گروه معادن سنگ آهن
 
سلیمی بنی، عضو هیئت مدیره صندوق بازنشستگی فولاد تاکید کرد:
افق روشنی در انتظار سنگ‌آهن مرکزی ایران است
بازنشستگان فولاد ، نور چشم ما هستند
گروه معادن >سنگ آهن - عضو هیئت مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد گفت: برنامه تحولی هوشمندی که از سوی مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و مدیران ارشد شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در حال اجراست، تحت حمایت همه‌جانبه هیئت‌مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد قرار دارد و به موازات آن تکریم بازنشستگانی که نور چشم ما هستند نیز پررنگ تر از گذشته ادامه خواهد داشت.
 
به گزارش ماین نیوز، دکتر صادق سلیمی بنی با تشکر از عملکرد تیم مدیریتی سنگ آهن مرکزی ایران طی ۲ سال گذشته، گفت: آقای مهندس حمیدیان به همراه مدیران ارشد شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران اقدامات شایسته و درخورتوجهی برای توسعه، سرمایه‌گذاری و انجام اکتشافات جدید و افزایش ذخائر در این شرکت انجام داده‌اند.

دکتر صادق سلیمی‌ بنی افزود: چتر حمایتی هیات‌مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد و هیات‌امنای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روی اقدامات مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و مدیران ارشد شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران قرار دارد.

وی تصریح‌کرد: در اجرای برنامه‌های توسعه‌ای و سرمایه‌گذاری در شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران با مشکلاتی همچون کمبود منابع مالی روبرو هستیم که این موانع با بکارگیری روش‌های نوین تامین مالی و سرمایه‌گذاری توسط مدیرعامل محترم و اعضای هیات‌مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی ایران حل خواهد شد.

سلیمی‌ بنی با بیان اینکه با اجرای اقدامات تحولی هوشمند در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران، افق روشنی در انتظار این شرکت خواهد بود،گفت: امیدواریم در آینده نه‌چندان دور شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران به جایگاه واقعی خود در کشور برسد.

عضو هیئت مدیره صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد اضافه‌ کرد: نگاه علمی و پژوهش‌محور همراه با رصد همه‌جانبه مدیران شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران تحسین‌برانگیز بوده و نتیجه مثبت این نوع نگاه در آینده نزدیک مشخص خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه یکی از وظایف مهم صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد، تکریم از بازنشستگان است،گفت: بازنشستگان نور چشم ما هستند و حمایت از این عزیزان در صندوق فولاد همواره در اولویت بوده و در شرایط کنونی هم این نوع حمایت پررنگ‌تر از گذشته ادامه پیدا خواهد کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۵
کد مطلب: 68206
 
مرجع : روزنامه گسترش صمت