بازنشستگان عزیز را فراهم کند. قطعا مسئولان صندوق نیز تمام تلاش خود را برای حل این مشکلات بکار گرفته و خواهند گرفت. اگر دوستان بازنشسته در نظرات خود شماره همراه خود را نیز قید بفرمایند سپاسگذار می شویم تا بتوانیم از این طریق زمینه تعامل هرچه بیشتر با دوستان و انتقال مشکلات آنها به مسئولان فراهم شود.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۱
کد مطلب: 6659
 
۳۵۶ نظر
 


بازنشسته
ضمن عرض سلام و خسته نباشد و تشکروسپاس فراوان.از اقایان لطفا تکلیف معوقات و مطالبات رو جویا شوید
ایا اگر این اقایان حقوق خود اینگونه پرداخت میشد واین همه مطالبه داشتند واقعا چیکار میکردند (138)
Germany
۱۳۹۳-۰۱-۲۶ ۱۱:۲۰:۵۷
 
زمانی بازنشسته فولاد
با سلام و تشکر از لطف ماین نیوز
به عرض شما سروران گرامی میرسانم که فقط در دوسال اخیر حقوق و بازنشستگان اسفند ماه انها بعد از عید پرداخت میشد واین اظهار نظر اقای دریه نادرست است که اولین بار این حقوق قبل ار عید پرداخت شده که بنده برای اثبات ان پرینت حساب خود را می اورم
دوما ما بازنشستگان فولادی مطالباتی مربوط به افزایش حقوق در سالهی 88 تا 91 داریم که این اضافه حقوقها در دی ماه 91 اجرا شد ولی ما به التفاوت ان هنوز پرداخت نشده و اکثر بازنشستگان فولاد منظور از مطالبات همین است
که وزیر محترم و اقای احمدیه بار ها قول پرداخت این مطالبات را بع بازنشستگان داده اند که با سرچ ساده در گوگل میتوانید پیدا کنید
با تشکر مجدد (139)
۱۳۹۳-۰۱-۲۶ ۱۳:۲۲:۲۹
 
جمعی از جانبازان بازنشته فولاد
بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی جانبازان از هزینه درمان معاف میباشند چرا از جانبازان صندوق بازنشستگی فولاد برابر سایـــــــــــــــر بازنشستگان هزینه درمان کسر میگردد . (1425)
۱۳۹۴-۰۲-۰۵ ۱۵:۴۷:۵۲
 
حسن
با سلام
جناب آقای دریه جناب آقای زمانی درست می گوید ما بازنشستگان فولاد تا به حال یک ریال مربوطه به تفاوت حقوق های سنوات گذشته را دریافت نکرده ایم . تازه همه ساله حتی سال گذشته ما عیدی را قبل از عید و حقوقمان را با تاخیر پرداخت کردند همه چشم امید ما به این تفاوت هاست چون سالیان سال است که ما قطره چکانی زندگی کرده ایم و امید بهبود حقوقمان را داشته ایم . از اینکه جنابعالی هم اطلاع رسانی میکنید و هم دارای صداقت می باشد کمال تشکر را داریم . زیرا قبلا" در صندوق بازنشستگی فولاد کم کاری زیادی به چشم می خورد . (141)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۰۸:۵۱:۵۴
 
H
احکام مطالبات سال های گذشته در دست ماست . کی مطالبات را پرداخت کردند . (142)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۰۹:۰۱:۵۲
 
امیر
جناب آقای دریه تمام ارگان ها و سازمان ها حقوق پرداختنی خود را سی ام به سی ام و یا چند روز قبل از اتمام ماه پرداخت می کنند
مثل تامین اجتماعی ، آموزش و پرورش ، و همین ذوب آهن و مجتمع فولاد و قبلا" هم حقوق بازنشستگان فولاد حد اکثر پنجم هر ماه بود
چند سالی شد که آقایان این موضوع را از 5 روز به سه ماه
کشاندند . امید واریم با توجه وضعیت بد ایجاد شده برای
بازنشستگان فولاد این موضع تاخیر بهبود یابد و بازنشسته فولاد
بداند که 5 هر ماه حقوق به حساب اوست . (143)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۰۹:۱۵:۴۳
 
مثل سال های گذشته که بازنشسته فولادی نمی دانست اصلا" کانون بازنشستگی اش کجاست . استرس نداشت . ناراضی نبود . و خدارا شکر می کرد . (146)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۱۶:۰۷:۳۷
 
ابراهیمی
چه تضمینی وجود دارد که امسال حقوق به موقع پرداخت شود چون از بس قول دادند باور نداریم بخصوص در دولت گذشته که حتی حقوق رو قسطی میدادند بازم این دولت این کارو نمیکنه به هرحال ما به این دولت به چشم دیگه نگاه میکنیم (150)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۲۱:۲۷:۱۷
 
در هر صورت ما ما محکومیم به خوب زندگی کردن نوع رفتار این دولت و مدیر عامل صندوق و اطلاع رسانی ایشان از زمین تا آسمان باسایرین تفاوت دارد . شما به خوبی می دانید آ ن زمان که هم در فولاد کار می کردیم عده ای قصد ایجاد نارضایتی بصورت مریض گونه را داشتند چند سال پیش دستشان به صندوق بازنشستگی هم رسید .به همه بد بین نباشید . (152)
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۰۸:۳۸:۰۲
 
h
دولت قبلی که به شکل مسخره به بازنشستگان فولاد نگاه می کرد مجلس دستور میداد اجرا نمی کرد .بعضی از مهرگانش با آب و تاب می نشستند صحبت می کردند که انگار هزار سال در فولاد کار کرده اند در صورتی که یک قانون در مورد بازنشستگی و پرداخت حقوق فولاد نمی دانستند . (153)
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۱۰:۱۸:۲۵
 
نشان داده شد که تضمینی وجود ندارد . (173)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۰:۵۰:۵۵
 
بینوای دیگر
مگر قرار بوده حقوق بهمن و اسفند کی پرداخت شود ویا زود هنگام پرداخت شده تازه جناب آقای رییس جمهور بر پرداخت رد دیون تاکید داشتند . ( یعنی مطالبات سنوات گذشته ) که انجام نشده . حقوق بازنشستگان فولاد دیر تر از همه ادارات و سازمان ها پرداخت شد . (144)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۱۱:۴۸:۱۷
 
گاهی اوقات فیش های حقوق حتی 15 روز بعد هم تهیه نشده . (145)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۱۱:۵۱:۱۲
 
غلام
مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگان فولاد
این موضوع عدم پرداخت به موقع حقوق مربوط به چند سال است که از یک زمان خاص برخوردار نیست . (147)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۱۶:۲۱:۱۸
 
شهاب
نتیجه حق مدیریت گروه های 10 تا 15 چه شد و کی اجرا می شود . (148)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۱۶:۲۴:۲۴
 
رضا مینو
سلام. لطفا یه نفر به صورت شفاف توضیح بده حق مدیریت گروه های 10 تا 15 چیست؟ من با گروه 15 بازنشسته شده ام (1430)
۱۳۹۴-۰۲-۰۶ ۰۶:۰۷:۴۰
 
بازنشستگان فولاد برای دریافت فیش حقوقی خود به چه سایتی مراجعه کنند . (149)
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۱۶:۳۰:۰۶
 
محمد قدیر سادگی (3039)
۱۳۹۵-۰۲-۱۸ ۱۳:۰۱:۰۹
 
بازنشسته فولاد
با سلام لطفا از اقای دریه در مورد نتیجه حق مدیریت گروههای ١٠تا١۵و مطالبات سالهای گذشته سوال و پیگیری فرمایید.باتشکر از سایت خوبتان.اجرکم عندا.../جرم ما اینست ک بازنشسته فولادیم (151)
Germany
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۰۱:۳۱:۱۶
 
علی
ما مطالبات چند سال گذشته مخصوصا سال 1391 را نگرفته ایم . (154)
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۱۰:۲۱:۲۰
 
سهرابی
حقوق بهمن و اسفند که معوقه نبود بلکه جز امور جاری امور بازنشستگی فولاد بود . امیدواریم ریاست محترم جمهوری اسلامی مجددا برای مطالبات سنوات گذشته بازنشستگان فولاد و اجرای احکام حق مدیریت ها دستور اقدام صادر فرمایند . (155)
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۱۰:۳۹:۲۳
 
عبداله
خدارا شکر که روزنه ای باز شد تا بازنشستگان بتوانند درد دلی داشته باشند .از ماین نیوز هم که در حال حاضر عضو اصحاب رسانه ای است تشکر می کنیم . انشا الله در قیامت هم نامشان جز اصحاب یاران امام حسین و آقا امام زمان باشد . (156)
پاسخ سردبیر ماین نیوز: از دعایی که فرمودید بسیار سپاسگذاریم. انشالله که جزو اصحاب آن بزرگواران باشیم.
ارادتمند
۱۳۹۳-۰۱-۲۸ ۱۶:۰۷:۲۴
 
زمانی
اللهم صل الله محمد وال محمد مانیوز را امشب دیدم چه کار بسیار بزرگی کرده با وجود اینکه چندین سال هست از مریضی رنج میبرم دیدم بل آخره سایتی پیدا شد که حداقل حرف این قشر مظلوم را برساند اگر هم انجام نشود باز باید خدارا شکر کرد بازهم تشکر مای نیوز (3578)
Germany
۱۳۹۶-۰۱-۱۷ ۰۱:۳۸:۳۲
 
رضا
معوقات بازنشستگان فولاداز سال 1383هنوز پرداخت نشده است ٰ من خودم یک گروه طلبکارم که ازسال 83تا کنون نداده اند وطلبکارم (157)
۱۳۹۳-۰۱-۲۹ ۱۱:۳۵:۰۴
 
حسن
جین پرسش وپاسخ ماین نیوز پرشد .قطعا" جناب دریه هم این مطالب را مطالعه فرموده اند . امید واریم به این مطالب پاسخ قانع کننده و راهنمایی ها لازم انجام گردد . مخصوصا" مطالبات سنوات گذشته . (158)
۱۳۹۳-۰۱-۲۹ ۲۲:۲۶:۲۶
 
حیدر عباسی
با سلام و تشکر ویزه از ماین نیوز برای پیگیری مطالبات بازنشتگان فولادی
ببخشید ولی اگر مطلبی که در لینکی برای شما عزیزان زحمتکش میگذارم مطالعه فرمایید متوجه مطالبات بازنشستگان فولاد میشود

باز هم تشکر و عدر خواهی
http://www.kanon-foolad.ir/main/index.php/news/70-2014-04-14-04-12-11 (161)
۱۳۹۳-۰۲-۰۳ ۱۲:۰۹:۲۹
 
قسمتی از نامه ها فیلتر شده است . (164)
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۱۵:۵۷:۴۱
 
فولادی بخت برگشته
با تشکر از دوست عزیزی ک این لینک رو فرستاد فقط خواستم بگم ک مسولان از این وعده وعیدها زیاد به بازنشستگان فولاد دادند اینم یکی دیگه از اون وعده ها و جلسات پوچ بودفقط برای ساکت کردن بازنشسته ها.فقط مسولان باید بدونن اگه تو این دنیا نتونیم کاری کنیم وای به حالا شماها در اخرت که باید جوابگوی همه بازنشستگان باشید (162)
Germany
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۰۱:۲۳:۵۷
 
فقط آخرت، ما مجبوریم امرار معاش کنیم ، باید یک فکری برای ما بکنند ، بنده خدا بچه های دانشگاهی ما از درس خواندن در ترم های بالا از دانشگاه رفتن بدلیل عدم پرداخت حقوق دست کشیدند خودمان در کوران تورم دولت روزه داری کردیم ، بیماری از پا در آوردمان ، فقط می توان به خدا واگذار کرد ، دولتیان با این قشر دیگر سرو کار ندارند ، مجلسی و رئیس جمهور و سایرین دیگر رای نمی خواهند . (163)
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۰۸:۳۶:۴۰
 
سلام تاحالا شنیدهاید سواره بفکر پیاده باشه سیر بفکرگرسنه؟ (3125)
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۱۸:۱۰:۳۲
 
زمانی
با سلام و تشکر
قرار بود حقوقها بدون تاخیر پرداخت شود حقوق فرورذین ماه بازنشستگان کشوری و لشکری و تامین اجتماعی پرداخت شده و لی فردا 6 اردیبهشت هست و هنوز خبری از حقوق ما بازنشستگان فولادی نیست
این بود قول اقای دریه مدیر علما محترم صندوق بازنشستگی فولاد
خواهشا التماسا خبر گزاری ماین نیوز پیگیری کنید
ثواب داره زندگی 85 هزار بازنشسته با این حقوق هاسپری میشو (166)
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۲۳:۵۱:۲۰
 
ظاهرا" کسی جوابگو نیست ! (167)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۰۸:۰۸:۰۳
 
در واقع دریه این اطمینان را داد که سال جدید حقوق بازنشستگان ضمن افزایش به موقع پرداخت شود.
کجا ؟ (169)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۰۸:۴۵:۳۴
 
حسن
ماین نیوز عزیز مشکلات احتمالی نیست و حتمی است در هر صورت باهر قدرتی که می توانید سعی به اطلاع رسانی کنید دقیقا" عدم پرداخت حقوق و بروز نبودن حقوق بازنشستگان فولاد انکار ناپذیر است . 12 روز است حقوق تامین اجتماعی و 6 روز است حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری و حقوق کارمندان هم 6 روز است پرداخت شده است اما به نپرداختن حقوق بازنشستگان فولاد عادت کرده اند و سعی در ایجاد نارضایتی و در گیر کردن آنها با پلیس و راهی تهران شدن آنها و سکته کردن آنها در مقابل کانون های بازنشستگی شهرستان ها را دارند . (170)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۰۸:۵۷:۲۰
 
عبداله
ای کاش دولت در بخش پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد رویه اش را مبنای کار دولت قبلی قرار نمی داد و عوض می کرد همه اش بازنشستگان فولاد باید التماس و درخواست کنند . طرف اصلا" معلوم نیست کجا کار می کرده دقیقا" در پایان ماه حقوق بازنشستگی می گیرد و در حسابش است . بنظر می رسد دولت قبلی اصلا" با بخش فولاد تخاصم خاصی داشته است .نمی دانم آیا در دادگاهش نسبت به من بازنشسته فولادی که عمده شکایات بوده سوالی شد یا ایشان فقط گفت حلال کنید ! آیا جای حلالیت دارد ؟ شما ببینید چند سال است ما عجز و التماس و گریه و زاری می کنیم . بیشتر مسولین هم بی اطلاعند و یا کارایی ندارند . گاهی اوقات هم می گویند طلبکار نیستید . (171)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۰:۳۴:۲۷
 
قبل از آغاز سال 93 پرداخت شد و چنین اظهاراتی نادرست است.
جناب آقای دریه کدام مطالبات سنوات گذشته واریز شده که بازنشسته نداند؟ (172)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۰:۴۹:۰۷
 
خداکند ماین نیوز راهم تعطیل نکنند. (174)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۱:۵۲:۵۵
 
سهرابی
همه ماهه همین است .گریه زاری التماس دست آخر هم نمایندگان مجلس نامه ای تنظیم می کنند و خوشوبشی می شود ومیوه ای می خورند و سرمن بازنشسته بی کلاه . خدایا آقا امام زمان را برسان کاسه صبرمان لبریز شد . (175)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۲:۰۸:۲۱
 
امیر
با سلام
جناب آقای مهندس دریه مدیر عامل محترم صندوق بازنشستگان فولاد تا این ساعت فیش های حقوقی فروردین تهیه نشده علت این کم کاری چیست . در سال های گذشته حداقل در اول هر ماه فیش حقوقی آماده می شد . (176)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۲:۱۲:۵۳
 
سلام آیاروزی میرسدکه ماشاهدصداقت باشیم چراهمش دروغ؟ (3033)
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۰۰:۳۸:۲۱
 
بازنشسته
ماین نیوز حداقل خواهشا شماکاری کنید گزارشی از حقوق فروردین ,مطالبات و حق مدیریت ها تهیه کنید تا اطلاع رسانی بشود و ما تکلیف خود بدانیم.جناب دریه حداقل دروغ رو به گناه خود اضافه نکنید همین که در حق بازنشسته ها کم کاری میکنید هم در دنیا و هم در اخرت باید جوابگو باشید هم شما و هم همه مسولان.بترسید ,بترسید,بترسید (177)
Germany
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۲:۵۱:۲۰
 
بازنشسته
ماین نیوز حداقل خواهشا شماکاری کنید گزارشی از حقوق فروردین ,مطالبات و حق مدیریت ها تهیه کنید تا اطلاع رسانی بشود و ما تکلیف خود بدانیم.جناب دریه حداقل دروغ رو به گناه خود اضافه نکنید همین که در حق بازنشسته ها کم کاری میکنید هم در دنیا و هم در اخرت باید جوابگو باشید هم شما و هم همه مسولان.بترسید ,بترسید,بترسید (178)
Germany
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۱۲:۵۳:۴۰
 
12 بار دیگر اینطوری رفتار کنند سال تمام می شود و دولت نیازی به پرداخت حقوق به بازنشستگان فولاد ندارد مطمئنه همه با زن و بچه هایشان از گرسنگی و بیماری و ناتوانی در پرداخت هزینه های زندگی خواهند مرد . آیا می توان اعتماد کرد و شماره تلفن داد . دیگر به هیچ کس اعتماد نکنید . (179)
۱۳۹۳-۰۲-۰۶ ۲۱:۱۱:۴۱
 
بازنشسته
سلام
انشااله حقوقتان را روزی مثل ما بازنشتگان ذوب آهن پرداخت نمایند تا کمی این زندگی سخت را درک کنید آقای دریه (297)
۱۳۹۳-۰۲-۲۵ ۱۰:۴۹:۲۴
 
رضا
سلام من از بازنشستگان ذوب آهن اصفهان هستم وتا امروز كه 27خرداداست هنوز حقوق ارديبهشت 93 را نگرفته ام زيرا ما رديف بودجه نداريم وفايده اي ندارد فكري ديگر بكنيد كه ازگرسنگي نميريم (505)
۱۳۹۳-۰۳-۲۶ ۱۷:۲۳:۲۰
 
ناشناس
دیگر حنای آنها رنگی ندارد تمام مشکلات زیر سر آنها میباشد صندوق فولاد را دو دستی گرفته و رها نمیکند (547)
۱۳۹۳-۰۳-۳۰ ۱۱:۵۷:۵۲
 
رضا حاتمی09133367033
با سلام خدمت عزیزان رسانه ازآ قای دوریه به پرسیدکی مطالبات گذشته بازنشتگان صندوق فولاد پرداخت شده است من خودم چندسال تفاوت گروه وتفاوت طرح هماهنگی حقوق سال 91را طلب کار می باشم تو را به خدا کاربه موقع دادن حقوق را انجام بدهیند (575)
United States
۱۳۹۳-۰۴-۰۴ ۱۵:۴۰:۲۸
 
باز نشسته فولاد
مطالبات چهار ماه اول سال 90 و مطالبات مربوط به ابتدای سال 91 تا کنون خود را دریافت نکرده ام . مدارکش هم موجود است. (618)
۱۳۹۳-۰۵-۰۲ ۱۳:۲۲:۴۱
 
محمد بازنشسته ذوب فولاد
سلام به شما دوستان گرامی. من ساکن اصفهان هستم تورو به خدا پیگیر وضع این بازنشسته بکنین. چرا نباید حقوق این زحمت کشان را پرداخت نکنین؟ مسئولان فولاد و بیمه مگر شما نمی گوید صندوق هیچ پولی در آن نیست و ما بودجه نداریم. پس اگر این پولا نیست چگونه میلیاردها پول به دست این فوتبالیست ها می دهید که آنها هم هیچ افتخار آفرینی برای جامعه ندارن
حتما باید بازنشستگان همه جمع شند و خیابان ها را ببندند و ماشین ها را آتش بزنند آیا این کار درست است این آدرس ایمیل من هست h.jafari213@gmail.com منتظر خبری خوش از شما و مسئولان. (632)
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۰۹:۱۴:۱۱
 
رضا مینو
خواهش میکنم یکی توضیح دهد این حق مدیریتی که به گروه 10 الی 15 تعلق میگیرد چیست. و آیا به من که با گروه 15 در سال 81 با 21 سال بازنشسته شده ام تعلق میگیرد. با تشکر (724)
۱۳۹۳-۰۶-۱۹ ۱۸:۲۷:۵۰
 
تا اونجا که من اطلاع دارم گروه ها باید بالای 135000 تومان باشد اگر گروهت چنین است به شما تعلق نمی گیرد اگر زیر این رقم است به اتان تعلق می گیرد . دوستدار همه بازنشستگان فولاد (755)
۱۳۹۳-۰۶-۳۱ ۱۷:۲۱:۰۸
 
تشکر
همه شما بازنشستگان ضرب المثل ما خرمان از کرگی دم نداشت را شنیدید. حالا من به این مسئولین میگم بابا ما خرمان .......... اضافه حقوق نمیخواهیم مطالبات نمیخوایم حقوق به موقع نمیخواهیم فقط یه چیز میخواهیم به ما بگوئید مالیده شد تا برویم تو قبرمان بخوابیم راحت بشیم. البته شما راحتر میشید. خلاص. (725)
۱۳۹۳-۰۶-۱۹ ۱۸:۳۴:۵۰
 
آقای احمدی نژادو حسن روحانی و نعمت زاده و ربیعی دنبال همینند
این اسوه اسلام ! (754)
۱۳۹۳-۰۶-۳۱ ۱۷:۱۸:۳۴
 
یک بازنشسته
زحمت شما
ببخشید به زحمت افتاد ها
اگر بچه هایمان پا به زمین زدند گفتن گرسنه هستیم میگوییم صبر کنید مشکلات کانون حل میشود شما هم سیر میشوید
(742)
۱۳۹۳-۰۶-۲۳ ۱۷:۴۷:۱۲
 
رضا
سلام من تاکنون که شهریورماه 93 می باشد یک ریال معوقه نگرفته ام ویک گروه شغلی از سال 83طلب دارم که بازنشستگی هنوز اقدام نکرده نمی دانم چرا ؟؟؟؟؟درضمن تا امروز که سی ام شهریور93 می باشد هنوز حقوق مردادماه را نداده اند (750)
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۱۱:۴۱:۰۰
 
محسن
حقوق بدید (789)
۱۳۹۳-۰۷-۱۳ ۲۰:۳۶:۴۱
 
mahramm
حقوق توی سزشان بخورد تفاوت صدقه سر بجه هاشون .حق سرپرستی را حذف کردنند گفتند اشتباه شده سه ماه دیگر با تفاوتش میدهند خوردنند رفت راستی چرا امسال 20 درصد حقوق ما اضافه شد مگر ما با تامین اجتماعی چه فرقی داریم؟؟؟؟ خدایی هم هست (812)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۲۴ ۱۷:۳۵:۰۲
 
روزبه سوادکوهی
باسپاس . نمیدانم حقوق چه ماه هایی را طلبکارم . امروز 28 مهر است ومابی پول .این است کشور .... (828)
Sweden
۱۳۹۳-۰۷-۲۸ ۱۰:۵۱:۰۲
 
سالار محمدی
باعرض سلام فراوان خدمت جناب دریه و تشکر فراوان اززحمات بی وقفه ایشان که اینجانب درجریانم وخداوند حفظشان بنماید اجمیع بلیات تفاوت سال 92 رابه هرشکل ممکن میسر سازند که بتوانم زیارت کربلا ثبت نام نمایم دعا گوی همه مسولان بخصوص جناب مسلم دریه خواهیم بود باحترام فراوان ازطبس محمدی شماره موبایل09131565801 (854)
۱۳۹۳-۰۸-۱۶ ۲۱:۱۵:۲۲
 
سالار محمدی
باسلام واقعا شعر دوصدگفته چون نیم کردارنیست . شیرین است سروران عزیز ماایثارگران راهم بازی ندهید بداست کفران نعمت است حقوق به موقع که اصلا معوقات 92 پرداخت نشده اصلا چرا .چرا.چرا. مارادیوانه کردند ای خدا به دادمان برس (930)
۱۳۹۳-۰۹-۲۴ ۱۲:۵۴:۵۷
 
علی اصغر اسلامیجانباز وایثارگراز ب فولاد خوزستان
باسلام اقای دوریه من هنوز به تهران نیامده ام ولی اگر امدم اتجا کانونرا اول تی ان تی کار میذارم بعد در را از پشت قفل میکنم وبعد ساختمان را روی سرتان خراب می کنم با این دروغ گفتنهامیتوانیدنبروید وسوابق من را از مدیرعامل فولاد خوزستان وامور انسانی اقای فرهاد زاده یادش بخیر که بازنشست شد خلاصه از حراست سوال بکنید اگر تلاش خودت را تواین هفته برای پرداخت حقوق وعیدی ومعوقات سال نودویکمان کردی که پرداخت کنند فبها وگرنه همان بلاییکه کفتم سرتان میاورم البته دران موقع چهازر هزار نفر بازنشسته قوم عرب فولاد خوزستان ونود هزار نفر از بازنشستان کل فولاد حضوردارند اگر عرضه داری برودرمجلس که تاکنون صدها هزار میلیارد تومان سهام ما را فروخته اند ومعلوم نیست توی جیب کی رفته است این دفعه با مکاتبه ای که با سازمان جهانی حقوق بشر وسازمان ملل شدهاستوفقط منتظر یک تماس کوچک از طرف ماست که بیایند وشاهد دزدیها وگندکاریهای شماها باشند منتظر انلحظه باشید (1141)
۱۳۹۳-۱۱-۱۸ ۱۷:۱۸:۲۲
 
.....
درود خدا بر جانبازان و رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس ، کجایند مردان مرد کجایند مردان بی ادعا ، کجایند کسانی که جان را در طبق اخلاص گرفتند تا هیچ هیا هویی در دنیا نباشد ، اما حیف چه شد ببین چه کسانی پشت ایثارگری ها خفتند و امروز میلیاردی و تیرییاردی بالا می کشند . حتما" این دوست یزرگوار من از دین خارج شده و یا دیگر پای بند انقلاب و هشت سال دفاع مقدس نیست ! اصلا" ای دوست بزرگوار مگر شما در این انقلاب و جنگ سهیم بوده اید بلکه کسانی که به هر کوله مالی در این مملکت می پردازد جلو عراقی ها ایستاد ه بوده و این انقلاب را آنها به پا کرده اند . یعنی دزدان میلیاردی و تیریاردی ! (1172)
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۲:۱۴:۵۳
 
انتظاران حقوق
سلام مابدبختاچقد باید منتظر حقوق و معوقاتمون باشیم به خدا گرفتاریم (1148)
۱۳۹۳-۱۱-۱۹ ۲۰:۲۶:۲۶
 
حسین اکبری
سلام سی سال زحمت کشیدم تو تونل حالا باید استرس داشته باشم کی حقوق میدهند چرا مسولان بفکر ما نیستند معوقات ما را کی میدهند زمانیکه مردیم (1149)
France
۱۳۹۳-۱۱-۲۰ ۰۶:۵۱:۰۶
 
بازنشسته
صندوفی که توان بروزرسانی سایت اش را ندارد ایا می تواند حقوق بازنشسته بروز کند (1151)
۱۳۹۳-۱۱-۲۳ ۲۱:۴۴:۴۲
 
جان محمد سلیمانی
بنده بازنشسته هستم ن حقوق ون عیدی دریافت نموده ام ایامردن بهترازشرمندگی خانواده نمی باشد........................ (1174)
United States
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۲:۴۵:۰۷
 
حسن
لعنت خدا نفرین بیامربه شما دزدان بیخبرازخدا (1175)
United States
۱۳۹۳-۱۱-۲۹ ۱۲:۵۵:۰۳
 
@
خدا لعنتتون کنه که با روح و روان مردم بازی میکنید (1180)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۱-۳۰ ۱۷:۱۱:۴۶
 
ابراهیم نیکان
سی سال درذوب اهن اصفهان کارکردم حالا هیچی معلوم نبست چون هیچکس جوابگونیست فیش اصلا نمیدن که معلوم بشه عیدی دادن یانه سودسهام که چندسال است هیچ شرکت تعاونی مصرف هرسال شب عیدچیری میدادولی هرماه۱۵۰۰تومن اقای بختیارکانون فولادشهربرای چه ازمامیکیردویک مشت خانم ودختردور خودش جمع کرده وهمیشه کلمه نیست ونه وندارم توی دهانش است من ازتمام افرادی که حقم راسگ خورمیکنندراضی نیستم (1187)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۰۲ ۰۲:۲۲:۱۱
 
مهران
واقع آدم حالش بهم میخوره با این حقوق پرداخت کردن فولاد. دیگه چندرغاز چیه که دیر به دیر هم پرداخت می کنید ؟؟؟!!!! (1197)
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۱۸:۱۲:۱۵
 
شاکی
چرا دروغ میگید؟کدوم معوقه؟پس چرا حقوق ماه گذشته رو هم هنوز بهمون ندادند؟با دروغ نمیتونید مردمو گول بزنید (1198)
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۲۳:۱۱:۱۴
 
ناشناس
آقای دریه آیا اگه خرج زن و بچتو ندی و حقوقتو به موقع نگیری.میتونی زندگی کنی و اعصاب آروم داشته باشی که نشستی اون بالا و میگی پرداخت کردید؟کی پرداخت کردید که به دست هیچکس نرسیده؟انقدر خودخواه نباشید.با هر دست بدی با همون دست پس میگیری.آقای رجایی مدیرعامل سابق فولادمبارکه رو یادتون هست چه ظلمی در حق کارکنان کرده بود و چه بلایی سر خودش و خانوادش اومد؟درس بگیرید از این اتفاقات.ما ۳۰ سال زحمت کشیدیم اما الان به نفع افراد دیگه شده.اونموقع که ما مجتمع رو راه انداختیم و آسفالتی وجود نداشت حتی،یه سریا کجا بودند؟ (1200)
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۲۳:۲۶:۰۶
 
کدام درس ، حتما" سریال سربداران را دیده اید که می گفت رضای خدا در رضای ایلخان است . اینها ابرو و شرفشان را می دهند اما آدم نمی شوند . رحیم مشاعی و احمدی نژاد کم ظلم در حق ما کردند و حالا احمدی نژاد می رود توی قبر می خوابد ، حتما" خدایی که احمدی نژاد می پرستد با خدای من فولادی بدبخت خیلی فرق دارد . کفر بالا تر ازاین ؟ (1211)
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۷:۱۸:۴۴
 
بازنشسته فولاد
برید جلوی این دزدی هاتونو بگیرید یه مشت دزد جمع شدید دور هم پول یه سری قشر ضعیف رو بالا میکشید.اگه نه این همه پول که از طرف کارخونه و وزرات خونه میاد به حساب صندوق،کجا میره؟ (1201)
۱۳۹۳-۱۲-۰۳ ۲۳:۴۴:۲۰
 
این مصاحبه مال سال 92 است حقوق بهمن 93 را نداده اند حقوق اسفند و عیدی را ندادهاند اصلا صندوق فولاد پاسخگو ندارد (1205)
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۵:۱۰:۱۸
 
بازنشسته ذوب اهن
با سلام
کارگر ذوب اهن اصفهان از0 100 درجه حرارت میگذرد تا کسب نیاز کند مهندسین هم هستن کسانی که دستکش دست میکنن کار میکنن چون از حق الناس میترسن البته انگشت شمار امرار معاش یعنی جهاد علیه فقر و فحشا جهاد علیه ظالمم یعنی زیر باز زوز نرفتن یعنی گرفتن حق یعنی انسان ازاده یعنی زندگی با عزت حتی بدون حیات با خفت (1206)
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۶:۳۹:۰۰
 
بازنشسته فولاد
با سلام در پشت پرده و بنام اسلام حق الناس نکنید حق کارگر حوردن حق بچه یتیم حوردن عقوبت و مکافات بالایی دارد از روز حساب بترسین چرا علی علیه اسلام حلافت و ریاست را بسحتی قبول کرد چون از حق الناس میترسید چون از حق یتیم میترسید ایا شجاع تر و برا تر از تیغ علی تیغی وجود داشت چرا مردم را بشورش و اغتشاش مجبور میکنید چرا نمیترسین از روزی که بزودی خواهد رسیر بزودی انگاه میبینید که قدرت شما چه زود گذر به پایان رسید و عذابی مدام بر شما مستولی خواهد گشت هنوز حقوق دیماه رو پرداخت نکردین گشتنگی و فقر و فخشا هر چه هست شما مسولین خداوند از شما نگذرد (1256)
۱۳۹۳-۱۲-۰۹ ۱۵:۴۶:۳۶
 
بازنشسته ذوب آهن
با عرض سلام
این چه وضعی آخه بازنشیتگان 30سال کار کردند و الان تو سرما ای میرن و می آند تا حقوقشونو بدند... آخه تو عید همه جی 100برابر میشه تازه اونوقتشم معلوم نیس خقوق کی میدن . (1207)
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۷:۰۱:۳۰
 
بازنشسته
تا کی میخوان این مسئولین دروغ بگن من بازنشسته ام . اما هنوز پولی به حساب واریز نشده و چقد هم طلب دارم. انشااله با دست مبارک آقا امام زمان این دروع گوها اعدام میشن و این ظلم و جنایتشون پایدار نخواهد موند. پول بازنشسته خوردن نداره آقای به قول خودت مسئول .... (1216)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۱۳:۱۳:۴۴
 
بازنشسته
باباجون چرا انقدر ظالم و بی فکر و بی مسؤلیت هستید شماها؟نشستید روی صندلی و حقوق و مزایاتونو به موقع دریافت میکنید و از هیچ جا هم خبر ندارید.مردم خرج دارن و امیشون به این یه خرده حقوق که بیاد تو خونشون.مگه میشه که بودجه نداشته باشید؟بخدا مردم دانا و فهمیده هستند.سر کیا میخوایید کلاه بذارید شما؟فقط انشالله خودتونم توی این موقعیت ها قرار بگیرید (1219)
۱۳۹۳-۱۲-۰۵ ۲۱:۴۵:۵۶
 
سراصلان.حقيقت.گللو.09141518604.اردبيل
معوقات.بابت.سالهاي.قبل.مانده.حقوق.بهمن.واسفند.وعيدي.كي.پرداخت.ميشود.باتشكر. (1222)
۱۳۹۳-۱۲-۰۶ ۱۲:۵۷:۳۴
 
بازنشسته
آخه منظورتون چیه که حقوق ما رو نمیدید؟؟؟؟؟
الان اسفند 93 هست ما هنوز حقوق دیماه و نگرفتیم آخه به کی بگیم چیکار کنیم از کجا بیاریم بی انصاف ها............... (1246)
۱۳۹۳-۱۲-۰۸ ۲۱:۳۶:۴۸
 
امیر
فکر کنم منظورشون این باشه که ما باید از گرسنگی بمیریم (1254)
۱۳۹۳-۱۲-۰۹ ۱۴:۱۰:۴۷
 
.....
روزهای اول به آقای دریه گفتیم در خواب بسر نبر به مجلسی ها که هم فکر میکنند مملکت مال بابا شان است همین را گفتیم که گوش نگرفتند فکر می کنند این صندلی و منبر ها مال بابا شان است که جلو یک مشت دزد را نمی گیرند تا کار به اینجا می رسد وقتی جوابگو می خواهیم حتی رئیس جمهور هم می رود مخفی می شود وقتی می گوئیم دزدی کرده اید قیافه حق به جانب می گیرندو دادشان به هوا می رود و حتی به رهبر و مقدسات می چسبند. (1260)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۰۹ ۱۸:۱۹:۳۰
 
بازنشسته فولاد
سلام هنوز حقوق دیماه 93 پرداحت نشده شماره تلفن میخوای زنگ بزن کانون بازنشستگان فولاد در اصفهان خداوند از شما نگذرد که به اسم خداو ایمه معصومین حق الناس میکنید بزرگترین مرد و شجاع ترین شمشیر زن اسلام امیرالموالنین از ترس حق الناس حلافت قبول نمیکرد مثل شما دزد نبود که بر سر قدرت حق یتیم و شهید و کارگر رو میخورین کله مبارکش را در تنور میکرد و با دست حویش نان میپحت از روز محشر بترسین از روز حساب اگر واقعا مسلمان هستین (1255)
۱۳۹۳-۱۲-۰۹ ۱۵:۳۲:۲۰
 
بازنشسته فولاد شیر ممد
با سلام خدمت اقا ربیعی وزیر محترم از حقوق ماه اذر کمی مانده بود روغن حیوانی و برنج خواستم بیارم خدمتتون زحمت نکشید برای حقوق دیماه و بهمن ماه خوب پاداشها زیاد بود امسال بوجه نیست حق دارین قربان بزودی روغن حیوانی میرسه حدمتتون اقا نگران حق و پول ما نباشین (1265)
۱۳۹۳-۱۲-۱۰ ۱۸:۱۰:۵۸
 
بازنشسته
امروز همسر بی فای من بحاطر عدم پرداحت حقوق و به عنوانین محتلف از من جدا شد و رفت عدو شود سبب حیر اگر حدا بخواهد من دیگر هیچ چیز نمیخواهم حقوق دیماه ساعتی پسس از این حبر برای من واریز شد من حقوقم را برای حرید یک دوربین بی صد دو حرج کردم اقای ربیعی بزودی مرا حواهی دید شیر ممد (1269)
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۰۳:۳۵:۲۲
 
شیر ممد
اقای وزیر سریعا مرا پیدا کنید وتیر باران کنید چون اگر زنده باشم میکشمت قد 181 وزن 79 محل خدمت هوابرد شیراز تک تیرانداز مسلط به چند زبان حارجه مسلط به هلی برد و چتر بازی تنها کسی که یک کارگاه رو میگرداند موفق به چند تولید بالای نرم و روکرود به اتافق همکارن ادم نترس ادمی که پدر و مادرش را از دست داده ادم تنها ادمی که زن و تنها فرزندش تنها گذاشتنش من فو الاعاده حطرناکم وچون کسی رو ندارم منتظر مرگم مسلط به سلاحهای تک تیر دازی شوحی نمیکنم مهندس کسیست که هندسه بداند و من من اشکال هندسی رو حفظم چها ر سلاله بازنشت شدم حط تولید حیلی از شرکتها را راه اندازی کردم بیا مرا بگیر و حقوقم را بگیر من دیگر هیچی نمیحواهم زبان روسی بلدی بیا با من چت کن تا خودم را تسلیم کنم و مرا بکش (1270)
۱۳۹۳-۱۲-۱۱ ۰۳:۵۲:۲۶
 
بهزاد صالحی09133281251
با سلام تااین لخظه فقط خقوق دی ماه پرداخت شده .دروغ تاکی (1278)
۱۳۹۳-۱۲-۱۲ ۱۹:۲۹:۵۴
 
0
1000 میلیارد دوباره دادندشان کجا می رود این پول ها حتما" یا دخترانشان توی آمریکا و انگلستان درس می خوانند تا بعدا" مثل زالو به جان این مردم بیافتند یا کنار دریاهای ترکیه خوش می گذرانند (1279)
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۰۸:۴۲:۱۱
 
0
آقای رئیس جمهور می گوید مردم تصمیم گرفتند که حقوق نگیرند مردم تصمیم گرفتند که که نان را گران بخرند (1280)
۱۳۹۳-۱۲-۱۳ ۰۹:۲۳:۳۴
 
اونها كه طبق برنامه پنجساله بازنشست شده اندبا اگر سابقه مديرت انها كمتراز دو باشد همانطور كه گروه اين چند سال بايد بدهند مزايا تعلق گرفته بانرا بايد پرداخت شود البته اگر اين مورد تا بحال رعايت شده باشد (1616)
۱۳۹۴-۰۴-۱۳ ۱۷:۲۱:۱۱
 
ا
اقای دریه باسلام اشتباه بشما گزارش میدهند زیر تا امروز93/12/21ساعت 20/30 عیدی واریز نشده است علی ارامش

شماره باز نشستگی49061093 (1319)
۱۳۹۳-۱۲-۲۱ ۲۱:۲۶:۲۲
 
محمود
ضمن تشکر و سپاس که بلاخره با تلاش مسیولین ودستور ریس جمهور حقوق ما قشر سوخته نظمی پیدا کرد انشاالله ادامه داشته یاشد ولی حق سرپرستس که بناحق و ظالمانه و غیر قانونی تعدادی از خدا بی خبر از حکم حقوقی ما کسر کردنند چه میشود لطفا پیگیری شود ممنون میشوم 09131012199 (1341)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۰۷ ۱۴:۱۲:۳۲
 
مهدی
با تبریک سال نو 27 سال در بد ترین قسمت ذوب آهن کار کردم( کک سازی) جان کندم و سلامتی و ریه هامو از دست دادم مبلغ ناچیزی بعنوان حق سرپرستی درحکمم زدنند ونمیدانم چرا و با چه مجوز و قانونی کم کردند و گفتنند 5 ماه دیگر میدهیم چه شد لطفا این را از آقای دریه و مدیر صندو بازنشستگان سوال کنیدو توضیح آن را برایمان بنویسید (1342)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۰۷ ۱۴:۲۲:۴۱
 
رضا مینو
سلام. با عذرحواهی فکر کنم بازنشستگان و مسئولین فراموش کردند که حدود 5 ماه ماالتفاوت اول سال 90 هنوز پرداخت نشده است. لطفا پیگیری شود. (1360)
۱۳۹۴-۰۱-۱۷ ۱۳:۱۱:۳۱
 
سلام من دی ماه نود سه بازنشسته ذوب اهن شدم
من دی ماه 93 باز نشسته ذوب اهن شدم هنوز حقوقم بر قرار نشده چی بخررم حیدری (1371)
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۰۸:۲۸:۰۹
 
بازنشسته فولاد کرمان
ضمن عرض سلام و خسته نباشید و تبریک سال نو و با تشکر از اقایان خواهشمندم تکلیف بیمه عمر را مشخص کنید .پدر اینجانب ۲ سال است که به رحمت خدا رفتند بنده چندین مرتبه به بازنشستگی کرمان مراجعه کردم اما جواب درست و قانع کننده ای دریافت نکردم .ممنون ۰۹۱۳۲۹۵۱۱۷۳ (1374)
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۲۳:۴۸:۱۴
 
بازنشسته فولاد کرمان
با سلام و احترام اطلاعیه ای که اذر ماه ۹۳ جهت جذب نیرو داده بودن که نیرو با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد جذب میشوند و اولویت با فرزندان بازنشسته با معدل بالاست چی شده ؟؟؟؟؟؟ با تشکر و سپاس (1375)
۱۳۹۴-۰۱-۱۹ ۲۳:۵۱:۵۹
 
عظیم پاکزاد
جناب دریه مطالبات با حقوق عقب افتاده تفاوت دارد . خواهشمندم بفرمایید در چه تاریخی مطالبات سال 86تا94پرداخت شده که هنوز به حساب ما واریز نشده است. مثل اینکه طلب کارکنان شامل مرور زمان گردیده ومسئولان محترم رفته رفته فراموش کرده اند (1376)
۱۳۹۴-۰۱-۲۰ ۰۰:۱۷:۳۷
 
باز نشسته
ازماین نیوز بخاطر باز گذاشتن صفحه ای برای پرداختن به مشکلات بازنشستگان وشنیدن درد دلهایشان سپاسگزار وامید واریم چراغ صفحه شان همیشه روشن باشد درضمن سال جدید بر شما مبارک باشد. (1442)
۱۳۹۴-۰۲-۰۸ ۱۶:۰۲:۳۸
 
باز نشسته
مدیران صندوق خسته نباشند!!!! بعد از چهل روز اعلام پراخت حقوق کردنند! به بانک که مراجعه کردیم معلوم شد بصورت قسطی پرداخت شده!!؟؟ یعنی نصف از بازنشستگان امروز نصف باقی انشاالله !! بعدا مگر در رسانه ها اعلام نکردیدید معضل حقوق بازنشستگان صنعت فولاد بصورت عادی و به روز شده؟ پس چی شد؟ همش دروغ همش وعده بیخود؟ (1447)
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۱۸:۴۳:۲۷
 
مهرداد
سیزده روز از اردیبهست گذشته پس حقوق فروردین چی شد ای بمیرید (1461)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۱۳ ۱۳:۲۹:۵۴
 
علی
مواظب باشید دروغ دماغ را بزرگ می کنه ورویتان راسیاه (1469)
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۰:۱۹:۵۴
 
عماد باوی
قابل توجه مدیران صندوق بازنشستگی.!به تصور خودتان حقوق فروردین ماه پرداخت شد! اما زهی خیال باطل! از روز بیست وپنج اسفندنود وسه تا امروز نزدیک دوماه میشود واین ملاک پرداخت شما برای ماه های اینده میگردد ! یعنی هر دو ماه یکبار حقوق دریافت میکنیم .عزیزان ماه قبل هوا که نخوردیم پول برای گذران زندگی از این وان قرض کردیم! حالا باید قرض را پس بدهیم . دوباره روز ازنو ولی روزیازکجا؟؟!؟ (1482)
۱۳۹۴-۰۲-۱۹ ۲۰:۱۰:۳۹
 
بازنشسته اهواز
همکاران عزیز . ایا میدانستید !؟ به نقل قول از اقای ابراهیم دستمزد ،1. صندوق بازنشستگی فولاد در ردیف بوجه سال نود وچهار گنجانده نشده2...هرماه مبلغ ده هزار تومان از حقوق بابت سرانه در مان کسر میگردد ولی بیمه درمان پاسخگوی نسخ بازنشستگان نیست!!....3... مدیران صندوق حقوق های سی میلون تومانی دریافت میکنند در حالی که برای بازنشستگان حتی فیش حقوقی هم صادر نمیکنند!؟ اخر داستان غم انگیز ما این است که امسال هم مثل سالهای قبل باید دو الی سه ماه شاید هم بیشتر منتظر حقوق بمانیم (1487)
۱۳۹۴-۰۲-۲۰ ۰۰:۲۲:۴۱
 
غلامعلی
باسلام و عرض خسته نباشید خدمت اقایون محترم بویژه دریه
گروه ها سختی کارها و معوقات 1393 کی اعلام و پرداخت میگردد؟ (1513)
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۲۱:۳۷:۴۶
 
حشمت ال...
معوقات ومطالبات کی پرداخت میشود؟!!؟ حالا اگر طلب ما وصول نشد در وصیت نامه قید شده که به نوه ونبیره هامان که انها حتما پیگیر باشند!!!! انشاال.. نسلهای اینده زورشان از ما بیشتر است ! امید داشته باش.. (1516)
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۰۵:۱۶:۰۸
 
همسریکی ازبازنشستگان فولادمبارکه
باسلام باتوجه به قولهایی که مسئولین به بازنشستگان دادندکه حقوق بازنشستگان رابموقع پرداخت کنندهنوزباتاخیرزیادپرداخت میکننددرضمن مابه التفاوت حقوق سال 92 راهنوزپرداخت نکردندکه باتوجه به تورم این پول اگردرزمان خودپرداخت می شدشایدباآن می شدکاری کردولی درزمان حال دیگرمعلوم نیست بشودباآن حتی یک وسیله ساده خریدازمسئولین خواهشمندیم اقدامات لازم راانجام دهیدوحق مارابما بدهید (1523)
۱۳۹۴-۰۳-۰۲ ۱۴:۴۶:۳۵
 
علی
کار از خواهش والتماس گذشته خواهرم همی التماس کنیم انها اختلاس کنند !! تا زمانیکه ما خواهش کنیم در روی همین پاشنه می چرخد ! فکری دیگر می باید!!!!!!...... (1525)
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۰۱:۳۳:۵۸
 
بازنشسته سرگردان فولاد
سلام باعرض پوزش باطلاع مسئولان محترم صندوق میرسانم هنوزتفاوتهای سالهای90و91پرداخت نشده حقوق فروردین94کی پرداخت شد؟حقوق اردیبهشت کی پرداخت خواهدشد؟تلفنهای صندوق فقط اسم دارندچون جواب نمیدهندامتحان مجانی بگیرید88703072عدد1بعضی وقتهاجواب تلگرافی میدهدسایرشمارههاگوشی برنمیدارند (1527)
۱۳۹۴-۰۳-۰۴ ۰۹:۴۳:۰۱
 
یک حق طلب ایرانی الاصل
شما دوستانی که از بی عدالتی ها به تنگ اومدین،مطمئن باشید که ناله هایتان در این سایت به گوش هیچ یک از ظالمان این دستگاه نمیرسد، چرا سعی نمیکنیم که متحد بشیم و صدامونو بلندتر فریاد بزنیم.هر چی میکشیم از این پراکندگی ماست.تا همگی یک جا جمع نشیم کار به جایی نمیبریم.بعد از 30 سال زحمت با این هزینه های گزاف چرا باید سیستم پرداخت حقوق و بدهی های این سیستم اینگونه باشه!؟ (1529)
۱۳۹۴-۰۳-۰۴ ۱۸:۱۶:۰۷
 
بازنشسته اهواز
فرا خوان وظیفه کانون میباشد چون تنها جاییکه میتوانپباهم ارتباط داشته باشیم کانون های بی خاصیت است! اکثرا هم حیره خوار هستند! (1533)
۱۳۹۴-۰۳-۰۶ ۰۱:۱۱:۵۴
 
رضا احمدی خطیر شماره کشوری 23807780 وپرسنلی98264
آبان 92 بازنشسته شدم . باتوجه به تطبیق در فولاد خوزستان هنوز حقوقم نهایی نشده است (1545)
۱۳۹۴-۰۳-۱۳ ۱۱:۳۲:۵۴
 
بازنشسته
وقت بخیر ما مشکلاتمان را به کی بگیم
نه ازحقوق خبریه نه از پولی که با دست خودمان بابت هزینه درمان بیمارستان بااین بی عدالتی چیکار کنیم؟
شما بگین (1558)
۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۰۱:۳۰:۵۷
 
عظیم
احمدی خطیر عزیز..یعنی شتور حالت خوب است ؟ یاد ان روزهای خوب که از دل وجان برای کارخانه جون میکندیم وصادقانه هرچه توان داشتیم در طبق اخلاص وتولید بیشترمیگذاشتیم!!؟ اینهم مزد دستمان حالا پول خودمان را که ازفیش کم میکردنندومیگفتن در صندوق میگذاریم و وقتی باز نشسته شدیند به خودتان بر میگردانیم!؟ فکر میکنم پولمان را در صندوق عمه شان گذاشتنند که نمی توانند انرا برداشت کنند!؟!؟ (1585)
۱۳۹۴-۰۳-۲۹ ۲۳:۵۳:۰۴
 
بازنشسته
داشتن زندگی بی دغدغه بعد از سی سال کار طاقت فرسا انهم در شرایط سخت همراه با ارامش برای خانواده حق مسلم ماست!!! اما!اما!این مدیران نالیق وبی تدبیر بلای بر سر ما وخانوادمان اوردنند که سلامت روح و روان وجانمان در اتش بی تدبیریشان میسوزد !وهیچ جایی هم برای تظلم خواهی وجود ندارد و اساسا کسی گوشش بدهکار شنیدن مشکلات ما نیست! (1594)
۱۳۹۴-۰۴-۰۲ ۰۳:۳۶:۱۵
 
بازنشسته
احمدیه رفت . دریه امد!؟ دریه رفت احمدزاه اصل امد!؟ عزیزانی که همه شما از مدیریت ماقبل ایراد میگرید مگر نه اینکه در عرض یک سال صندوق بازنشستگی سه مدیر کار امد !! ولایق!! عوض کرده چرا هیچ کدام از شما نتوانستید مشکل هشتاد هزار بازنشسته را حل کنید؟ معلوم است بر سر یک صندوق ورشکسته چه سفره ای پهن است که تند وتند مدیر عوض میشود اما همچنان ما در پروسه بی نظمی دریافت حقوق در جا میزنیم!؟ (1606)
۱۳۹۴-۰۴-۰۸ ۰۱:۵۶:۲۶
 
بازنشسته برج دوازده
سلام. نزدیک جهار ماه از بازنشستگی اینجانب گذشسته ولی هنوز هیچ گونه دریافتی نداشتیم (1607)
۱۳۹۴-۰۴-۰۸ ۲۳:۴۳:۴۳
 
بازنشسته معدن هشونی .محمدرضا
باسلامو تحیت.خواستم درخواستی داشته باشم که جرا باید برقراری حقوق ما بازنشستگان باید اینقدر طول بکشد.این چند ماه جه جوری باید گذران زندگی کنیم.لطف کنین ترتیبی اتخاذ فرمایید تا حقوق ومزایا ی این قشر زحمتکش زودتر برقرار گردد. التماس دعا (1608)
۱۳۹۴-۰۴-۰۸ ۲۳:۵۵:۳۵
 
بازنشسته
امروزنزدیک به 10 روز ازماه تیر میگذرد ولی ما هنوز حقوق خرداد را دریافت نکردیم!؟ کشور یونان ورشکته کامل است نفت هم ندارد مسئولیش اختلاسهای میلیاردی نکردنند اما حقوق کارکنانش را به موقع پرداخت میکند !؟ اما با اینکه بعد از صنعت نفت شرکتهای فولاددو معادن وذوب اهن دومین درامد های کلان ارزی را دارد چرا باید با کارکنانش که عمر و جوانی خودرا در به ثمر رسیدن تولید وسرپا نگه داشتن این صنعت انهم در شرایط بحرانی دفاع مقدس که مرتب بمباران میشد این رفتار بی رحمانه وغیر محترمانه شود!؟ واقعا چه کسی باید جواب بدهد !؟ چه مسئولی باید یکبار برای همیشه به این رفتار ناشایست پایان دهد؟ گوش شنوائی هست؟ (1613)
۱۳۹۴-۰۴-۱۰ ۲۱:۳۲:۰۶
 
بازنشسته
امروز هجدهم تیر ماه نود وچهار خبر تاسف انگیزی مبنی بر کشته شدن همکاران ذوب چی در بخش کنورتور ذوب اهن اعلام گردید! ضمن عرض تسلئت به خانوادهای این عزیزان وشفای عاجل برای زخمی شده گان را ازخداوند سبحان داریم واما قابل توجه مدیران فعلی کارخانه که احتمالا بعد از بازنشستگی میشوند مدیر صندوق بازنشستگی اقایان بی توجه ببینید این عزیزان از جان خود برای تولید بیشتر که دست اخر افتخارش هم برای شماست جان ارزشمند خود را از دست داده اند انگاه شما هاهیچگونه احترام وارزشی برای بعد از بازنشستگی ویا از کار افتادگی انان قائل نمیشوید قدری به خود ایید واز روز حساب بترسید!! (1623)
۱۳۹۴-۰۴-۱۹ ۰۵:۳۰:۵۵
 
بازنشسته
روز حساب سرشان نمیشه (1624)
۱۳۹۴-۰۴-۱۹ ۱۰:۴۸:۱۷
 
......
حساب های دنیا کشک و پشم است اینها که از بیخ عرب بودند و هیچی سرشان نمی شود (1628)
۱۳۹۴-۰۴-۲۰ ۱۶:۳۶:۴۳
 
امامقلی فروغی
باسلام وعرض تسلیت به مناسبت درگذشت ناگهانی همکاران زحمت کش بخش فلاد خدمت مدیرت محترم ذوب آهن وخانواده های محترم آنان ازخداوندمتعال طلب مغفرت برای آنان وصبربرای بازماندگان راخواستارم ازخداوندخالغ می خواهم که بدونه هیچ اتفاق ناگواری چرخه این مجتمع عظیم درگردش باشد ان شاءاله تاهم بتوانندبرسر این خان بهرمند گردند در اینجا لازم دانستم به عرض مسعولین محترم برسانم مزایای معوقه ما باز نشتگان از سوی شما پرداخت نگردیده ببینید به حساب چه کسی واریز نمودید که به دست ما نرسیده مابا حقوق 5هزارتومانیمان زندگی می کردیم به ما یک سکه عیدی می دادید الاآن با درخانه بازی وایال باری با یک میون چه کنیم یک نکته از این معنی گفتم همین باشد موفقیت شما آرزوی ماست (1630)
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۳:۵۷:۰۲
 
باز نشسته
اشتباه نکنید حساب در این دنیا کشک نیست شاید شما در تاریخ بهمن پنجاه وهفت یا دتان نیست که بر سر مدیران ان زمان چه امد قدری به تاریخ اعتماد کنید (1636)
۱۳۹۴-۰۴-۲۴ ۰۱:۱۲:۵۱
 
حسن
بخدا حساب کتاب اینها کشک و پشم است بالای حکم اولت را که کار می کردی نگاه کن استخدام کشوری است و هیچ رد و نشانی مبنی بر صندوق فولاد نیست اینها سهم بیمه ما را دزدیدند و بعدا" این صندوق که اصلا" وجود خارجی نداشت ساختند تا تحت این نام 12 سال مردم را سر کار بگذارند (1661)
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۰۰:۲۸:۴۹
 
مسعود
خدایا این چه جوروجدانی است از مسعولین صندوق فولاد که اصلا فکرخانواده هایی باده سرعائله مثل این حقیرکه جانبازشمییایی که بااکسیژن زندگی میکنم چهارماه حقوق نگیرن چه بلایی سراین خانواده هامی ایدازامام زمان درسحراین ماه مبارک که این مطلب رامی نویسم هرکسی که درتحویق افتادن حقوق بازنشستگان دست دارد قده سرطان دروجودتک تک خانواده ش بهفد وهیچ الاجی نتواندبکندکه این جورباابرویی مردم بازی نکنند که ضره ضره جلو زن وفرزند بشیم (1645)
۱۳۹۴-۰۴-۲۵ ۰۴:۱۴:۲۰
 
خداوند به شما اجر بدهد که از جان و مالت گذاشتی اما حیف چه شد ؟! (1660)
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۰۰:۲۲:۳۸
 
بازنشسته
شاید شما درتاریخ وقوع انقلاب نبودید مردم بر سر مدیران ان اوردنند که در تاریخ ثبت شد این در حالی بود که ان مدیران این قدر دیگر بی عدالتی نکرده بودندولی در مجموع چون،مردم از بی عدالتی در جامعه رنح میبردنندوتبعض را با پوست وگوشت خود حس کرده بودنند بلایی بر سر ان مدیران اوردنند که ارزو میکردنند سیگار فروش جلوی کا رخانه باشند ولی مدیرو مسول نباشند حالا چند صباحی سوار مرکب قدرت و نشئه بله قربان گویانشان هستند اما عدالت دست پر قدرت وپنهانی دارد که درست در همان زمان که فکرشم نمکنند گلویشان را میفشارد (1669)
۱۳۹۴-۰۴-۲۹ ۰۳:۱۷:۰۶
 
مسعود
سلام. اگر واقعا پرداخت حقوق خرداد94 بازنشستگان فولاد اغاز شده مسئولین اطلاع رسانی کنند کدام منطقه از23 تیرماه حقوق دریافت کرده اند وکدام منطقه دقیقا در چه تاریخی حقوق دریافت می کنند حداقل به خاطر حرمت ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن عید سعید فطر نسبت به پرداخت به موقع حقوق معوقع خرداد94 بازنشستگان فولاد با این همه تاخیر اقدام میکردید .ضمنا هر ماه که میگذرد با عنایت و بذل توجه مسئولین محترم در تاخیر نسبت به پرداخت حقوق معوق بازنشستگان فولاد رکورد جدیدی ثبت میگردد.

ارسال نظر: (1689)
۱۳۹۴-۰۴-۳۱ ۰۳:۳۴:۲۸
 
برادر دروغ توی این مملکت بیداد میکند شما چی داری میگی . از سال گذشته تاکنون ببینید چند بار اعلام کرده اند که مشکل حقوق بازنشستگان حل شده ولی همش شعار بوده ................. (1697)
۱۳۹۴-۰۴-۳۱ ۱۴:۵۴:۵۶
 
بازنشسته
خدا بر شما که با اعصاپ و روان مردم بازی می کنید
هر روز مدیرعوض میکنند اما بی لیاقتیشون تغیییر ناپذیره (1702)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۳۱ ۲۱:۱۴:۰۱
 
بازنشسته
اگردیر کرد حقوق بازنشستگان را طبق محاسبه بانکی بصورت روز شمار هم محا سبه کنند سر به اسمان میزند این پول ها کجا میرود ودر این اشفته بازار اقتصادی چه کسانی از گرده مشتی بازنشسته صاحب ثروت های باد اورده میگردد وان وقت زن وفرزندان ما در حسرت یک زندگی تواءم با ارامش روزها وماهها بگذرانند کیست مرا یاری کند؟ گوش شنوا کجاست ترازوی عدالت شاهنیش بسمت کیست وشمشیر فرشته قرار است گردن چه کسی را بزند؟ (1704)
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۰۲:۲۲:۳۳
 
چون دوست دشمن است شکایت کجا برم (1718)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۰۲ ۰۰:۲۱:۳۳
 
حاکمانی كه نمی دانند شب مردمانشان چگونه به صبح میرسد ! دیگر چه فرقی میكند به شراب نشسته باشند یا به نیایش ایستاده باشند....
« (1719)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۰۲ ۱۴:۰۰:۱۷
 
فکرآزاده
دلم به حالتان میسوزد ای ...
دلم به حالتان میسوزد ... (1721)
۱۳۹۴-۰۵-۰۲ ۱۹:۵۵:۰۰
 
دل افکار
به حال کی؟ دزد؟ یا مال باخته!؟ ظالم یامظلوم ؟ حاکم یا محکوم (1730)
۱۳۹۴-۰۵-۰۳ ۱۷:۳۱:۵۱
 
الما
امیدوارم خدادردی به اینها بدهد تا اینقدر برای حقوق مارا اذیت نکند (1731)
United States
۱۳۹۴-۰۵-۰۴ ۰۲:۰۹:۴۷
 
؟؟!!
دروغ گفتن در میان مسىولین صندوق یک امر عادی شده براحتی دروغ می گویند و عوام فریبی می کنند قرار بود هفته قبل حقوق خرداد را پرداخت کنند به گفته احمد زاده اصل اما چی شد موکول شد به این هفته و بلاخره تو یک هفته ای حقوق میدهند حالا کی خدا میداندواقعا که حال بهم زن شده اید یک صدوق را نمیتوانید مدیریت کنید انوقت می خواهید دنیا را مدیریت کنید......زکی (1737)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۰۴ ۱۷:۱۴:۵۳
 
.....
بگو با مدیریت کردنتان پیفتی ، پافتی ، بارتی ؛ آر و.... نکنید . (1739)
۱۳۹۴-۰۵-۰۴ ۲۱:۳۲:۵۷
 
بازنشسته
در این دیار مدیر شدن نه سواد می خواهد نه تدبیر فقط کافی است که در رشته اختلاس فارغ التحصیل شده باشی ودر پست های قبلی ات به بالا دستی ها هم نوکریت را وهم زرنگی در چاپیدن را ثابت کرده باشی انوقت از زمین وزمان برایت پوزیشن میاید وگرنه عمه بنده هم اگر مدیر بود ابواب جمعی هایش دوماه سه ماه بدون حقوق می ماندند (1740)
۱۳۹۴-۰۵-۰۵ ۰۱:۵۶:۳۰
 
0000
یخ فروش که باشی می شی وزیر (1753)
۱۳۹۴-۰۵-۰۶ ۱۶:۴۷:۲۸
 
تف تو روتون که اینقدر بی خیالید (1758)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۰۶ ۲۲:۵۵:۵۰
 
بابا خجالت هم خوب چیزیه فکر نمیکنید یک بازنشسته بدون مستمریش چگونه باید زندگی کنه حیا کنید (1759)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۰۶ ۲۳:۰۲:۳۴
 
بازنشسته
چشم امید باز نشستگان به مجلس90.6.12!!!!چشم امید بازنشستگان به مجلس91.9.5......چشم امید بازنشتگان به مجلس.....92.10.4!!!!چشم امید بازنشستگان به مجلس7.5.94با حضور ابو ترابی وهمه دست اندکاران دولت ..!!!!!!چشم امید بازنشتگان به مجلس120.7.25برای نوه ونبیره هایمان بابا خودتون سر کار گذاشتید ما که می شناختیم شما هارا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (1768)
۱۳۹۴-۰۵-۰۷ ۱۶:۳۷:۳۲
 
بازنشسته
الان ۱۱ مرداد ۹۴ هنوز حقوقی واریز نشده .اگه ما جز این مملکت نیستیم خب خیلی رو راست بگید. اینقدر عادی شده براتون ؟ من برای بنزین زدن اونم اندازه ۱۰ لیتر باید از دخترم پول بگیرم؟؟؟؟؟ شما انسانید؟ یه مشت گرگ در لباس گوسفند ... (1794)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۰۹:۱۸:۵۴
 
بازنشسته
فقط مدیریت ابکی کنید و ماهی چند میلیون حقوق بگیرید و گور بابای بازنشسته ای تو روحتون ................... (1800)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۱ ۲۰:۱۸:۴۳
 
بازنشسته
شما فکر مى کنىد ما مثل خودتان حقوق هاى چند مىلىونى دارىم حقوق زىر خط فقر ما بسنده 5 روز اول هم نىست اىا بىن شما انسان با وجدانى پىدا مىشود؟ که درک کند ؟نه من که اىمان دارم ! به چه دلىل شما نانى را که درسفره خانوادتان مىگذارىد الوده به خون هزاران کارگر زحمت کش وبىماروخسته اى است که شماهابى اعتبارشان کردىد (1807)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۲ ۰۲:۴۰:۵۱
 
باز نشسته
حقوق معوق خرداد. وتیر بعدش مرداد بازنشستگان بابا مسىولین صندوق خیلی پوست کلفت شدند (1819)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۲:۲۱
 
بازنشسته
حیا کنید امروز سیزدهم مرداد 94هنوز از حقوق خرداد خبری نیست جیباتونو تنگتر کنید حقوقها را به موقع بدهید لعنتیها (1820)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۳ ۱۶:۰۷:۰۷
 
باز نشسته
حىف از پوست کلفت تمام موجودات پوست کلفت براى بشرىت مفىد وقا بلدستاىش هستند ، اىنها جز دزدى ومال مردم خورى درستکردن گرفتارى براى بشرىت دىگر چه سودى داشتند (1834)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۵ ۰۳:۲۰:۳۳
 
باز نشسته
حىف از پوست کلفت تمام موجودات پوست کلفت براى بشرىت مفىد وقا بلدستاىش هستند ، اىنها جز دزدى ومال مردم خورى درستکردن گرفتارى براى بشرىت دىگر چه سودى داشتند (1835)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۵ ۰۳:۲۰:۳۴
 
باز نشسته
حىف از پوست کلفت تمام موجودات پوست کلفت براى بشرىت مفىد وقا بلدستاىش هستند ، اىنها جز دزدى ومال مردم خورى درستکردن گرفتارى براى بشرىت دىگر چه سودى داشتند (1839)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۵ ۰۳:۴۷:۰۲
 
بازنشسته
ما ىن نىوز: تازگى ها کمى دست به عصا راه مى روى از ما توقع قربون وصدقه به مدىرانى که باعث از هم پاشىده شدن امور زندگىمان شده اند نداشته باش خىلى از پاسخ ها را نمى زنى! اصلا فقط خودمان اىنها را مى خوانىم کسى تو جه به اىن کامنت ها نمى کنه! (1840)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۵ ۰۳:۵۲:۲۶
 
رضا
فقط کاش خدا جلو زن و بچه هاتون شرمنده تون بکنه از بس پول و وسیله از سوپر و قصاب محله قرض کردم ازتو خونه نمیام بیرون خدا فقط جواب کارهایتان رابدهد (1843)
۱۳۹۴-۰۵-۱۷ ۰۰:۲۴:۳۸
 
هرچند این کامنتها خوانده نمیشه ولی گفتنش بهتر از نگفتن است!!! یعنی در این کشور اینقدر قحط الرجل است که نمی توانند یک مدیر درست و حسابی پیدا کنند تا بتواند مدیریت کند نه ریاست (1850)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۷ ۲۱:۰۴:۵۰
 
بازنشسته
همکار گرامى: قحت الرجال نىست مد ىر شرافتنمد و با کلاس وتحصىل کرده کم گىر مىاد کسانى که در مصدر کارند همه از ىک قماش هستند (1854)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۱۸ ۰۳:۲۲:۲۷
 
قراربود تا۱۸این برج تگلیف صندوق فولاد روشن شه نگنه باز یادشون رفته نگنه برای مافیلم بازی می کنند ازعید۵ماهگزشته ۲ماه حقوق دادن (1869)
۱۳۹۴-۰۵-۱۸ ۲۳:۱۶:۳۴
 
به قول بزرگی که. میگفت از ماست که بر ماست با نشستن وگفتن درست نمیشه باید. تمامی بازنشستگان یکدست و یک پارچه برای احیای حق خود قیام کنند این که نشد سه ماه حقوق بازنشستگی پرداخت نکنندهزینه ها از کجا باید پرداخت بشه (1866)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۸ ۱۵:۵۲:۰۲
 
کشور گل و بلبل که میگند اینه هر کس خر خودشو می تازه بازنشسته کیلویی چنده!! برای اقایون و اقا زاده ها برسه گو ربابای بقیه فقط تا می توانند حرف مفت میزنند اینم که مالیات نمخواد خفمون کردند از بس شعار دادند بابا انصاف هم خوب چیزیه هرچند شما ندارید
لا اقل ذره ای انسان باشید از این حقوق ناچیز دریغ نکنید شما که دم از عدالت گفتنتون گوش فلک رو کر کرده!!!!!! پس چرا ما باید حق خودمون را گدایی کنیم بترسید از خدا و عذابش اینقدر ستم نکنید بترسید از خدا و عذابش مطمين باشید برای شما سختر خواهدبود ای موسی ندیدی ما با فرعون و سپاهیانش چه کردیم..... (1872)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۹ ۰۸:۳۵:۳۸
 
ظلم پایدار نیست بسان حباب روی ا ب می ماند. حالا چه ظالم وجهه دینی داشته باشه یا غیره (1873)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۹ ۰۸:۴۱:۲۸
 
در سر زمینی که سایه ادمهای کوچک بزرگ شددر ان سر زمین افتاب در حال غروب است (1874)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۱۹ ۰۸:۵۲:۵۸
 
الیاس
سلام.متاسفانه بازم دوماخاست که حقوق بازنشستگان ذوب اهن پرداخت نشده است (1876)
۱۳۹۴-۰۵-۱۹ ۱۰:۰۴:۲۶
 
بنده خدا
جناب ربیعی لطف کنید بعد از گریه زحمت بکشید دستور پرداخت حقوقها را بدهید (1881)
Romania
۱۳۹۴-۰۵-۱۹ ۱۸:۱۹:۰۳
 
بازنشسته
با گرىه وزارى والتماس ونقد راه بجاى نمى برىم تارىخ معىنى براى حضور در جلوى بهارستان ( مجلس) تنها راه حل حداقل 3 ماه حقوق عقب افتاده را بخا طز حفظ صندلىشان هم که شده از حساب خودشان هم که شده پر داخت خواهند کرد تجربه بخوبى نشان داده هر وقت بصورت جمعى اعتراض کردىم به خواستمان رسىده اىم!! (1889)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۲۰ ۱۷:۴۶:۴۸
 
بازنشسته
اقایان مسوولین جهت اطلاع کا مندان فولاد دو دسته هستند عدهای صاحب همه چیز هستند واز صد جا میخورند ومیخوردن ونیازی به این حقوقها هم ندارن زمین ماشین وام معدن وغیره گرفتن وتا هفت پشتشان هم سیرن وعده ای هم فقط خدمت صادقانه در شرایط سخت انجام دادن ونصیبشان جسم بیمار وتنها یک حقوق بازنشستگی نسیبشان شده که انهم به این شکل پرداخت میکنید واقعا اینهمه عدالت دست مریضاد داره اجرکم عندالله (1892)
Romania
۱۳۹۴-۰۵-۲۰ ۲۲:۰۷:۵۴
 
بنده خدا
اصلا مگر ما کارمند دولت نبودیم چرا با خصوصی سازی مسوولیت را از دوش خودشان برداشتند ومارا صندوقی کردند اینهمه ثروت فولاد کجا رفت پس این مسوولین چکار میکنند این کانون چه میکند ایا باید تک تک ما جلوی چشم دوست ودشمن به نشانه ی اعتراض تو خیابانها بریزیم نگذارید به اونجا برسد (1893)
Romania
۱۳۹۴-۰۵-۲۰ ۲۳:۳۹:۳۷
 
دختریک بی سرپرست از بافق
سلام به همه ی دوستان آیامیدانید این مسؤلانی کهاینگونه به ما حقوق میدن هربار ماروباسایت ومتن مشغول کردن به ما وریش پدران ازدست رفته ومادرانی که دستشان از دنبا کوتاهه میخندند مادختران بی سرپرست درگوشهی دنیا ماده چه کنیم چرااعتراض نمیکنیدچرادر مقابل مجلس تجمع نمیکنید اعتراض کنید برای بهبود روند فولاد برای همیشه نه اینکه میمون خیمهشب بازی برای بارها مرگ یکبار وشیون یکبار (1903)
۱۳۹۴-۰۵-۲۱ ۱۷:۵۴:۰۰
 
بازنشسته
اقا ىان هر وقت از کمکهاى بشر دوستانه به کشور هاى عربى خسته که نه اگر فرصت کردىد اون لا به لاها تعدادى اندکى(100 هنزار) منهاى خانواده با جمع خانواده ها(400 هزار) بازنشسته در انتظار کمک بشر! دوستانه! شماست! پول زىادى نىست فقط به اندازه کمک کردن ىک روز به زن وبچه وخا نواده بشار اسد خداوند در اخرت به شماى که انقدر بشر دوست هستىد!! اجر وافر دهد (1904)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۲۱ ۱۹:۱۳:۰۵
 
پس چرا مسىولین حرفی نمی زنند؟ (1905)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۱ ۲۰:۱۵:۰۹
 
بازنشسته
اقا ىان هر وقت از کمکهاى بشر دوستانه به کشور هاى عربى خسته که نه اگر فرصت کردىد اون لا به لاها تعدادى اندکى(100 هنزار) منهاى خانواده با جمع خانواده ها(400 هزار) بازنشسته در انتظار کمک بشر! دوستانه! شماست! پول زىادى نىست فقط به اندازه کمک کردن ىک روز به زن وبچه وخا نواده بشار اسد خداوند در اخرت به شماى که انقدر بشر دوست هستىد!! اجر وافر دهد (1907)
Kuwait
۱۳۹۴-۰۵-۲۱ ۲۱:۵۴:۳۵
 
ارزش یک توضیح هم نداریم به ما بگویند چه موقع قرار است اعدام بشویم تا وصیت خود را بنویسیم (1918)
۱۳۹۴-۰۵-۲۴ ۱۶:۰۲:۵۵
 
اقایون دو تا دست دارند . یکی کوتاه و یکی بلند دست بلند برای دریافت کردن است و دست کوتاه برای پرداخت کردن است اما هر کس به این دست نزدیکتره منفعت میبره حالا قضاوت کنید بازنشستگان دورند یا نزدىک (1919)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۴ ۲۰:۵۳:۱۱
 
پس چرا اقا یون مسيولین ساکت شدند...ا رسالت خبر نگاریت و حفظ کن و حذفش نکن (1920)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۴ ۲۰:۵۶:۵۵
 
این بود عدالتی که چندین ساله ازش دم میزنید ... (1921)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۴ ۲۱:۰۲:۰۲
 
محمد حسن صرامی 09133261962
خواهشا این اخبار گهنه و بیات را از روی صفحه بردارید وبه دریه بگویید فعلا 3ماهه که باز نشستگان فولاد حقوق دریافت نکرده اند به روشنی چشم مدیران لایق جمهوری اسلامی . (1934)
United States
۱۳۹۴-۰۵-۲۶ ۱۷:۱۷:۰۵
 
بازنشسته
درىه رفت ، احمد زاىده اصل امد من نمى دانم فرق بىن اصل وفرع چىست؟ ولى مى دانم خدا پدر قبلی را بىا مرزد چون حد اقل 2 ماه 2ماه حقوق را مى داد اى بابا که شد 3ماه (1943)
Germany
۱۳۹۴-۰۵-۲۷ ۱۸:۰۲:۰۷
 
بازنشسته فراموش شده
اصلا کسی این مطالب رو میخونه یا کرو کور ولال شدن که جوابی به ما نمیدهند (1952)
۱۳۹۴-۰۵-۲۸ ۰۰:۲۵:۰۳
 
بازنشسته بی رزق
ماین نیوز عزیز لطفا تیتر بالا که (معو قات پرداخت شده) را که از بیخ وبن دروغ وتوهین به شعور 100هزار بازنشسته است بردار سر دبیر که این همه کامنت ها را میبیند این بی عر ضه ها حقوق سه ماه اخیر را نتوانسته اند پرداخت کنند چطور این ادعای مضحک ومسخره را با تیتر درشت در بالای صفحه قرار گرفته پارادوکس در ما هیت شماست از اینکه تیتر ملال اور را بر می دارید کمال تشکر را دارم (1961)
۱۳۹۴-۰۵-۲۹ ۰۰:۴۴:۴۸
 
اصلان دیلمی
ماین نیوز!؟ ماین نیوز!؟ کجایی !؟ ماین نیوز هستی!؟ بابا این تیتر مال سالدهشتادوهشت بوده! الان ما سال نود وچهار هستیم؟ نه من یک فکر دیگر دارم! شما صتمی با مالکان صندوق فولاد دارید؟ پس چرا این تیتر زیبا و دل خوشکنک را برای مدیران صندوق گذاشتید؟ وگرنه ما درسال نود وچهار هنوز سه حقوق طلب داریم! داریم از بی پولی چشمانم کورمیشود. سفره هما نمان خالیست! ابرو رفته ایم! بی اعتباریم! ای خدا لعنت کند مد یران بی تد بیری را کهوما را به این روز سیاه نشاندن (1983)
۱۳۹۴-۰۶-۰۲ ۰۴:۴۵:۰۳
 
این خبر قدیمی را حذف کنید
تنوپپ (1976)
۱۳۹۴-۰۵-۳۱ ۱۵:۴۱:۲۹
 
بازنشسته بینواا ز بام فرهنگی استان کرمان
باسلام .با گذشت شش ماه از باز نشستگی هنوز هیچ حقوق ومساعده ای دریافت نکردم جرا فکری به حال نمی کنید ا هزینه ثبت نام فرزندانم رو از کجا بیارم .کجاست عدالت//////// (2016)
۱۳۹۴-۰۶-۱۷ ۲۳:۰۸:۰۱
 
بازنشسته
از دوحالت خارج نیست !!!!!!!!! 1_یا اینکه اصلا کسی به کسی نیست یعنی اینکه مطالب وکامنت ها را کسی نمی خواند وبصورت خودکار بر روی سایت قرار می گیرد!!!!!!!!! 2_ یا مطالب خوانده میشود ولی برای سر دبیر مهم نیست!!!!!! وگرنه تیتر بالای صفحه در سال نود قرار داده شده کی این بی وجدانها حقوق عقب افتاده را دادند ؟ که حالا معوقات را بدهند( تمام معوقات بازنشستگان پرداخت شد!؟) در خواب احتمالا مدیران صندوق چیزی شبیه پرداخت معوقات را دیدند و خبررا برای ماین نیوز ارسال کردن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟ (2063)
۱۳۹۴-۰۷-۰۲ ۰۱:۰۱:۴۲
 
باز نشسته
بازم تاخیر حقوق مرداد ماه را هنوز ندادند بی کفایتی و بی لیاقتی تا چه حد حقه بازهای دجال (2079)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۸:۳۱:۴۴
 
باز نشسته
خبر خبر حقه بازی جدید هشتاد درصدحقوق بازنشستگان را دادند بقیه در اسرع وقت گور بابای ادم دروغگو بی شرفها (2080)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۰۴ ۱۸:۳۵:۲۹
 
حامی
11 مهر 1394 هنوز حقوق مرداد را نداده اند، تا کی باید صبر کرد؟ (2130)
Canada
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۲۳:۰۴:۵۵
 
بازنشسته
پول برای حقوق بازنشستگان در خزانه دولت موجود نیست!؟ اما برای ... هرچه بخواهند هست! بی عرضه گی از خود ماست حق ما همین است که باید حقوق خودمان را با ذلت وگدایی طلب کنیم هر ملتی برای خودش وبرای شخصیتش حد ومرزی دارد بسوزه پدر ترس! (2143)
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۰۲:۱۴:۴۸
 
بابا یکی بگوید بلاخر ه این حقوق شهریور و مهر 94 چی شد (2203)
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۰۸:۵۲:۳۹
 
بازنشسته
چرا حقوق نمیدید... (2205)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۱۷:۳۷:۰۵
 
باز نشسته
بابا کسی نیست به داد ما برسه و ما را از دست این ادم نماها نجات بده (2206)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۱۷:۳۹:۵۴
 
بازنشسته
فقط زرت وزرت مدیر عوض می کنند... حقوقها را بدید (2207)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۱۷:۴۳:۱۹
 
حقوق شهریورو مهر چی شد (2208)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۱۷:۴۴:۳۸
 
بازنشسته
در این اشفته بازار بی پولی( اگر راست باشد) بقول همکارمان تندووتند مدیر عوض نمکردن واساسا هیچ مدیر حرفه ای وکار کشته مسولیت نمی پذیرفت (2213)
۱۳۹۴-۰۸-۰۵ ۰۰:۳۸:۵۹
 
باز نشسته
جون میکنن.....تا حقوق دوماه قبل را بدهند.دولت بدهی خود را به صندوق نمی دهد...اما..هر روز روزنامه از یک اختلاس چصد میلیاردی پرده بر میداره..همشون هم صاحب منصب دولتی ..بیاید بد هی خود را به صندوق بدهید البته احتمال اختلاسش نه اینکه نیست لااقل کمتره (2222)
۱۳۹۴-۰۸-۰۵ ۲۳:۱۹:۲۴
 
بخدا این سادگی شما ها مثل زمانی است که کار می کردید و نمی دانستید چه بلاهایی در راه است کدام اختلاس کدام دزدی شما در کجا دیده اید که دستگاه علیه خودش حرف بزند اینها تمامش سیاه بازی است ! می خواهند سر من و شما گرم نگه دارند... (2233)
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۳:۲۴:۵۵
 
حقوق مهر چی شد؟ معوقات این چند سال چی شد؟ لااقل یه دروغی بگید مثل همیشه (2238)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۱۹:۰۲:۲۵
 
می خواهی دوباره وزیر بگوید دیشب تاصبح گریه کردم ... منبعد به روز خواهد شد (2242)
۱۳۹۴-۰۸-۱۳ ۱۹:۲۱:۱۰
 
مدیریت محترم سایت مامانم کفش هایم را پوشاند تا رفتم وزارتخانه ویا هفت روز حقوق اینها تاخیر داشته مگر مشکلی داشت که پیام را کامل ثبت نکردی ؟ شما که اصحاب رسانه ای هستی چرا ؟ شما دارای مصونیت هستی و هیچ محدودیتی نداری ، یک نگاه کوچکی بیانداز به پرونده و محاکمه یک الف بچه مثل بابک زنجانی ببین چه کرده است . آنوقت من و شما را بیایند و ماخذه کنند بخاطر این دو کلمه ! (2243)
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۰۸:۵۸:۲۴
 
000000
مشد اکبر این حقوق مهر ما چی شد یک فکر حسابی برای ما بکنید (2244)
۱۳۹۴-۰۸-۱۴ ۰۹:۰۱:۲۹
 
بازنشسته
مشکل زمانی حل می گردد که برای بازنشستگان ردیف بودجه در بودجه سالانه تعرف شود در غیر این صورت..حرف ها وعده است .ودروغ (2252)
۱۳۹۴-۰۸-۱۷ ۰۲:۰۷:۳۵
 
همکار گرامی سال گذشته ما در ردیف بودجه جدول 18 قرار گرفته و دولت باید بابت بدهی خود به این صندوق 1000 میلیارد بدهد که این رقم ظاهرا" در ید معاون برنامه ریزی یعنی آقای نوبخت قرار گرفته و ایشان خود محور عمل می کند ( طبق اطلاعات نمایندگان مجلس ) . (2256)
۱۳۹۴-۰۸-۱۸ ۰۸:۴۵:۴۴
 
آفرین به این دولت قانون محور!!!!!!! (2257)
Romania
۱۳۹۴-۰۸-۱۸ ۲۲:۳۱:۴۶
 
بازنشسته
مگه می خواهند از جیب پدرشان این بدهی دولت را بپردازند وانگهی این پولیست کهدسی سال پیش از چندر غاز حقوقمان کم میشده که نا سلامتیدهنگام پیری به خودمان پرداخت شود .پول خودمان را خوردند بدون در نظر گرفتن سودی که این چند ساله به ان تعلق میگرفته.در خاتمه چه کسی به انها این اجازه را دادهدکه پول صندوق بازنشستگی را پخش وپلا کنند (2264)
۱۳۹۴-۰۸-۲۱ ۰۳:۲۱:۰۲
 
بازنشسته
یعنی که ما در ردیف بودجه هستیم ولی بودجه کشور خرج مواردی مشود که اساسا به منه بازنشسته هیچ ارتباطی ندارد( خارج از مرز) انوقت از این بودجه که حق زن وبچه منه حقوق من پرداخت نمیشود؟ مطلب اینه؟ والله که ما خیلی بیعرضه وبی خاصیت هستیم که لال مونی گرفتیم پس حقمان هست که با ذلت وخواری زندگی کنیم (2258)
۱۳۹۴-۰۸-۱۹ ۱۵:۲۰:۵۰
 
بنا به پیامک کانون بازنشستگان فولاد در اهواز دولت هیچ ردیف بودجه ای برای بازنشستگان در سال 95 درنظر نگرفته است (2332)
۱۳۹۴-۰۹-۱۲ ۲۱:۳۳:۵۳
 
اهوازی
بنا بر پیامک کانون بازنشستگان فولاد اهواز، پس اش همان اش، وکاسه همان کاسه، سال اینده95 باید منتظر باشیم تا پول های صندوق های کنار خیابان( کمیته امداد) جمع شود تا بتوانند بر برنامه من دراورده حروف الفبا یاذ زیر دو میلیون تومن حقوق را پرداخت کنند،، حیف،،حیف از جوانیم را که در این راه گذراندم، حیف از عمرم که در راه پیشرفت چه موجودات از انسانیت بی خبری را به هدر دادم،، افسوس،،،،افسوس (2339)
۱۳۹۴-۰۹-۱۴ ۲۲:۲۶:۵۸
 
به جان خودم همین است که نوشتم ، برو قسمت تجمع بازنشستگان صنعت فولاد در اهواز بلعینه همین رو ثبت کرده ، تازه کمیته امداد می خواهد از جیب من و شما تامین بشود ، دیده ایکه کاسه گدایی دستش می گیری ، کرمانی ها وضعیت وخیمی پیدا کردند . (2341)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۱۵ ۰۹:۰۲:۴۶
 
نوبخت افزود: برنامه ششم ضمن اینکه اسناد بالادستی سیاست های اقتصاد مقاومتی را در دل خود دارد به نظرات روحانی نیز توجه شده است و منابع روحانی برای کشور نافع است.

حقوق بازنشستگان فولاد
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خصوص دیون پرداخت بازنشستگان فولاد، اضافه کرد: اختلافی قبل از دولت ما در چگونگی صندوق بازنشستگی فولاد وجود دارد در بند ۳ قانون بودجه سال ۹۴ مطرح شد این بود که تا همه سهام و مطالبات این صندوق که به وزارت تعاون منتقل شد از محل فروش سهام دیگر کارخانجات این مطالبات پرداخت شود و اختلاف نظری بین وزارت اقتصاد و تعاون وجود دارد که حکمیت این اختلاف به سازمان مدیریت و برنامه ریزی سپرده شد.

نوبخت ادامه داد: برای اینکه بازنشستگان فولاد از این صندوق که الان خالی است و امکان حقوق ندارد، حقوق آن پرداخت شود، سازمان مدیریت و برنامه ریزی از محلی پرداخت شود.

وی افزود: هر ماه ۱۶۰ میلیارد تومان حقوق این بازنشستگان را داریم پرداخت می کنیم تا زمانی که سهام به صندوق منتقل شود و صندوق مستقل عمل کند از محلی کمک می شود. (2352)
۱۳۹۴-۰۹-۱۷ ۱۲:۲۳:۵۳
 
سه شنبه 17 آذر 1394 - 13:18
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هادی حسینی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 17 آذرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به دولت و وزارت کار در خصوص موضوع بازنشستگان صندوق فولاد گفت: روز گذشته یکی از این بازنشستگان برای پیگیری حقوق خود به تهران آمده بود که جان خود را از دست داد از این رو در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست که یک فرد پس از 30 سال خدمت در کوچه پس کوچه‌های پایتخت به دنبال حقوق خود باشد. (2353)
۱۳۹۴-۰۹-۱۷ ۱۲:۴۰:۰۴
 
دروغ به این فاحشی، مثل ماهیانه 160 میلیارد پرداختی درحالی که ما سه ماه یکبار حقوق می گیریم . (2355)
۱۳۹۴-۰۹-۱۷ ۱۶:۵۹:۵۰
 
بازنشسته
جناب اقایان : نوبخت هادی حسینی، روحانی، پور ابرهیمی، و،، و،، تمام این حرف، سخنان، برنامه های شما،، چهار سال است که ادامه دارد، اینها در کلامی واضح ( بورکراسی) به خانواده وزن وفر زندان من ارتباطی ندارد، وهیچگونه درک، وفهمی از مشکلات ان ندارند ، انها تنها موردی را که درک می کنند بخطر افتادن روند عادی زندگی شان، بی اعتبار شدن ،پدرخانواده،افسردهگی مضمن، بدهکاری به هر نوکیسه ای، چک های بر گشتی که نتیجه ان بی اعتبار شدن، همه وهمه مشکلات ما حقوق بگیرانیست که بیست وپنج سال صادقانه برای این کشور خدمت کردند، شما اینگونه در کهنسالی ،جواب زحماتشان را دادید،، دست شما درد نکند (2358)
۱۳۹۴-۰۹-۱۷ ۲۳:۱۴:۴۵
 
بازنشسته
اقای نوبخت تخلف از این فاحشتر که هر دو ماه بعضا سه ماه یکبار حقوق میدهند هر ماه بابت دیر کرد حقوق شش هفت میلیارد تومن به جیب محترم دولت میرود و تخلفی صورت نگرفته عجبا!!!!!!!!! بابا انصاف هم خوب چیزیه شماها که مکتبی هستید چرا؟؟؟؟؟ (2368)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۲۲ ۱۷:۵۲:۴۰
 
بازنشسته
عجب سایت مزخرفی داره صندوق بازنشستگی فولاد. حیف هزینه که خرج این سایت بشه (2376)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۲۵ ۱۴:۳۷:۲۸
 
بازنشسته
حقوق ابان و اذر ومعوقات سا لهای گذشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (2377)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۹-۲۵ ۱۴:۴۰:۱۰
 
بازنشسته
هر دم از این چاه خبری مسرت بخش برای مدیران صندوق می رسد. بیمه بازنشستگان ذوب اهن ار امروز وشب یلدای بیاد ماندنید29/8/94 قطع گردید این افتضاح را به مسولان تسلیت عرض میکنم (2411)
۱۳۹۴-۱۰-۰۱ ۰۱:۳۸:۱۷
 
بازنشستگان صنعت فولاد
چرا حق و حقوق بازنشستگان صنعت فولاد رو به موقع نمی دهید، مگر این قشر زحمت کش چه گناهی کردن/// بسه دیگه حق خوری... (2444)
۱۳۹۴-۱۰-۰۳ ۲۱:۲۴:۵۷
 
بازنشسته
جناب نوبخت چک بی محل بهددست نماینده های بازنشسته گان داده وبا اینکه اطلاع کامل از وضعیت خزانه دارد فقط ،برای رفع مسولیت وجلو گیری از تجمع بازنشستگان درکلامی واضحتر با فریب دادن و اعلام از طریق رسانه ها اعلام میدارد کلیه مطالبات بازنشستگان پرداخت گردید!!وچرا اینگونه به شعور صد هزار بازنشسته توهین میکند اکنون هشتم دی شده،،،واعلام کرده سوم دی یعنی سه شنبه قبل پرداخت گردیده؟!!!!!!!! (2469)
۱۳۹۴-۱۰-۰۷ ۱۶:۱۸:۴۲
 
زبان چرب ونرم نوبخت دیگر به درد نمی خورد... (2493)
۱۳۹۴-۱۰-۰۹ ۲۳:۳۲:۴۳
 
بازنشسته
این اولین باری نیست که دروغ. می گویند واخرین بار هم نخواهد بود (2491)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۰۹ ۱۹:۱۰:۰۳
 
بازنشسته
طبق گفته پور ابراهیمی نماینده مجلس یکی از موانع اصلی پرداخت دیون دولت به صندوق معاون وزیر است در حالیکه چند تن از نمایندگان دیگر هم این موضوع را تایید کرده اند. (2495)
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۰۴:۳۳:۱۶
 
بازنشسته
خواهشا دیگر شعار عوام فریبانه ندهید. مردان واقعی کسانی بودند که در دوران تاریخ برای دفاع از مردم و خاک جان دادند و دنبال القاب کت و کلفت هم نبودند بروید و دعا کنید تا شاید عاقبت به خیر شوید (2498)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۱ ۱۲:۲۴:۵۴
 
در تبادل داده با کارگزار نادرستی پدید آمده است. (2520)
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۰۲:۵۰:۴۳
 
بازنشسته
چهار سال است مدام تذکر می دهد،چهار سال که مرتب میگوید که اوضاع بازنشستگان ناجور است،وچهار سال است که مرتب میگوید برای این بندگان زحمت کش، باید چاره ای اندیشیده شود اری خیلی ایشان بفکر هستند!!! اما چه کند، ،، سال انجام گرفتن، این باید را اعلام نمی کنند (2528)
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۲۰:۵۲:۴۱
 
چارهای اندیشیدن به این مضمون که کار در معدن جزو مشاغل سخت نیست تا ببینند بعدا چه میشود انجام داد دستشون درد نکنه خسته نباشن واقعا که!!!!"!"!!"""! (2565)
۱۳۹۴-۱۰-۲۷ ۰۹:۳۵:۴۳
 
بازنشسته
خوب،، شکر خدا، که تحریم ها را برداشتند،پول به خزانه کشور وارد میشود،اقتصاد از رکود بیرون خواهد رفت،پولی ایا هنوز دولت اقای روحانی، بهانه ایی برای پرداخت دیون خوددبه صندوق بازنشستگان دارد؟ (2566)
۱۳۹۴-۱۰-۲۷ ۲۱:۳۳:۱۴
 
صندوق فولاد این روزا شده نقل مجلس بازنشستگان شدند گوشت قربونی چرا صحبت از صندوقهاى دیگر نیست هر ماه تاخیرحقوق خیال همه را راحت کنید (2587)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۰۶ ۲۲:۰۳:۰۲
 
بازنشسته
من بمیرم واسه نماینده ساری،، بنده خدا دلش سوخته که بازنشستگان فولاد چهار ماه به چهار ماه حقوق نمی گیرند،چقدر ایشان دلسوز ما کارگران هستند،!!،تنها کاری که از دست این نمایند گان پر کار وزحمت کش!!می رسد فقط دلسوزی است!،،نماینده عزیز عیبی ندارد، ناراحت نشو، ما به این بدبختی عادت کردیم،، شما نمیخواهد تن نازنینتان بلرزد واسترس بگیرید،،من برای شما نگران هستم،،! اینقدر خودتان را عذاب ندهید،،سر جنون سلامت،که بهترین علاجه،،انشاالله برای وارثان ما اوضاع روبراه میشود،،از ما که گذشت!!! (2603)
۱۳۹۴-۱۱-۱۱ ۲۱:۲۶:۳۵
 
ای بابا اینا فقط بلدن برای تبلیغ خودشون گریزی هم به مشکلات بازنشستگان بزنن یعنی ما خیلی دلسوزیم!!!!!!! (2607)
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۰۸:۳۳:۲۹
 
عبدالله
شما بازنشسته ها هر چی سرتون بیاد حقتونه
با کاراتون نسل بعدیتون که ما باشیم را بیچاره کردید
قشنگ فکر کنید عمقش دستتون میاد (2608)
۱۳۹۴-۱۱-۱۲ ۱۷:۱۲:۵۶
 
بازنشسته
قابل توجه.. عبدالله،،،، اگر خیلی هنر بکنی الان بتوانی حق وحقوق عقب افتاده با عجز..وناله والتماس بگیری انوقت چگونه در مسایل مهم سیاسی میتوانی نقش داشته باشی،،،،،که بتوانی تاثیر گذار هم باشی؟! (2613)
۱۳۹۴-۱۱-۱۳ ۱۶:۱۴:۲۳
 
بازنشسته
این اتفاقات عجیب وغریب، در این نسل ظهور کرده وگرنه در زمان ما کی سابقه داشته بازنشستگان دسه ماه سه ماه حقوق نگیرند مدیران نسل قبل ادم های امانت دار وامین بودند،وهمه کارها سر موقع خودش بطور خودکار انجام میشد پاری انسان های نسل ما این گونه بودند تازه اینقدر هم ادای ادم های با تقوا را در نمی اوردند،،،وخودشان،،،خودشان بودند،،،ما نسلی بودیم که اعتقادات محکمی داشتیم، دزدی نمیکردیم،،،،اگر موقعیت ومنصبی داشتیم از ان در جهت منافع شخصی دیگران را فدا نمی کردیم،،،،،این مدیران این نسل هستند که این گونه برخورد میکنند،،،،،بی اعتمادی،،،،اختلاس،،،،سو استفاده....اری همکار عزیز (2634)
۱۳۹۴-۱۱-۲۰ ۲۲:۰۱:۱۹
 
اعتقادات در کل دنیا دستاویز این افراد شده است (2636)
۱۳۹۴-۱۱-۲۱ ۱۳:۰۴:۴۵
 
بازنشسته
امروز 24/11/94،،،بازنشستگان هنوز حقوق دی ماه خود را نگرفتن، رفتم، از بانک در خواست وام داشتم، ریس بانک با لبخند تلخی، به من فهماند، که بدیل نا منظمی در دریافت حقوق،از اعتبار کافی بر خوردار نیستم،عرق سردی برپیشانیم نشست، نه بخاطر دریافت وام، فقط، وفقط بدلیل اینکه در ان لحظه احساس کردم، سی سال سابقه کاری، وزحمت شرافتمندانه، وصادقانه من،لجن مال ،والوده،به تعفن گند کاری مدیرانی شده که با دزدی هایشان، ابروی مرا بردند،،، انها خوردند ،،وبردند، همه گونه، تاوان، وهزینه منفی ان بدوش اول خودم،، سپس خانو اده ام شده،،،،،،ای عدالت،،،کجایی،؟؟!!!،،، (2643)
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۲۱:۱۳:۲۸
 
امسال دیگر آقای روحانی برای پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد هم دستور قاطــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــع نداد ! (2657)
۱۳۹۴-۱۱-۲۷ ۱۷:۲۰:۵۰
 
بازنشسته
حالا مگه ان زمانی که قاطعانه روحانی دستور پرداخت را صادر میکرد، چه کسی برای قاطعیتش ارزش قایل بود،،ما که الان پنج سال میشه به این مصیبت گرفتار شدیم، از کدوم جدیت حرف میزنید؟! هر وقت مثل رفتگر های شهر داری بصورت منظم ودر روندی عادی حقوقمان را دریافت کردیم،،،، اری درست است!!!!!! (2665)
۱۳۹۴-۱۲-۰۱ ۲۰:۱۲:۰۳
 
فعلا مشغول رایزنی ومطرح کردن خود هستند بگذارید گریه ها والتماس وخواهش هایشان تمام شود شاید چند بازنشسته دیگر دق کردن تا هزینه هاشان کمتر شود سر فرصت حقوقها را هم میدهند چه عجله ای دارید فعلا دستشان بند است (2671)
۱۳۹۴-۱۲-۰۲ ۰۰:۳۴:۱۸
 
باز نشسته
پیش ما سوخته گان،،،،مسجد ومیخانه یکیست....این نماینده ها. جز هزینه وپول یا مفت. با کلی مزایا گرفتن برای حل مشکلات ما چه قدمی.. برداشتن.....پس بهتر استدحالا که شب عیددخانواده های ما در حسرت داشتن یک سفره پر بسر می برند.. ما هم با رای ندادن موجب شویم خانواده انها شب عید،،،،،خرسند نباشند..... (2681)
۱۳۹۴-۱۲-۰۳ ۱۶:۱۳:۱۸
 
ما نه لشکری هستیم نه کشوری نه تامین اجتماعی اصلا جزو این کشور هستیم که رای بدهیم؟!!!! (2683)
۱۳۹۴-۱۲-۰۳ ۲۳:۳۲:۳۱
 
بازنشسته
ما ها کارگران...کارمندان،،،تکنسینها،،،مهندسین .. نردبان هایی بودیم... که عده ایی فرصت طلب.. برای رسیدن ..به بام قدرت..ثروت...ورانت....ورفاه،،ازما سو, استفاده.کردند واکنون که ما دیگر برایشان سودی نداریم مثل گدا های سامره،،،باید حق وحقوق مان را گدایی کنیم... وجدانن..درکدام کشور وسر زمینی سراغ دارید حقوق بازنشستگانش را..چپاول کنند..وکسی هم پاسخگو نباشد...واینک خانواده های بازنشستگان..تاوان ان غارت را بدهند....از هرچ ومرج....وشهر هرتی،،،،،دیگر به کمدی ترازی رسیده (2688)
۱۳۹۴-۱۲-۰۴ ۱۶:۱۹:۱۷
 
بازنشسته
تو این مملکت چرا به جوان های تازه نفس با افکار روشن بها نمی دهید؟؟؟؟؟ (2694)
۱۳۹۴-۱۲-۰۵ ۲۳:۱۴:۲۱
 
بازنشسته
از یک ماه قبل...هو...هو...هو..وحقوق بازنشستگان فولاد در پایان هفته پرداخت میگردد...در کانون ها حتی ساعت پرداخت هم اعلام شد ....اما یکماه بعدداز ان وعده ها....تازه اقایان خودشان را زحمت دادند ..در ساعت وعده داده شده..پیامک عیدی را میدهند،،،،به بانک مراجعه میکنی برای گرفتن همان عیدی معلوم میشود انهم دروغین وفریبکارانه بوده واساسا پولی در کار نیست....داستان برای من مبهم است..این همه پول غارت وچپاول گردید حساب کتابی در کار نبود!!اما هنگام پرداخت بدهی خودشان به زیر مجموعه که میرسد همه حسابگر میشوند.. ومو را از ماست میکشند ،ایا این هم همان فریبکاری نیست؟.. این وعده تنها سودی که داشت دطلبکار هارا بطرف ما کشاند وگفتند بفرما پولتان را دادند.....!!!!!!! (2695)
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۰۰:۱۷:۳۸
 
دوست عزیزم و همکار محترم احکام از نظر بعضی ها اولیه و ثانویه ومستحب و واجب و.... که هر کجا به نفع خودشان باشد می چرخانند روزی خوردن این پول حرام بوده امروز حلال یکجور دیگر شده است پس حساب کتاب پا برجایی در این دنیا نیست و سیاست هرگونه اقتضا کند عمل می شود و از بس هم ما اینگونه مسائل را به حساب باز پس گیری خدا گذاشتیم احتمالا اجابت نمی شود . (2699)
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۱۱:۴۳:۴۵
 
بازنشسته
یا مسولیتان را قبول کنید... یا اشتباه تان را... مسولیت را نتوانسی انچام دهید بیا و اشتباه خودرا قبول کن که در موقعیت قرار کرفتید..هر دو خیلی مردانه استفا دهید وبگذارید کسا نی بیاید که بتواند مشکل ما را حل کند. (2700)
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۱۳:۴۳:۴۱
 
اسدالله جعفرزاده
چرا به به زخم کارکنان شرکت فولاد نمک میریزید!مثلا می نویسید تمام معوقات کارکنان ژرداخت شد. اما دنباله خبرنشان می دهد اخبار مال زمان شاه سلطان حسین است(سال 1392) اخبار باید به روز باشد - خوب الان بقول خودتان سه چهار ماه حقوق نداده وخبری هم از عیدی نیست. ضمن تشکر از دست اندر کاران شرکت فولاد مستدعی است اخبار گذشته ها را که ما را به گریه می اندازد هر روز درج نفرمائید! با ارادت. دکتر جعفرزاده (2698)
United States
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۱۰:۴۶:۵۶
 
همه بازنشستگان عزیز در کانون بازنشستگان نشاط اعتراض خود را اعلام کنند. (2705)
۱۳۹۴-۱۲-۰۶ ۲۳:۳۲:۲۷
 
بازنشسته
تنها چاره کار.....تجمع در جلوی مجلس خفتگان است....در غیر این صورت هر کدام از مسولین دنبال برنامه خودشان هستند.واساسا نسبت به گرفتاری ومشکلات ما کوچکترین اهمیتی هم نمی دهند..دیگر کار از خواهش ،،والتماس،،وتقاضا وگدایی حق مسلم مان گذشته.دزبان منطقی را انسانهای منطقی درک میکنند (2709)
۱۳۹۴-۱۲-۰۷ ۱۵:۵۸:۴۱
 
مهراب
با سلام
حالا که هم دولت وهم مجلس در دست اصلاح طلب هاست چرا بایستی حقوق بازنشستگان صندوق صنعت ومعدن 3ماه به تاخیر
تافتاده است
اینها همه شعار است دراین روزگار کسی به داداین طبقه زحمتش
نمی رسد (2718)
۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۰۸:۰۷:۲۹
 
مهراب
با سلام
چه کسی مقصر است
حقوق بازنشستگان 3ماه است به تاخیر افتاده است
خاک برسرما بازنشسته ها شده است
درتعجب هستم چگونه مشکل رکود وتورم معاش مردم حل خواهدشد ؟؟؟؟؟ (2719)
۱۳۹۴-۱۲-۱۰ ۰۸:۱۳:۵۲
 
بازنشسته
امروز نیمه ماه اخر سال است ،بازنشستگان، همکاران، اگر می خواهید مشکل حل شود تمها یک راه وچاره دارد وبس!.انهم اعتراض وتجمع، تا وقتی نجابت به خرج دهیم انها خساست به خرجمان میدهند،تا وقتی سکوت کنی آدرس سکوت علامت رضایت را می دهید، چرا ؟ به چه دلیل خانواده من در عذاب باشند خانواده های انها در رفاه؟ چرا در شب عید نان خوردن هم نداشته باشیم ولی انها برای تفریح به اتفاق خانواده سفر خارج کشور بروند! درحالیکه تمام زحمات کارخانه بر دوش ما بوده، وانها همیشه ریس وتعین وتکلیف برای ما!،،ما خود مقصر،، بی عرضه، ولیاقت این همه تحقیر را داریم، چون همیشه ترسیدیم برای گرفتن حق خودمان هم کوچترین اعتراضی بکنیم (2724)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۵:۱۳:۴۶
 
بچه ها تهران هستند . (2725)
۱۳۹۴-۱۲-۱۱ ۱۶:۴۷:۳۶
 
یونس
یک فراخوان......د ر یک روز معین....انهم به اتفاق خانواده،،،،!! انوقت نتیجه اش را ببینید،،،مظلومیت ،سعه صدر را به عنوان ترس...و نادانی تلقی میکنند،،اخه چه فکری میکنیدو سه ماه حقوق نمی دهید..مگر ما بجز حقوق منبع در امد دیگری داریم.....نان خالی هم بخواهیم بخوریم باز نمی توانیم ..همش قول الکی،،وعده دروغین،،،ومن بازنشسته در شب عید شاکی؟ (2728)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۱۹:۵۷:۱۴
 
abdolahi
باسلام
الان نزدیک عید و حقوق ۳ماهشون روندادن اخه این چه وضع ۳۰سال زحمت کشیدن حالا اینه جوابشون (2729)
۱۳۹۴-۱۲-۱۲ ۲۰:۵۸:۴۴
 
به نام خدا ---افرادی معلوم الحال که فقط دارای عناوین کاغذی وتهی از
واقعیات بودند.چه زمین وخانه وماشین وحقوق ومزایاوپاداش های ویژه
ومحرمانه بسیاربالاو رانت ومزایای سفرهای مکررخارج هزینه برببهوده و
عبث ودلارهاوریالهابی که دریافت نکردندوچه شرکت هاومعادنی راکه از طریق رانت و رابطه و واسطه،به دست نیاوردند؟!.همین گوش به فرمانان
بودندکه به خاطرطمع ودنیای پست وزودگذرخود.چه ظلم هاکه نکردند و
چه بلاهایی که ازچندین سال پیش تاکنون برسرصنعت مادر ومعادن و
صندوق فولاد درنیاوردند؟!.و امروزهم ضمن برخورداری ازهمان رانت هاو
شرکت هاازبازنشستگی ظاهری خود،حقوق خیلی بالایی دریافت می کنند.
غافل ازآنکه خدادرکمین ستمکاران است(قرآن مجید) اگرگورخائنهاوعمله
ظلمه ای همچون گلشائیان،فروغی وغیره وسرنوشت آنهاراازشبکه مستند
سیمابه ابن روزها به بینند (2732)
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۱۳:۲۲:۵۴
 
ادامه کامنت قبل ........اگرگورخائنين وعمله ظلمه ای همچون گلشائىان ،
محمدعلی فروغی وغیره وسرنوشت آن هاراکه این روزهاازشبکه مستند
سیمادرحال پخش است به بینند شاییدبه خودآیند.
قرآن مجید: و در روزیکه همه ازقبرهابرانگیخته می شوند مرارسوا وخوار
مگردان.روزیکه نه مال سودمی دهد ونه فرزندان مگرکسی که با قلب سلیم به پبشگاه تو روی آورد.-البته مهمترین شرط داشتن قلب سلیم کسب روزی حلال است.حالا پیدا کنید؟ پرتقال فروش را؟!. (2734)
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۱۳:۵۲:۰۸
 
بنده خدا قبلا هم نوشتم مگر این چیز ها در این ها تاثیر دارد ... (2739)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۲۰:۲۸:۰۵
 
بازنشسته
اری سر تا سر زمستان بدون حقوق ماندیم وصدایمان هم در نیامد.وحسرت خیلی چیز های مشروع بدل خانواده یمان ماند،تو گویی که در سی سال گذشته نه اینکه در گرمای 1700 درجه در سوله های کوره قوس... ودر گرمای بالای 50 اهواز در خدمت تولید این کشور بودیم این بود اجر ومزد دستمان،،،،هرت اباد هم برای خودش قوانین، وحساب کتاب دارد (2742)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۴ ۱۵:۳۷:۵۳
 
ابراهیم دستمزد گفته روز گار سیاهی در انتظار بازنشستگان و صندوق فولاد است (2753)
۱۳۹۴-۱۲-۱۵ ۱۹:۳۹:۳۳
 
بازنشسته
اگر خاطر همکاران باشد برای شرکت پولساز ایران خودر و مشکلاتی بوجود امد وکار کنانش یک ماه دیر حقوق گرفتند.. بلا فاصله روحانی از بانک برایشان تامین بودجه کرد وبا دادن وام بیست وپنج میلیونی به مردم شرکت را از ورشکستگی نجات داد اما ما در ششمین سالی هست که به این درد مبتلا هستیم ولی کسی کاری انجام نمی دهد،، میدانید چرا؟ چون خیا لشان از بابت ما راحت هست ومیدانند بخاری ازما بر نمی اید!! با تجمع جلوی مجلس به اتفاق خانواده،،،،یک فراخوان (2762)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۱۶ ۱۴:۳۹:۱۳
 
بازنشسته
پس این معوقات چی شد بابا حرف خودتون هم قبول ندارید چرا حرف میزنید عمل نمیکنید (2794)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۲ ۱۴:۵۲:۴۵
 
بازنشسته
اقای ابراهیم دستمزد.....دست مریزاد...مگه نگفتی هفته اول اسفند!..الان هفته سومه..پس چی شد؟جقوق دی ماه را که بابت بدهکاری های ..سه ماه قبل دادیم!!! اقا جان عید،،سال نو،،،بخوره توسرمون....سفره هایمان خالیست!،،،،والله،،بالله،،،به هرکه باور واعتقاد.داری...ما ابرو داریم..داره برای ما مهمان از شهرستان میاد،،اخه چه کنیم؟ گرفتار شما ها شدیم؟اگه خودمان نخوریم، مهم نیست! نمیشه جلوی مهمان بی ابرو بیشیم! .همه هم گرفتار هستند ندارند .از کی قرض کنیم. همین چند روز پیش بود بدهکاری ماه های گذشته را دادیم...دوباره بریم گردن خم کنیم.....خداوند از بانی این بی ابرویی نگذره (2800)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۴ ۰۰:۳۹:۲۳
 
الهی آمین (2803)
۱۳۹۴-۱۲-۲۴ ۰۹:۴۷:۱۱
 
00000
الهی هزار بار آمین بخدا بیچاره شدیم (2806)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۴ ۱۴:۵۸:۰۰
 
ما منتظر حقوق اسفند هستیم (2807)
۱۳۹۴-۱۲-۲۵ ۱۹:۳۶:۱۶
 
بازنشسته
حقوق دی و بهمن رفت برای بدهی های ماههای قبل مرد باشید حقوق اسفند را بدهید (2808)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۶ ۰۰:۰۱:۲۴
 
بازنشسته
اینها از چند ماه قبل زمزمه ندادن حقوق اسفند را راه انداخته بودند. (2810)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۶ ۱۴:۵۴:۲۷
 
خودشان پیامک کردند پرداخت می کنیم (2811)
۱۳۹۴-۱۲-۲۶ ۱۸:۵۰:۵۷
 
.....
امیدوارم ربیعی پیام تبریک نفرستد ایشان قرار بود سال گذشته در فرصتی برای ما بازنشستگان توضیح دهد که این نابسامانی از کجا آب می خورد که طول سال ایشان از پاسخگویی فرار کرد ! (2812)
۱۳۹۴-۱۲-۲۶ ۱۸:۵۹:۲۹
 
باید به اقای وزیر گفت زرشک (2813)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۷ ۱۷:۲۰:۰۸
 
آقای مجتبی احمدی زبان دولت نشوید بگذارید خودشان جوابگو باشند شما که هیچ قدرتی ندارید چرا زبان دولت هستید مگر این صندوق بی صاحب شده چقدر سهام دارد که شما دائما از آن می فروشید و حقوق ماهیانه ما باید باهزاران زور و تجمع و تذکر نماینده استاندار و...برای آن سینه میزنند و دردی از من بازنشسته دوا نمی شود ! (2814)
۱۳۹۴-۱۲-۲۷ ۱۹:۴۹:۲۲
 
محمد
به ولای علی و به قران قسم یک ریال از مطالبات ما را پرداخت نکرده اند امیدوارم رییس جمهور رسیدگی کنند (2816)
۱۳۹۴-۱۲-۲۸ ۱۰:۲۱:۱۶
 
علیرضا
ایکاش هییت رسیدگی به دروغگویی فولاد را داشتیم تا به این اسانی دروغ نمیگفتند که معوقات پرداخت شد من از سال 88 معوقه دارم مستاجر هم هستم دو بچه دانشجو هم دارم در این اوضاع گرانی هم محتاجم (2817)
۱۳۹۴-۱۲-۲۸ ۱۰:۲۶:۵۲
 
بازنشسته
اقایون مثل نقل و نبات دروغ میگند بابا حیا هم خوب چیزیه برای همینه میگند سیاست چیز کثیفیه والا شما دیگه نوبرید بازنشسته بدون حقوق اسفند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2818)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۸ ۲۱:۰۸:۰۹
 
بازنشسته
اگه این مسيله توی ژاپن کشور کفر اتفاق میافتاد وزیرش خود کشی میکرد اما تو کشور ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟(حقوق ندادن اسفند به بازنشسته) (2819)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۸ ۲۱:۱۲:۰۷
 
بازنشسته
در یکی از سایت ها فیش حقوق یکی از مدیران صندوق بازنشستگان را زده بودند!!!!! 12 میلیون وهشتصدو چهل هزار تومن حقوقش بود ..این حقوق اسفند ماه!!! خوب معلومه ده نفر را مامور میکنند از نظر مالی برای اینکه صد هزار بازنشسته را سر کار بزارند... حقوق اسفند همه بازنشستگان کشوری امروز جمعه 28/12/94...پرداخت شد غیر از بازنشستگان فولاد (2820)
۱۳۹۴-۱۲-۲۹ ۰۰:۳۲:۴۴
 
بیست و پنجم فروردین همه در تهران جلوی صندوق بازنشستگان فولاد (2845)
۱۳۹۵-۰۱-۱۳ ۱۸:۳۸:۴۳
 
آدرس؟ (2846)
۱۳۹۵-۰۱-۱۳ ۲۳:۱۷:۲۰
 
تهران - خیابان خالد اسلامبولی بین 12 و 13 دفتر مرکزی صندوق بازنشستگان فولاد آدرس دقیق هم روی سایت صندوق فولاد هست (2847)
۱۳۹۵-۰۱-۱۴ ۱۷:۰۶:۴۴
 
بازنشسته فولاد
دلتون نمیاد حقوق اسفند 94را بدید؟ اقایون مدیران حقوق چندین میلیونی و پاداش انچنانی هم که گرفتید مسافرت خارج از کشورتون هم که رفتید خستگیتون بر طرف شد؟؟؟؟ التفات کنید حقوق سال قبل!!!!!! را بدید (2848)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۵ ۱۸:۱۰:۵۷
 
احمد
سلام شما که نماینده ها را انتخاب کرد و تا حالا نیرنگ برسرتون زدند انتظار حقوق بکشید تا 4 سال دگر شما که 10 سال کلاه بر سر تون می گذارند نه مابلتفاتی نه سختی کار نه حق مدیریت ونه وام نه رفاهی بعد می گویند ما بر حقیم این عدالت مال کدام کشور است (2857)
۱۳۹۵-۰۱-۱۶ ۱۸:۴۹:۵۴
 
این نوع عدالت جدید است ما ندیده بودیم ! (2862)
۱۳۹۵-۰۱-۱۸ ۰۸:۴۳:۰۰
 
بازنشسته
رفتم الحاقه بیمه بگیرم گففتند صندوق بدهکار است به بیمه (2870)
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۲:۵۶:۲۸
 
با این حقوق دادنتون هم ردیف داره هم قافیه (2864)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۲:۲۷:۵۸
 
نمی توانید استعفا بدید (2865)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۲:۲۹:۱۶
 
حیا کنید (2867)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۲:۳۲:۲۲
 
اگر انسانید اعتراضات بازنشستگان را تمام و کمال انعکاس بدهید حتی اگر توهین باشد چون کسی که با معیشت بازنشسته بازی میکند لایق توهین کردن است (2868)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۲:۳۷:۰۷
 
متاسفانه هر سال دریغ از پارسال (2869)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۱۹ ۱۲:۳۹:۰۹
 
بازنشسته
صندوق بازنشستگی فولاد خیلی بیدرو پیکر شده سایتش که به درد نمی خورد تا بقیه اش (2875)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۱ ۱۵:۱۰:۴۹
 
بیژن رفیعیان
چرا حقوق اسفند 94 بازنشستگان ذوب اهن اصفهان تا به امروز شنبه21 فروردین95 هنوز پرداخت نشده است لطفا جواب مارا بدهید (2876)
United States
۱۳۹۵-۰۱-۲۱ ۲۲:۳۲:۵۶
 
یعقوبی
باسلام
درخصوص سختی کار+حق سرپرستی پرسنل زحمتکش
چه اقدامی صورت گرفت؟
ممنونم ازتوجه هاتون🍃🌺🍂 (2899)
۱۳۹۵-۰۱-۲۶ ۰۱:۳۵:۵۹
 
بازنشسته
بعد از دوماه پنجاه درصد حقوق اسفند را میدهند خجالت داره بابا خجالت بکشید حق خوری تا کی وچه اندازه ؟این کشور صاحب نداره؟حیا کنید (2913)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۱-۲۸ ۱۴:۳۲:۴۶
 
اکادالفقران یکون کفرا (2921)
۱۳۹۵-۰۱-۳۰ ۱۱:۱۳:۳۲
 
بازنشسته
کلی تو خبر گزاریها تیتراژ زدند مشکل بازنشستگان حل شد پس کو نیمی از حقوق اسفند۹۴و فروردین۹۵پنجم اردیبهشت هستیم افتابه لگن هفت دست شام و ناهار هیچی!!!زکی (2962)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۵ ۱۹:۳۰:۴۰
 
این حرفها برای ساکت کردن بازنشسته هاست وعده سر خرمنه (2969)
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۰۶ ۱۶:۱۱:۱۸
 
از قدیم گفتن دروغ که ... نیست.رسم این مسئولین محترمه!!!! (2979)
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۰۸ ۱۴:۱۹:۴۴
 
بازنشسته
هر وعده که دادند همه مشتی دروغ بود ... والی اخر (2987)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۱۱:۵۰:۳۵
 
من جایی را, سراغ ندارم که حقوق کارگری را قسطی پرداخت کنند. حتی شاگرد سبزی فروش هم کامل حقوق میگیره میدانی چرا؟ لعنت به خودم که جوانی وعمرم را صادقانه در این تشکیلات بیدر وپیکر سپری کردم (2995)
۱۳۹۵-۰۲-۱۱ ۰۲:۱۳:۱۸
 
هوالخبیر--ایرج میرزا اشعاری دارد که من فقط یک بیت از اشعارش را به یاد دارم.گویا آن مرحوم پاسخ های مسؤلين پرداخت حقوق بازنشستگان فولاد امروز را می دیده ومی شنیده است! و آن بیت این است:
هر وعده که دادندبه ما، باد هوا بود هرنکته و هر گغته غلط بود و ریابود. (3017)
۱۳۹۵-۰۲-۱۴ ۱۶:۲۵:۲۱
 
بازنشسته
اقای نوروزی... برادر متعهد من برادر نماز خوان من....کی ودر چه تاریخی مطالبات صنزدوق بازنشستگی را تسویه کردی انهم در سال 94 ...اگر مراد از مطالبات حقوق است. ا...که سخت اشتباه میکنی. منظور ما از طلب هایم از سال نود ویک...تا کنون است..که حتی یک ریال هم پرداخت نشده اینکه مصاحبه شما با رسانه ها اعلام داشتی..تمام مطالبات پرداخت شده....یا ازروی اگاهی است. ( دروغ) است. واگر از روی اطلاعات غلطی است که به شما دادند...( وای بر مدیری که نداند دور وبرش چه میگدرد). شما فقط حقوق را پرداخت کردید. انهم با جگر خونی... (3001)
۱۳۹۵-۰۲-۱۱ ۱۷:۴۷:۱۰
 
بازنشسته
اقای نوروزی... برادر متعهد من برادر نماز خوان من....کی ودر چه تاریخی مطالبات صنزدوق بازنشستگی را تسویه کردی انهم در سال 94 ...اگر مراد از مطالبات حقوق است. ا...که سخت اشتباه میکنی. منظور ما از طلب هایم از سال نود ویک...تا کنون است..که حتی یک ریال هم پرداخت نشده اینکه مصاحبه شما با رسانه ها اعلام داشتی..تمام مطالبات پرداخت شده....یا ازروی اگاهی است. (دروغ) است. واگر از روی اطلاعات غلطی است که به شما دادند...( وای بر مدیری که نداند دور وبرش چه میگدرد). شما فقط حقوق را پرداخت کردید. انهم با جگر خونی... (3002)
۱۳۹۵-۰۲-۱۱ ۱۷:۴۷:۱۸
 
بازنشسته
اقای نوروزی... برادر متعهد من برادر نماز خوان من....کی ودر چه تاریخی مطالبات صنزدوق بازنشستگی را تسویه کردی انهم در سال 94 ...اگر مراد از مطالبات حقوق است. ا...که سخت اشتباه میکنی. منظور ما از طلب هایم از سال نود ویک...تا کنون است..که حتی یک ریال هم پرداخت نشده اینکه مصاحبه شما با رسانه ها اعلام داشتی..تمام مطالبات پرداخت شده....یا ازروی اگاهی است. ( دروغ) است. واگر از روی اطلاعات غلطی است که به شما دادند...( وای بر مدیری که نداند دور وبرش چه میگدرد). شما فقط حقوق را پرداخت کردید. انهم با جگر خونی... (3003)
۱۳۹۵-۰۲-۱۱ ۱۷:۴۷:۲۷
 
بازنشسته
جناب نوروزی؛:..... خودت میدانی مراد از مطالبلت حقوق ماهیانه نیست....وقتی سخن از مطالبات میکنید همان طلب سال91 تا کنون است این مطلب را شما بهتر از هرکس دیگر میدانید ایا میخواهید به رسانه ها القا کنید بازنشستگان صنعت فولاد دیگر طلبی ندارند ورفع مسولیت کنید؟ برادر گرامی...میدر شایسته وارجمند من کارگر بیسواد که نباید این واضحات را برای شما کالبد شکافی کنم. قدری در هنگام سخن گفتن با رسانه ها کلماتی را که بکار میبرید هجی..هجا...کنید....بازنشستگان صنعت فولاد تا این تاریخ 11/2/95...هیچکدام از مطالباتی را که از سال نود...ویک طلبکار بودند دریافت نکردند. اما درسال 94 همه حقوق خود را گرفتند. ودر سال 95 حقوق فروردین مانده.که انرا هنوز پرداخت نکردید..والسلام......بازنشسته بدهکار سفره خالی سی سال کارده صنعت فولاد (3008)
۱۳۹۵-۰۲-۱۲ ۱۵:۵۴:۲۴
 
بازنشسته
در چه تاریخ مطالبات .بازنشستگان فولاد را پرداخت کردید....اگر مراد ومنظور حقوق است. .که انچیزی را که پرداخت کردید..انهم بادلت وجگر خونی اسم دارد. ونام شریفش. حقوق...ماهیانه...است...مطالبات یعنی سنوات..پاداش..وطلبهای. متفرقه هست...عزیزان درست است پیر شدیم اما هنوز,خرفت نشدیم...اگر میخواهید افکار عمومی. ورسانه ها را فریب دهید..ان حرف دیگری است..وگرنه ما سینه سوختگانیم... (3011)
۱۳۹۵-۰۲-۱۳ ۰۴:۲۸:۰۱
 
دریکی ازکامنت های فوق،برادر محترمی،شعری ازایرج میرزا بیان کرده که زبان حال بازنشستگان فولاد است وگفته اند که همین یک بیت را به خاطر دارند.ایشان می توانند اشعار را به صورت کامل در اینترنت ببینند. (3019)
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۰۷:۰۸:۵۰
 
بازنشسته
دیروزدچهارشنبه 14 اردیبهشت نود وپنج برای دیدن دوستان قدیم سری بهدکانون بازنشستگان زدم .به خداوندی خدا، وبه مقدسات با صحنه ایی روبرو شدم دردهایم فراموشم شد؟..همکاری مسن تر ازخودم وبا حالی نزار که گویا کارگرذقدیم ذوب اهن بوده وبا حقوق کمتر از 1 میلیون با چشمانی گریان از مدیر کانون درخواست پول برای خریدن دارو میکرد،منشی کانون میگفت برای نیم ساعت در پله های کانون ضعف کرده بود،مدیر هم که اهی در بساط نداشت با توسل به ما چند نفر که انجا بودیم درخواست پول میکرد،ومیگفت حال خود وهمسرش سخت بیمار است، پیش خود اهی کشیدم وگفتم ....مگر نمیگویند کفر میماند اما ظلم نه؟؟؟؟؟؟؟ (3024)
۱۳۹۵-۰۲-۱۶ ۰۲:۴۲:۵۷
 
بچه ها دوباره که شد همان قبلی پس چرا فیش های حقوقی را نمی زنند (3046)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۹ ۱۰:۳۵:۳۴
 
بازنشسته
در یک سیستم فاسد ادارای،که دولت دست در جیب کارگران میکند باید در نظر بگیرد وقتی خانواده کارگری که عمری را با شرافت وابرو داری وبا سرخ کردن سیلی ونداری برای خودش عزت و حیث خریده اکنون با حقوقی ناچیز که انهم سه ماه نگرفته دیگر راهی برای حفظ ونگهداری ان ابرو می ماند، جوانش، دخترش، درخواست پول دارد از سرپرست خانواده،از پدر دردمندش،از پدر بیمارش، با شرمندگی وسر به زیر انداختن،به فرزندان ،تمام غرور مردانه ،وپدرانه در یک لحظه دود در اسمان میشود،چه بگوید،؟ چه کسانی را مسول این شرمندگی بداند،؟،دریغا نه جایی است که فریاد براری، ونه جایی است که تظلم خواهی کنی ... (3048)
۱۳۹۵-۰۲-۱۹ ۲۰:۰۰:۲۷
 
مابن نیوز! به تبعیت ازکسی که سبد کالا پخش کرد وآن همه افتضاح را نشان داد وبعدا هم گفت آب خوردن و.......شما به تحریم ها وابسته است. تونیز،فقط،عجز ودرماندگی یک مشت کارگر مستاصل درمانده را که همه شبیه به هم بوده وتکراری است.پخش می کنی.این ترفندهای نخ نما شده فقط دشمن راوادار به باجگیری بیشتری نموده است.متاسفانه،درطول تاریخ،ضربات سهمگینی که بر این مردم وکشورواردشده،ازاینگونه رفتار. ها بروزکرده است.قبلا موضوعی ارسال شدکه دقیقاعلت و ریشه ظلم و. وعده های پوشالی طرف های بازنشستگان رانشان می داد ونه غیرشرعی. بود ونه غیر قانونی؟!وروزنامه های قانونی کشور هم مرتبابه تفسیرو. تشریح آن می پردازند.امادرمساعدت ازآن (فرد) باعدم انتشارآن،نشان دادی که مثل او دشمن آگاهی مردم هستی! (3056)
۱۳۹۵-۰۲-۲۰ ۱۵:۳۳:۲۰
 
وقتی تنها حقوق یک مدیردولتی،غیرازسایرمزایا 80. میلیون تومان است و ۷ سال معوقات کارمندانش رایکجامی پردازند ونیزسالانه. 11 هزار. میلیاردتومان مواد آرایشی وارد می کنند.پس چرا باحقوق ومعوقات ما. اینگونه بازی می کنند ؟ (3061)
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۷:۵۲:۵۱
 
غلام
ما مطالبات چند سال گذشته مخصوصا سال 1391 را نگرفته ایم. لطفا" اعلام کنید کی قرار است به ما بدهید . اگر هم که نمیخواهید بدهید هم به ما بگید چون این پول حق زن و بچه های ما است واز گلوی هیچکس به این راحتی پایین نمی رود. (3060)
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۴:۲۶:۳۳
 
عباسی
با سلام خدمت شما عزیران
تا جایی که بنده خبر دارم اقای دکتر ربیعی وزیر محترم رفاه دستوری مبنی بر تکمیل و احرای احکام سال 91 از جمله گروها و سختی کار و غیره را صادر کرده اند که انسال حتما اجرایی شود
البته امیدوارن ابن دفعه سرکاری نباشد و واقعا با توجه به مبالغ بودجه 95 این تمر اجرایی شود و حقوق ها نیز در سر وقت بدون تاخیر واریز شود (3063)
۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ۱۰:۵۶:۵۱
 
جناب آقای نوروزی خدا وکیلی از نظر تکنوکراتی یک کاری بکنید این اضافات ما عمل شود پس از 52 روز که این کارمندان سخت کوش صندوق فولاد تازه فیش های مطابق با اسفند ماه را تهیه کرده اند حتما زحمات این کارمندان عزیز هم مثل کار کردن وزیر رفاه است . (3064)
۱۳۹۵-۰۲-۲۲ ۱۶:۳۶:۳۲
 
بازنشسته
تمام اخبار شنیده شده در مورد احکام ویا درست شدن حقوق بازنشستگان بازی دیگری است که برای خریدن وقت و وفریب نمایندگانی که سه روز درب مجلس تجمع کرده بودند ، اجرا میشود! میپرسی چرا؟ همکار خوش باور من اکنون چندین کانون... امور ،،دفتر ودستک با تعداد کثیری کارمندان زن ومرد در تهران وشهرستان ها وجود دارد،،، اگر این افسانه ها، ورویاها واقعیت دارد چرا هیچکدام از ان تلفن ها حاضر به جواب گویی ..حتی جواب گویی نیستند،دوم! هنوز فیش حقوق فروردین صادر نگردیده !!؟!! چه رسد به حقوق اردیبهشت ! ومطالبات!خوب اگر اراده، وصداقت در کار است چرا هیچکس حاضر به جوابگویی نمی باشد،وسوم اینکه ربیعی خود واضح وبی پرده گفت صندوق بازنشتگان کشوری ورشسکته و بدهکار به مبلغ 501 میلیارد تومان به بانک های کشور است.....اری همکاران صادق وخوشبین اینها فقط ترفندی بیش نبود تا همکارانمان برای روز چهارم تجمع نکند ودستور امد به هر طریق ممکن جمع شود... (3066)
۱۳۹۵-۰۲-۲۳ ۰۲:۲۶:۲۶
 
بازنشسته
حقوق یعنی کار را می فروشی ومزد میگیری اما وقتی از مزدت بدون اجازه. وبا توجیهه قانونمند، بودن مبلغی از ان را کسر میکنند،،وبه تو امید میدهند در اینده که طبق قانون بازنشست شدی وناتوان انرا به تو بر میگردانیم، اگر بیمار شدی، انرا بابت درمانت به خانواده ات پرداخت خواهیم کرد، اینک طبق همان قانون باید انرا به عنوان مبلغی که طی سی سال از ما گرفته شده ،پس بدهند،،اما نه قانونی هست،،، ونه عدالتی،،،وقتی میگیرنند هزاران مدیر،، ومتولی زیر انرا امضا میکنند،ولی وقتی که می پرسی اقایان خانوادهام در تنگنا گرفتار ند،حقم را میخوام،هیچکس سلامت را پاسخ گفتن ،وهیچ مسول ومدیری، یافت می نشود،،،،این است هرت اباد،، وبخور،،بخور ابادی به نام مدیریت اداری،،بازنشستگان فولاد،،،،بخندیم،،به این اوضاع؟ یا بگیریمدبه حال خود (3075)
۱۳۹۵-۰۲-۲۴ ۰۲:۵۲:۴۰
 
بازنشسته
ماین نیوز شما قلم بگیر ولی ما می نوسیم....عزیزان بازنشسته همه وعده ها سر کار گذاشتن تجمع کنانی بود که به عنوان اعتراض به مجلس...وصدا وسیما رفته بودند،،،،وگرنه چرا هیچ کانون ،،وان همه دفتر و دستک با طول وعرض ،شیک،وغلط اندازشان ،حتی جواب تلفن ها را نمی دهند؟ چرا اگر امیدی به پرداخت هست فیش حقوق فروردین را هم ندادند،مگر نه اینکه ماه های قبل،از بیست روز پیشش فیش را میدادند؟پس هیچ جایی جواب منطقی ودرستی به تو نمی دهند گوشی ها ی مسولان کانون خاموش،،،،وهمه در سردر گمی گیج ومبهوت ماندن،به امید حقوق منتظر ننشینید ،دوباره تجمع،،،تجمع،،،تجمع وفقط چاره کار همین است ،،حق ترا در سینی طلا تقدیمت نمیکنند،، در اینجا هرکس بفکر خویش است (3076)
۱۳۹۵-۰۲-۲۴ ۰۳:۰۵:۲۳
 
باباشد 24 اردیبهشت نمی خواهید حقوق ما را بدهید بودجه هم که 3 دوازدهمش را مجلس تصویب کرده چرا کولا مالی می کنید (3081)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۵ ۱۴:۱۱:۲۱
 
فکر کنم حق دادنی نیست و گرفتنی است ! (3082)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۵ ۱۴:۱۲:۰۳
 
بازنشسته
ماین نیوز ! کجایی؟کجایی؟ جوهر پرینتر تمام شده ؟یا جوهر خودت؟ نترس! مگه ما موارد دروغ ،ومصداق افترا می نویسیم؟ اگر یک ایرانی واقعی هستی میدونی تو این مملکت چی میگذره.! چرا جا زدی؟ دیگه کامنت هارا پاس نمکنی.گرفتاری تعدادی کثیری(100 هزار بازنشسته) که مدت سه ماه میشه سفره نان شان خالیست،گرفتاری کمی است؟ که از بیان ان می گریزی، فیش حقوق مدیران را ندیدی؟ 800 ,200, در جاهایی به یک میلیارد تومن هم رسیده، انوقت از پرداختن حقوق 1 میلیون تومن کارگران خوداری میکنند، ایا این دروغ وتهمت است،،،،،،گفته بودن ماین نیوز یا اصلا تما این نیوزها ،،به اسمش را نبر وابسته است، وسوپاپ اطمینان است،ولی خوب شد،ثابت کردی (3083)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۶ ۰۱:۵۶:۵۲
 
همکاران..توجه بفرمایید.... دیروز برای بازنشستگان نیروی های مسلح پیامکی مبنی بر پرداخت نشدن حقوق اردیبهشت بدلیل نبودن بودجه ارسال گردید بلافاصله با واکنش بارنشستگان وخانواده هایشان روبرو شد.وانعکاس ان در رسانه های داخل وخارج چنان دستپاچگی در سران دولت بوجود اورد که با حقیقت داشتن مورد.انرا تکدیب وحقوق انان را از بودجه نا معلومی پرداختن.عنابت بفرمایید که تبعیض. بازنشسته تا بازنشسته هایی که سه ماه به چهار ماه حقوق نمیگیرند وبنی بشری حاضر به جوابگویی واهمیت نیست نا کجاست...واینها همه از بی تفاوتب خود ما و..درکتج خانه نشستنمان نشات میگیرد....عزیزان بفکر خانواده هابمان باشیم. تا خودمان زنده هستیم اینطور است اگر فردا سر به زمین. بگزاریم زن وفرزندمان ایا میتوانند حقمان را بستانند?? (3092)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۹ ۰۲:۵۳:۱۷
 
باز نشسته
جناب نوبخت ما را در موقعیتی قرار می دهید که مجبور ب گفتن مطالبی شویم که ناچارا چاپش ممکن نشود. چرا اکرور بیست وهشتم اردیبهشت نود وپنج در جمع خبر.نگاران ورطسانه ها اعلام داشتی مگر ما میتوانیم حقوق بازنشستگان را نپردازیم? خودت وربیعی خوب میدانی که چقدر این حرف شما درد اور تر از ان سه ماه تا کنونی که حقوق صنعت فولاد را نپوداختید.مگر اینکه از ،دیگر بازنشستگان حساب برده وبرای. این قشر عظیم وزحمت کشی که صد برابو از دیگران!!!!! سختی کشبدند ارزشی قایل نیستید.......نکنید دیگر بیش از این ما را تحقیر نکنید (3093)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۹ ۰۵:۲۳:۳۰
 
نمردیمو معنی مشکل حل شدن حقوق بازنشستگان را هم افهمیدیم !!!!!!!! دو ماه از سال گذشته هنوز حقوق ندادند پیش خودشون میگند اینها دیگه عادت کردند... (3097)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۹ ۲۲:۰۴:۲۸
 
بازنشسته
دیروز 28/2/95 پیامکی برای بازنشستگان نیرو های مسلح فرستاده شد...مبنی بر نبودن بودجه و نپرداختن حقوق اردیبهشت این خبر چنان واکنشی داشت که همه متولیان صندوق بازنشستگان...وزیر...وکیل...نماینده..به دستپاچگی وترس خبر را تکدیب کرده واز زیر کوه قاف برایشان پول تهیه کردند واین در حالیست که نزدیک به سه ماه حقوق ما فولادی ها پرداخت نمیشود وبنی بشری ککش هم نمی گزد !" میدانید چرا? چون انها از حقشان بسادگی نمی گدرند وفورا واکنش نشان می دهند اما ..
.!"! ما.
متل بچه مدرسه ها هنوز میترسیم اعتراضی به این بی عدالتی بکنیم ..ترس تا کی (3098)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۰۳:۳۹:۴۵
 
بازنشسته
اضهارات ربیعی در سال قبل اینجا نمود پیدا کرده!!!! البه برای قشر خاصی،جناب نوروزی.....ربیعی،،،نوبخت،،،فقط این ورشستگی صندوق بازنشستگان کشوری باید شامل همه شود یا ما فولادی ها،،،؟؟!!چطور است برای گرفتن حقوق صنعت فولاد وبازنشستگانش از صندوق کشوری مستثنی هستند!؟ اما زمانیکه صندوق اعلام ورشستگی میکند فورا بازنشستگان صنعت فولاد زیر مجموعه همان صندوق ورشکسته میشوند.....یعنی در زبان عام هم در عروسی وهم در عزا قربانی ( برداشت بی رویه مدیران قبل) میشویم بدون انکه این گرفتاری اساسا مسببی هم داشته باشد... (3105)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۲ ۱۷:۱۴:۲۹
 
بازنشسته
جناب ربیعی،،، تصور شما از بازنشسته ایی که در استانه هفتاد سالگی ،،دارای عروس،،داماد،،نوه وکمی تا مختصری ابرو که متصل واویزان چندر حقوق بازنشستگی است ونه تنوان کارکردن ونه سلامت جسمانی،،ونه محل در امد دیگریست،،چگونه است که نیمه اخر راه زندگی ناجوانردانه،،رهایش کردید،وبا ان همه خدمت صادقانه ایکه طی سی سال گذشته انجام داده،،چتر حمایتی وتامینی را از سر خود وخانوادهاش برداشتید،،چگونه است؟؟؟ ایا به این موارد بظاهر پیش پا افتاده اساسا فکری هم میکنید ؟،،وزیر محترم سه ماه حققی دریافت نکردم،،،،ایا من بیمار از حاصل کارهای سخت نیاز به دارو ندارم؟؟ایا عزت وابروی من باید در این اخری عمری لگد مال بی تفاوتی ویاچپاول دزدان با اتیکتی که کلی یدک ودنبالچه رسمی دارند بشود؟ ایا رسم مدیریت کشور داری اینگونه است؟ ایا شعار کرامت بازنشستگان فقط برای فریب دیگر کارمندان جوانی که سخت کوشانه به خدمت صادقانه مشغولند داده نمیشود؟ چگونه می اندیشی که این چنین بی رحمانه عرصه زندگی را بر ما تنگ کرده اید وهیچ ابی از ابی تکان هم نمیخورد وکک بیخیالی بدن مبارکتان را هم نمی گزد ایا متوانید بفهمید بر ما وخانواده ما چه کرده ید،، ؟ ایا هنوز میتوانید اوار بی لیاقتی وبی تدبری مدیران صندوق بازنشستگی فولاد را از زندگی بهم ریخته ما جمع کنید؟؟ در پایان از خداوند سبحان فقط یک ارزو دارم انهم نمیرم وذلت کسانیکه چنین مصیبتی را برای ما وخانواده یمان رقم زدند را ببینم!!!!!!!!! (3114)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۰۴:۳۱:۲۰
 
بازنشسته
اخه ازیک طرف بودجه اختصاص میدهید از طرف دیگر مصاحبه میکنید صندوق ورشکسته است؟! (3123)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۱۸:۰۱:۴۲
 
بازنشسته
اگر مدیری مدیریت کن تا به سود بدهی برسی اگر هم تشریفاتی هستی که......... (3124)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۱۸:۰۶:۱۶
 
فکرکنیدوخودتان راجای مابازنشستگان ذوآهن بگذارید.دوفرزنددانشجوآزاد.یک دخترعقدشده وقراراست عروسی کنند من یک بازنشسته ذوبآهن چگونه جهیزیه مختصرتهیه کنم .دزدی.کلاهبرداری.چک بی خودی که هرموقع دولت دلش خواست پاس بشه.پس سی سال کارچی شد... (3128)
۱۳۹۵-۰۳-۰۴ ۲۰:۵۴:۴۷
 
بازنشسته
یادش بخیر..روزگاران قدیم زمانیکه ما دانش اموز دبیرستان بودیم ومرحوم پدرمان بازنشسته بود ،یاد ندارم در هیچ زمانی حتی یک روز حقوقش پس وپیش باشد! مثل ساعت...حتی در دوره بهم ریختن اوضاع سالهای پنجاه وهفت که هیچگونه سیستم اداری کشور سامانی نداشت.وکشور در حال دگرگونی بود! اکنون که سی واندی از ان سالها گذشته در حالیکه نوه من دبیر ستانی هست اوضاعمان چگونه است؟؟؟؟،،،سه ماه حقوق نگرفیم!!!! (3138)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۵ ۲۰:۲۹:۲۱
 
ماین نیوزاز ۹۵/۳/۵ روزنه ارتباط با بازنشستگان رابسته است! فسم به
حق چیزهای ناشنیده ونادیده !.بندگان خدا که غیرازخواهش و التماس. چیز دیگری نمی گفتند ؟! . (3223)
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۹:۵۱:۰۴
 
بازنشسته
امروز سی ویکم خرداد... اعلام دریافت حقوق بازنشستگان کشوری شد...وما بازنشستگان فولاد دلخوش به وغده وعید های سرخرمن مسولین. دوباره حیران ومبهوت وبدون هیچگونه اطلاع رسانی. ..گویی اساسا به این کشور نعلق نداشته وهمچنان در اش انتظار باید بسوزیم.....چرا؟ مگر در بوق کرنا نکردند که بودجه دریافت شده وهمه اوضاع گدشته. تکرار نخواهد شد. انهم با عدر خواهی ربیعی....پس کو؟ (3208)
۱۳۹۵-۰۳-۳۱ ۱۳:۱۲:۰۹
 
بازنشسته
پس حقوق خرداد چی شد عروس تعریفی از اب درامدید؟ (3215)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۲ ۱۴:۳۰:۳۴
 
به نام خدا-- ازعالیجناب علی صدقی مدیرعامل محترم بانک محترم رفاه. که برخلاف گفته یکی ازمسیولان بسیار محترم وبسیار صدیق.هنوز سفت
ومحکم براریکه قدرت تکیه زده اند.در خواست داریم مثل سابق حقوق سروته زده ی ما بازنشستگان فولاد ازطریق بانک های موردنظرمان قابل.
دریافت باشد.صرفنظرازابنکه حقوق نیم بند ماهانه ی ما باتاخیرزیاد پرداخت می شودامااجباربه دریافت حقوق از بانک رفاه آنهم صرفابا کارت مشگلاتی را ابجاد کرده وموجب سوء استفاده دیگران شده است .درست است که این دریافت اجباری هدفمندطراحی شده است اما عالیجناب ،حداقل ازاین یک موضوع کوتاه بیایندتاجبران مافات شود.
یعنی مردمی که بنا به فرموده شما با افشای........ فریب خوردند و به تاله و نفرین پرداختندحالا به دعاو ثنا بپردازند. والسلام . (3238)
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۹:۱۶:۵۰
 
یاحبار--بعداز ارسال پیامی مبنی براینکه دریافت حقوق بازنشستگان فولاد،مثل سابق ازطریق بانک های دلخواهشان صورت پذیردتا مورد سوء استفاده ی دیگران قرار نگیرد.اطلاع حاصل شد که عالیجناب.محمد
علی سهانی مدیر عامل بانک رفاه شده است که همین در خواست از این
عالیجناب هم می شود. (3240)
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۲۰:۳۶:۴۳
 
بازنشسته
وقتی مسولی حرف. ویا وعدهای را می دهد بدنبال ان برای خود وزیر مجموعه اش توقع. وانتظار را بدنبال دارد....مگر اینکه ان سخنان دروغ و فقط وعده باشد...ومتاسفانه انچه ما تاکنون دیده ویا شنیدیم. یا دروغ بوده. یا وعده سر خرمن..وچقدر گفتن این نوع وعده وعیدها ودروغ ها برای مدیران ومسولین راحت واسان وبدون هزینه شده. اعلام کردند تمام..توجه. کنید تمام مطالبات بازنشستگان قولاد پرداخت شد واین در حالیست که فقط. حقوق های عقب افتاده را پرداختند. مطالبات. دست نخورده وبدون پرداخت یک ریال از سال نود ویک سر جای خود باقی مانده (3235)
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۴۰:۲۵
 
بازنشسته
وقتی مسولی حرف. ویا وعدهای را می دهد بدنبال ان برای خود وزیر مجموعه اش توقع. وانتظار را بدنبال دارد....مگر اینکه ان سخنان دروغ و فقط وعده باشد...ومتاسفانه انچه ما تاکنون دیده ویا شنیدیم. یا دروغ بوده. یا وعده سر خرمن..وچقدر گفتن این نوع وعده وعیدها ودروغ ها برای مدیران ومسولین راحت واسان وبدون هزینه شده. اعلام کردند تمام..توجه. کنید تمام مطالبات بازنشستگان قولاد پرداخت شد واین در حالیست که فقط. حقوق های عقب افتاده را پرداختند. مطالبات. دست نخورده وبدون پرداخت یک ریال از سال نود ویک سر جای خود باقی مانده (3236)
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۵:۴۰:۳۷
 
.بازنشسته
12درصد هم مثل سال 91 اعمال نشد چقدر بازنشستگان ذوب اهن بد بخت هستند (3242)
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۳:۰۲:۱۷
 
فیش حقوقی خرداد ماه صادر شده است بدون اضافه شدن در صدر سالیانه همه حقوقشان اضافه شده به غیر از بازنشستگان فولاد
چرا این قدر تبعیض جای سوال دارد (3246)
Romania
۱۳۹۵-۰۴-۰۹ ۱۸:۱۸:۰۶
 
بازنشسته
کدام تبعیض. فرق حقوق من وتو. همش با مدیران سی وهفت میلون تومان است.... شما به این مبلغ ناچیز میگوید تبعیض. پس. ان مدیری که. دویست وپنجاه میلیون میگیرد چی؟ ان تبعیض است...!!!!!!! مسابقه گداشتند..هرکه بیشتر بگیره اول. میشه...بی خیال بازنشسته. بلاخره از یک جایی قرض میگیره. پول دارو ودکترش را میده...من عقب نیافتم....این مهمه....خوب نیست. مدیر باشم. وفلانی تا دیروز زیر دست من بوده. پنجاه میلیون بگیره. من هفتاد میلیون بگیرم..؟ افت ندارد....کمی هم انصاف خوبه.....!!!!! عجب روزگار یست؟ (3248)
۱۳۹۵-۰۴-۱۰ ۰۷:۰۶:۲۳
 
یاحق--پسر خوب،این همه نق نزن ! که چراحقوق ناچیز و سر و ته زده ی. مارانمی دهند.افزایش 12 درصدی و معوقات چند ساله ی مارانمی دهند.
حق مدیریت مارانمی دهند ! چرا حقوق نامقدارمارا افزایش نمی دهند ! چرابابیمه ما چنین وچنان کردند و خدمات درمانی باهیچ جا فرارداد ندارد؟! چرا قشر عظیمی ازبازنشستگان را ازهمین خدمات درمانی بی خاصیت جداکردند؟ وبعدخودت را راضی کن که خب! افزایش 12 درصدی حقوق خیلی بیشترازتورم تک رقمی است و دوباره ساز مخالف سربده که اگرتورم تک رقمی شده ؟! چرا قیمت ما یحتاج عمومی چند. برابر شده؟! اگرکمبود منابع مالی واقعیت دارد! که ندارد.پس ماجرای حقوق های نجومی وپاداش های میلیاردی چه صیغه ایست؟! با این وجود
چرااین حداقل حق مسلم مارا نمی دهند؟! اما پسر گل میدانی که اشکال کارازخودمان است! چرا که خیلی کم به سخنان بزرگان وصدیقان گوش. می کنیم وخیلی کم به واقعیت آن می اندیشیم یا اصلا نمی اندیشیم.مگر سخنان رییس جمهور دلسوز فداکار صدیق راکه طی این سه سال به جز. اهتمام در رفع تحریم، شکوفایی اقتصادوتولید،سربلندی واعتلاواقتدار. مملکت،محرومیت زدایی،سخنان کاملا صدیقانه، حکیمانه وخردمندانه ی . توام با عقل وتدبیر و امید هم وغم دیگری نذاشته است نشنیده ای؟!که اخیرادریک ضیافت افطاری --رضایت به آنچه خداوندبربندگان خویش عطا فرموده را مورد تاکید قرار داد. (3254)
۱۳۹۵-۰۴-۱۳ ۱۵:۱۷:۲۲
 
حضرت مستطاب،سرکار اجل.آقای سردبیر ماین نیوز.چندمین بار است، مطالبی راکه آگاهی دهنده وگاهی همراه باانتقادات ضعیفی است،منتشر نمی فرمایید و اگرندرتامطلبی ازاین نوع راآنهم به صورت سلیقه ای پخش کرده اید،عمدادرپس چندین کامنت جاداده ایدتا خواننده با این تصور که مطلب قدیمی است آنرا نخواند! چند روزپیش مطلبی با این مظمون که نق نزن وبرای حل مشگلت به سخنان بزرگان. گوش فراده، ارسال شد که پخش نکردید! ضمن آنکه ازکارهای خوب آن بژرگ هم، رونمایی شده بود.خب.شایدفکر کرده ایدکه مطلب کنایه آمیزاست واین بدین معنی است که خود شما آن عزیز رادرخور این کارهای بر جسته وعیان نمی دانید.اماهمیشه تمام صحبت های آن عزیز بزرگوار برهمین محورهاست.پس بایدبر پایه تفکرشما،رسانه ها هم حرف های این یگانه را برای مردم پخش نکنند. (3257)
۱۳۹۵-۰۴-۱۵ ۱۰:۴۴:۳۱
 
بازنشسته
اعلام فرمودند در سال جاری بازنشستگان فولاد موردیذبرای دریافت حقوق ندارند!! ایا به این معنی نیست که اگر سال 95به پایان رسید سال بعد دوباره همان وضعیت سابق را خواهیم داشت؟ جناب نوروزی خواهشمندیم اعلام بفرمایید این معضلات وگرفتاری برای همیشه به پایان رسیده نه اینکه فقط امسال بدون اشکال پرداخت ها صورت میگیرد بنابر همین مورد است که نمی توانید در ماه روز مشخصی را اعلام کنید؟ یا اینکه هنوز ایا واگر واما در ردیف بودجه هست؟ بهتر نیست ما را از این وضعیت بلا تکلیفی نجات دهید؟ وواقعیت را بدانیم؟ (3250)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۰۴:۳۷:۰۴
 
بازنشسته
بازنشستگان صندوق فولاد. فرزندان ناتنی. صندوق باز نشستکی کشوری هستند......به همین دلیل است. که هیچکدام از شرایط معمول شامل حالش نمیشود.....باید فکری اساسی کرد... (3259)
۱۳۹۵-۰۴-۱۶ ۱۴:۰۰:۰۸
 
بازنشسته
تمام معوقات صد هزار بازنشستگان صنعت فولاد. به اندازه یک ماه حقوق یکی از اقایان نمیشود. این چه مصیبتی است که انرا به سالعای بعد موکول کردید. حتی 12 در صد سال 95 ..مگر سر جمع چقدر افزایش پیدا کرده که از پرداخت ان عاجز هستید؟ (3275)
۱۳۹۵-۰۴-۲۴ ۱۵:۴۵:۳۰
 
بازنشسته
تمام معوقات صد هزار بازنشستگان صنعت فولاد. به اندازه یک ماه حقوق یکی از اقایان نمیشود. این چه مصیبتی است که انرا به سالعای بعد موکول کردید. حتی 12 در صد سال 95 ..مگر سر جمع چقدر افزایش پیدا کرده که از پرداخت ان عاجز هستید؟ (3276)
۱۳۹۵-۰۴-۲۴ ۱۵:۴۵:۳۹
 
بازنشسته
12 در صد ناقابل به حقوق ناچیز ما اضافه شده...انوقت پیامکی از سوی روابط عمومی فولاد امده اگر بودجه .اضافات تصویب شد در اینده محاسبه وپرداخت خواهد شد...این در حالیست هنوز معوقات. سال نود ویک تا کنون به دست وعده وعید سپرده شده اگر ان معوقات پرداخت شود. این طلب جدید نیز پرداخت خواهد شد.. ..عجب مصیب..وگرفتعری پیدا کردیم با این تشکیلات به هم ریخته انوقت فیش های کلان مدیران را میبیند. با این طلب ناچیز مقایسه میکند....نفرت وبدبینی حاصلش میشود... (3281)
۱۳۹۵-۰۴-۲۶ ۲۳:۵۳:۳۳
 
بازنشسته
12 در صد ناقابل به حقوق ناچیز ما اضافه شده...انوقت پیامکی از سوی روابط عمومی فولاد امده اگر بودجه .اضافات تصویب شد در اینده محاسبه وپرداخت خواهد شد...این در حالیست هنوز معوقات. سال نود ویک تا کنون به دست وعده وعید سپرده شده اگر ان معوقات پرداخت شود. این طلب جدید نیز پرداخت خواهد شد.. ..عجب مصیب..وگرفتعری پیدا کردیم با این تشکیلات به هم ریخته انوقت فیش های کلان مدیران را میبیند. با این طلب ناچیز مقایسه میکند....نفرت وبدبینی حاصلش میشود... (3282)
۱۳۹۵-۰۴-۲۶ ۲۳:۵۳:۳۶
 
بازنشسته
12 در صد ناقابل انرا هم به اینده موکول کردند..اما امروز بازنشستگان خستگی ناپدیر صنعت فولاد در گرمای چهل درجه در جلوی مجلس تجمع کردند اری..... برای گرفتن حق ناچیزشان ساعت ها به اعتراض کردن ادامه دادند. قابل توجه مدیریتی که با فیش های نجومی خون بدل بازنشستگانی که حقوق 1 میلیونی خود را با تاخیر سه ماهه وچهار ماهه میگیرند....این بازنشستگان نمیگدارند اب خوش از گلویتان. پایین برود....اعتراض..پشت اعتراض. حتی اگر گوش نا شنوایتان. اهمیتی ندهد... ما باید به حق وحقوقمان که بخور بمیر است برسیم (3286)
۱۳۹۵-۰۴-۲۷ ۲۲:۰۶:۲۱
 
بازنشسته
جناب اقای نوروزی فرمودند در حال حاضر بازنشستگان هیچ معوقه ای ندارند!!!! ولی مطالبات دارند که در برنامه توسعه ششم اعمال خواهد شد...؟....بلاخره ما مطالباتمان معوقه گردیده یانه؟ من که چیزی نفهمیدم؟ (3293)
۱۳۹۵-۰۴-۳۰ ۱۵:۰۰:۵۸
 
بازنشسته
پس چی شد. ؟ دادن معوقات را میگویم؟ نه جناب نوروزی اشتباه نکنید معوقات قبل را نمی گویم.معوقات سال جدید را.... اگر انهارا الان ندهید انباشته میشود. ومتل معوقات 91 تاکنون که پ,داخت نشده انها هم به فراموشی سپرده ودر بایگانی خاک خواهد خورد....حالا که فعلا حقوق ها منظم گردیده. این بدهی ناقابل را به بازنشستگان بپردازید..که منت تمام شود (3313)
۱۳۹۵-۰۵-۰۸ ۰۱:۳۴:۲۶
 
........
بچه ها اینها دوباره قصد ندادن تفاوت ها و مطالبات ما را ندارند و حتی تکلبف ما را روشن نمی کنند اگر اینطور است دوباره بیایید برویم تهران (3363)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۶ ۱۸:۰۲:۱۲
 
جناب آقای رئیس جمهور مگر شرکت ها نباید تابع رای مجامع عمومی باشند دراین دهه اصلا" هیچ یک از دستگاهها از سهامداران دعوت نکرده و بصورت انتصابی مدیر انتخاب می کنند صندوق فولاد که نمی تواند هزینه های درمانی من بدبخت را بپردازد چرا اقای نوروزی اضافه کاری دریافت می کند! (3364)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۶ ۱۸:۲۱:۳۹
 
بازنشسته
این پرداخت های حقوق که فعلا بصورت مستمر اجرا میشود وظارا مرتب بنظر میرسد تا پایان سال 95 ادامه خواهد داشت. اما از سال بعدش معلوم نیست چه برنامه ایی برایمان تدارک دیده اند چون بودجه تا اخر امسال پرداخت شده از فحوای کلام اقایان چنین استنباط میشود که بازنستگان فولاد در برنامه توسعه ششم تکلیفشان روشن خواهد شد...معوقات هم اس. ام. اس. امده بود. تا جدب بودجه فعلا از پرداخت خبری نیست...اینها یعنی. فعلا با پرداخت به موقع حقوق دهان صد هزار بازنشیته را ببندند. تا در جلوی مجلس تجمع نکنند (3365)
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۱۲:۲۵:۵۷
 
دوباره شروع شد حقوق آبان را دادند (3464)
۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۱۹:۵۱:۳۷
 
بازنشسته
چرا حقوق بازنشستگان را به موقع پرداخت نمیکنید مگرخودتان زنو بچه ندارین خرجو مخارج ندارین تا که این وضع را تحمل کنیم خدا ازتون نگذره یه عده دزد توکشور که هرچی میخوان حقوق میگیرن دیگه به فکر کارگر بدبخت نیستن دیگه ازاحترام گذشته با شما باید مثل خودتان برخورد شود مسئولان رده بالاهم نفسشان ازجای گرم بلند میشود آقای رئیس جمهور چرا به مشکلات کشوری رسیدگی نمیکنید مگر مشکل کارگر جز وظایف شما نیست (3455)
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۱۳ ۰۹:۲۳:۰۱
 
مرتضی
با سلام
مدیرعامل صندوق بازنشستگی در همایش امسال 20 تیر 1395گفتند مشکلی در پرداخت حقوق نداریم چرا معوقات و افزایش حقوق سه ماهه اول سال95 که پرداخت نشده و حقوق ابان ماه هم 17 روز تاخیر در پرداخت حقوق ابان داریم ولی هیچ خبری نه از حقوق نه اطلاعیه که چه کنیم ایا با این تورم و گرانی کمرشکن و داشتن دانشجو دانشگاه ازاد و..قبوض اب و برق وتلفن که سر اول هر ماه میاد و تاخیر هم نداره و اگر تاخیر در پرداخت داشته باشه قطع اشتراک میشه چه کنیم شما نمی گی کارکنان هرکدوم در این سن با مشکلات و بیماری و هزینه های کمرشکن بیمارستانها چه کنند
اقا بازنشسته های فولادکه مثل بعضی مدیران و مسولین بازنشسته نیستیم که بعد از بازنشستگی حکم مدیریت فلان شرکت را با دهها برابر حقوق بازنشسگی رابدهند وقتی حقوق و مستمری نیست چه کنیم (3459)
۱۳۹۵-۰۹-۱۷ ۱۱:۴۰:۲۹
 
حسین امامبخش
سلام من به امیددریافت حق مدیریت تقاضای بازنشستگی قبل ازموعد بابیست ویک سال دادم که این دستورشرکت بوده اماصندوق بابی انصافی حق مدیریتم راقطع نموده است تقاضای برقراری دارم ضمنامعوقات افزایش۸۹.۹۰و۹۱ مانده لطفاپیگیری کنید (3568)
۱۳۹۵-۱۲-۲۷ ۰۹:۰۶:۵۰