گروه صنایع معدنی آلومینیوم
 
تجلیل از برترین‌های مهارتی ملی و استانی در خراسان شمالی
شرکت آلومینای ایران لوح تقدیر دریافت کرد
گروه صنایع معدنی >آلومینیوم - در مراسم تجلیل از برترین‌های مهارتی ملی و استانی در خراسان شمالی که در محل تالار حافظ شهرستان بجنورد و به همت سازمان فنی و حرفه ای استان خراسان شمالی با حضور جمعی از مقامات استانی و شهرستانی برگزار گردید از ۶ نفر از برترین‌های فنی و حرفه‌ای مدال آوران ملی و استانی در مهارت‌های مختلف تجلیل شد.
 
به گزارش ماین نیوز، استاندار خراسان شمالی در این همایش گفت: ضرورت پرورش نیروی کار ماهر و متخصص در جامعه بیش از گذشته احساس می‌شود که امیدواریم دستگاه‌های اجرایی متولی در این خصوص نقش آفرینی پررنگ اعمال کنند.

حسین نزاد افزود: واژه مهارت نیازمند همراهی با آموزش است لذا سازمان فنی و حرفه‌ای به عنوان یکی از متولیان در این بخش در کنار سایر دستگاه‌های دیگری همچون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و یا دانشگاه‌ها نقش اساسی ایفا کند.

وی با اشاره به اینکه تولید به صورت پلکانی است، گفت: باید تخصص‌های میانی و پایین هم برای تحقق رونق تولید وجود داشته باشد.

حسین‌نژاد افزود: در سفر رئیس‌جمهور نیز به دنبال ایجاد و احداث تعدادی هنرستان ذیل کارخانه‌ها و صنایع بزرگ بودیم، زیرا برای اداره یک صنعت به تمام تخصص‌ها و مهارت آموزی‌های مختلف نیاز داریم.

وی در پایان تاکید کرد: دانش آموزان را به سمت هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای سوق دهیم تا شاهد تخصص‌های مختلف در سطح جامعه باشیم.

در پایان این همایش با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی، با اهدا لوح تقدیر از دکتر شه بخش مدیرعامل شرکت آلومینای ایران بعنوان مدیر مرکز جوار کارگاهی برتر استان و آقای حسین آقایی دارنده مدال برنز جوشکاری با CO2 مسابقات مهارت ملی کارگران کشور قدردانی شد.

آقای عالمی معاونت مالی و اداری شرکت آلومینای ایران بعنوان نماینده مدیر عامل لوح تقدیر این همایش را دریافت نمودند.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۹
کد مطلب: 68114
 
مرجع : دنیای معدن