گروه معادن مس
 
حضور شرکت مس در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران کانمین
گروه معادن >مس - هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته تهران (ایران کانمین 2023) با حضور شرکت ملی مس ایران شنبه 13 آبان در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود.
به گزارش ماین نیوز، در این نمایشگاه که پس از 2 سال وقفه برگزار می شود، بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند و محصولات و خدمات خود را در زمینه‌های مختلف معدنی، از جمله استخراج، فرآوری، اکتشاف، تجهیزات، ماشین‌آلات و خدمات ارائه می‌کنند.

بنا بر اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه در این دوره،74 شرکت خارجی از کشورهای نظیر روسیه، چین، هند، آلمان، بلاروس و کانادا، امارات و افغانستان شرکت می کنند.


شرکت ملی صنایع مس ایران که به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های معدنی ایران در این نمایشگاه حضور دارد محصولات و دستاوردهای خود را در معرض دید علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان قرار می دهد.

افزون بر این در حاشیه این نمایشگاه نشست‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی با موضوع مسئولیت‌های اجتماعی، تامین مالی، چالش های توسعه پایدار، هوشمندسازی، تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم برگزار می شود.

علاقه‌‎مندان به موضوعات معدن، ماشین آلات و تجهیزات معدنی می توانند از تاریخ 13 لغایت 16 آبان ماه 1402 از این نمایشگاه بازدید بعمل آورند.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۹
کد مطلب: 69684
 
مرجع : مس پرس