گروه معادن سنگ آهن
 
شرکت معدنی و صنعتی گل گهر اعلام کرد؛
افزایش فروش "کگل" در ۵ ماهه ابتدای سال
گروه معادن >سنگ آهن - شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در پنجمین ماه سال جاری با رشد ۲۰ درصدی رو به رو بوده است.
به گزارش ماین نیوز، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در مردادماه سال جاری از محل فروش دو محصول اساسی خود یعنی گندله، بیش از ۴ هزار و ۲۱۶ میلیارد تومان و کنسانتره سنگ آهن بالغ بر ۳۷۶ میلیارد تومان درآمد کسب کرد. هرچند شایان ذکر است نرخ فروش گندله، به نسبت تیرماه گذشته ۱۹ درصد کاهش داشته است؛ اما با این حال مقدار فروش "کگل" بیش از ۷۵ درصد رشد داشته است و روند صعودی خود را حفظ کرده است.

مجموعه محصولات شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شامل گندله ریزدانه، کنسانتره سنگ آهن، گندله و هماتیت باطله دانه بندی است. هرچند کنسانتره سنگ آهن و گندله اساسی‌ترین آن‌ها به شمار میروند. گندله همچنین اصلی‌ترین محصول صادراتی "کگل" میباشد که به طور متوسط حدود ۱۵ درصد از حجم درآمدی این شرکت را شامل می‌شود که گزارش قبل به آن پرداخته شد.

در نگاه دقیق‌تر به نسبت‌های تولید و فروش شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، درمیابیبم که میزان فروش این شرکت نسبت به تیرماه گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است و به بیشترین میزان خود در پنج ماهه گذشته از ابتدای سال جاری رسیده است. با این حال نسبت مجموع تولیدات "کگل" در مقایسه با ماه گذشته کاهش داشته است.تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۳
کد مطلب: 68695
 
مرجع : بورس نیوز