گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
عباس‌پور:
تحقیق و تفحص از عملکرد ایرالکو و سالکو کلید خورد
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تصویب تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت‌های تولیدکننده شمش آلومینیوم صنایع جنوب (سالکو)، آلومینیوم ایران (ایرالکو)، آلومینیوم المهدی و آلومینیای جاجرم در کمیسیون متبوعش خبر داد.
 
به گزارش ماین نیوز، روح اله عباس پور در توضیح نشست امروز(دوشنبه 16 مرداد) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در جلسه امروز کمیسیون، تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت‌های تولیدکننده شمش آلومینیوم صنایع جنوب (سالکو)، آلومینیوم ایران (ایرالکو)، آلومینیوم المهدی و آلومینیای جاجرم با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی مورد بررسی قرار گرفت.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در تشریح محورهای این تحقیق و تفحص، اظهار کرد: نحوه تامین مواد اولیه، نحوه فروش شمش آلومینیوم، سهم سهام عدالت در شرکت‌های آلومینیوم، تامین نیاز صنایع پایین دستی و میزان حقوق و دستمزد کارکنان از جمله محورهای این طرح بود.

نماینده مردم بوئین زهرا و آوج در مجلس یازدهم ادامه داد: در نشست امروز پس از استماع توضیحات نمایندگان این شرکت‌ها، اعضای کمیسیون با تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت‌های تولیدکننده شمش آلومینیوم صنایع جنوب (سالکو)، آلومینیوم ایران (ایرالکو)، آلومینیوم المهدی و آلومینیای جاجرم موافقت کردند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۶
کد مطلب: 67919
 
مرجع : خبرگزاری خانه ملت